Erkekleri çıldırtacak bayan parfümü önerileri neler?

merhaba arkadaşlar parfüm bakıyorum ve bir türlü karar veremedim erkekleri çıldırtıcak afrodizyak etkili en güzel kadın parfümü önerilerinizi bekliyorum özellikler erkeklerden tabii :))))

Güncellemeler:
okudugunu anlamayan bir ülkede yaşıyoruz sanırım sokaga çıkıp erkekleri peşimden getirtmek istemişim gibi muamele biri yaptı hepsi arkadasından geldi erkek arkadaşım için sormuştum ve genel bir soru sordum bir allahın kulu parfüm ismi vermedi herkes anca ahkam kesmeyi biliyor burdan

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Shalimar (Guerlain)... ötesi yok bergamot ve vanilya sanki karamel tarif edemiyorum..her buluşmamızda sıkma derdim nişanlıma deli ediyordu beni. Etkilenmeyecek erkek yokbileklerine 1er, boynuna 1, sonra arkana yaslan ve seyreyle cümbüşü ;)

• teşekkür ederim bunca insan içinde soruma cevap veren tek insan büyüksün:)) okudugunu anlamayan bir ülkede yaşıyoruz sanırım sokaga çıkıp erkekleri peşimden getirtmek istemişim gibi muamele biri yaptı hepsi arkadasından geldi erkek arkadaşım için sormuştum ve genel bir soru sordum bir allahın kulu parfüm ismi vermedi herkes anca ahkam kesmeyi biliyor burdan

• Öncekileri Göster
    • genelde benim tercihim baharat oluyor erkek arkadaşımın ise meyve ve şekerimsi kokular seviyor benim için

• meyve ve şekerimsi : eau des merveilles (hermes) doğum günü hediyesi olarak almıştım :(
      baharatlı: No:5 (Chanel) biraz ağırdır bu , mitsouko (guerlain) ideal ama zor bulunur,
      for her (narcisio rodriguez) bunu rahat bulursun

Erkekler Ne Diyor 10

• zaten abaza çok iyice çıldırtmayın şu erkekleri :)

• parfüm değil teninin kokusu. bir de sabun kokusu eklenebilir.

• L&M vardı bir ara, neydi o öyle...

• dalin bebek şampuanı

• bu çok masumca oldu ya :)))

• masum olmak güzeldir.

• parfumun cekıcı kokusu ıle fızıksel cekıcılık bır olan seyler..sadece parfum ıse yaramaz maalesf

• Bi tane vardıda adını hatırlamıyom sevgilim kullanıyordu deli ediyordu beni o derece fena bişeydi

• ruhun leş gibi kokarken, kullandığın parfümün ne önemi var ki ://

• axe

• süper mini etek üstüne bir tane askılı tişört kesin çözüm...

• erkekleri çıldırtmakmı istiyon altına bişey giyme beyaz etek giy sadece hepsi seni eve kadar takip eder çıldırırlar hepsi üstüne atlar kesin dene garantili

• hahaha :))))

• doğru değilmi şimdi parfümden çıldıran olmaz bence

Kızlar Ne Diyor 9

• Şimdilik ben bu diyorum link

• teşekkür ederim

• bu da sorulur mu dior hypnotic poisonesmersen double effect

• +1

• afrodizyak parfümler var ondan kullan :) netten araştır. bak nasıl çıldırıolar

• Erkekleri çıldırtan alası parfumler...Çirkinsenm sadece kokuya ilgi duyarlar sizde sanki kendi ten kokun sanarak size sanırsınız. Ego tatmınıne bak.

• basit olma lütfen...tüm erkekler seni istese ne yazar ki,başın göğe mi erecekmilletin nefsini azdırıp kul hakkına girme-vebali büyüktür-onların ne hissettiğini hissedeceğini bilemezsineğer Müslümansan dediklerimi dikkate al..dinimiz sadece eşine süslenmeyi uygun görür

• erkek arkadaş da doğru değil ki
      kendini senin olup olmayacağı belli olmayan biri için yıpratıyorsun
      fikrim değişmedi:)

• benimde umrumda mı sence senin düşüncen

• sen bilirsin güzel kardeşim
      ben sorunu gördüm,seni uyardım
      ahirette davacı olma benden
      hayırlı akşamlar...

• Nasıl bir arayış içindesin sen senin derdin parfüm değil ki .. çık dışarıya çıldırmış bir çok erkek bulabilirsin parfüme para verip de aileni ekonomik zarara sokma bari zararın kendine olsun..Beyin bedava ey Allahım ya

• philosophy amazing grace estee lauder pleasures precious drops (bu biraz farklı kokuyor spray forma göre daha naif ve değişik )calvin klein in europhia mı-yanlıs yazmıs olabilirim ama bulursun internetten estee lauder sensuous nude --buna mutlaka bak tr de var

• Ben böyle soru görmeddiimm.Parfümün cıldırtanı da varmıs demek.Öğrenirsen bana da haber et.

• Erkeklere nefes almak da yetiyo cildirmalari icin parfume gerek yk

Yükleniyor...