Siyah saçlıyım bijuteriden sarı boya alsam tutar mı?

Siyah saçlıyım bijuteriden sarı boya alsam (marka boyalar) kuaföre gitmesem, kendim boyasam tutar mı? ve kaşlarım sorun olacak onlara ne yapabilirim?

En İyi Erkek Görüşü

• siyah saçlıysanız nacizhane tavsiyem sacınızı sarıya boyamayın herseyin orjinali güzeldir. siyah saçta ozellikle sarısınların yogun oldugu ülkelerde degeri daha cok anlasılıyor. bence herkes kendi olmalı. ben sarısına ozenirsem sarısın bana ozenirse olmaz (üstünüze alınmayın lütfen) hem sizinde söylediğiniz gibi kaşlar sorun olacak, teniniz, vücudunuzun diğer bölgeleri yani özünde sarısın olmadıgınız belli olacak siz ne yapsanızda çünkü siz busunuz kendinizle barısık oluni oldugunuz gibi sevin kendinizi bence. hem saçlarınız sureklı uzayacak sarı sacın altından siyah dibi gelecek gerçekten kötü bir goruntu olacak defalarca boyatmak zorunda kalıcaksınız hem saca zarar verıcek hem butceyı sarsacak belkı hemde vakit kaybı. bence cakma sarısın olmaktansa orjinal esmer olun benim düşüncem. umarım yanlıs anlamassınız sahsen benim bayan arkadasımın böyle birşey yapmasını ben istemezdim. ama sonucta sizin dusunceniz tabi yinede siz bilirsiniz.

Soran beğendi