Siyah saçlıyım bijuteriden sarı boya alsam tutar mı?

Siyah saçlıyım bijuteriden sarı boya alsam (marka boyalar) kuaföre gitmesem, kendim boyasam tutar mı? ve kaşlarım sorun olacak onlara ne yapabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• siyah saçlıysanız nacizhane tavsiyem sacınızı sarıya boyamayın herseyin orjinali güzeldir. siyah saçta ozellikle sarısınların yogun oldugu ülkelerde degeri daha cok anlasılıyor. bence herkes kendi olmalı. ben sarısına ozenirsem sarısın bana ozenirse olmaz (üstünüze alınmayın lütfen) hem sizinde söylediğiniz gibi kaşlar sorun olacak, teniniz, vücudunuzun diğer bölgeleri yani özünde sarısın olmadıgınız belli olacak siz ne yapsanızda çünkü siz busunuz kendinizle barısık oluni oldugunuz gibi sevin kendinizi bence. hem saçlarınız sureklı uzayacak sarı sacın altından siyah dibi gelecek gerçekten kötü bir goruntu olacak defalarca boyatmak zorunda kalıcaksınız hem saca zarar verıcek hem butceyı sarsacak belkı hemde vakit kaybı. bence cakma sarısın olmaktansa orjinal esmer olun benim düşüncem. umarım yanlıs anlamassınız sahsen benim bayan arkadasımın böyle birşey yapmasını ben istemezdim. ama sonucta sizin dusunceniz tabi yinede siz bilirsiniz.

• doğru

• +1

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 23

• Olmaz.. Imkansız.. bır ton bıle acılmaz.. açıçı boyalar onlardan kullanman gerek..

• iğrenç bişiy çıkar ortaya

• deneme bile, saçlarını ziyan ettiğinle kalırsın...

• kuaförde kesin tutar mı

• önce orealle açacağı için tutar. ancak bu arada saçların epeyce hasar görür.

• bence hiç boyatma bile siyah saç en iyisi .. ama illa istiyorum diyorsan o zaman kuaförde boyat en iyisi ..

• Kesinlikle tutmaz.İlla ki sarı saç istiyorum diyorsan profesyonel bir kuaföre git.İyi bir kuaför olsun çünkü siyah saçı sarıya döndürmek saçı epeyce yıpratır.Saç telini eline aldığında 2tarafından çekersen plastik gibi uzar kopmaz.Saçı mahveder bence mantıklısı direk sarıdan önce yavaş yavaş saçının rengini açtırman birden sarı yaptırırsan o saçlardan hayır gelmez.

• saçın önce açılmasını gerek. siyahtan sarıya dönecek saçın ise deneyimli bir kuaförde yaptırman kesinlikle sart.. ucuz diye herhangi bi yerde yaptırma saçların inanamayacagın derecede yıpranabilir. kaşlarınında tonunu açacaklar

• Sarı hayatta tutmaz.. Bambaşka bir renk tutar onu da sen sevmezsin. Kuaförde bile açıcı koymadan koyu saçlarda sarı tonlarını tutturamıyorlar. Bir de evde bozarsan düzeltmesi için kuaföre gittiğinde iki kat daha bozar saçlarına yazık ettiğinle kalırsın. Bence evde kendi saç tonundan o kadar uzak bir rengi tutturmayı deneme.

• hayır hayır hayır.. tutmaz çok çirkin bi görüntü elde edersin

• Esmersen lütfen boyama boyarsan lütfen platin olmasın bir de kaşlarını lütfen siyah bırakma çok çok kötü duruyor ama sen sarışın bombalardan olursun umarım :)

• EN FAZLA BİR İKİ TON OYNAR O KADAR ... açıcı kullanmadan siyahtan sarıya ddönmek çok zordur acıcı kullandıgın zamanda saçların çok yıpranır... he kaşlarıda unutmamak lazım onlarında rengini açmak zorunda kalırsın:) bu arada ten rengi nasıl_?

• tutmaz çünkü normalde siyah saçları sarıya boyamak için o saçın rengini açıyorlar ve öyle boyuyorlar yoksa çok farklı bir renk ortaya çıkıyor ...

• açıcı olmazsa olmaz onuda ayarlayamasan kafanı yakarsın falan en iyisi kuaför

• yapma derim doğallıktan uzak :D hele kendin boyarsan maffedersin yeşil olur

• Schwarzkopf 'un açıcıları var. Baya da iyi sanırım, duyumlarım bu yönde. Önce açıcıyla saçını açabilirsin, siyaha sarı tutmaz zira.

• Bak şimdi. Bak.Siyah saç için asla ama asla kendi başına bir işe kalkışma, yoksa maymuna dönersin. Kuaförde ilk boyanı yaptır; çünkü birtakım açıcılar kullanacaklar. Sen kendi başına halledemezsin. Ha ben illa boyarım kendim diyorsan, lütfen bir fotoğrafını da yükle.Boyamadan önce ve sonra diye de, biz de gülelim :D

• Kuaföre git.

• Hayır sakın denemeye kalkışma böyle birşeyi yazık olur saçlarına. Abuk sabuk bir renk çıkar ortaya

• tutmaz arkadaşım tutmaz siyah saçımı sarıya döndürmek için ben tam 6 ay uğraştım ama başardım:)

• sakın böyle birşey yapma

• Kesinlkle tutmaz.Kuaforde bile yipratmadan saclarini ancak 1 ayda istedigin renge getirirler 2 hafta arayla boyanacagini varsayarsak.Kendin deneme bile!

• Tutmaz, önce saçlarını açıcıyla açman lazım, ki biraz yıpranır. Ten rengin de esmerse eğer hiç sarışınlığa luzum yok derim. Yakışmaz.

• beyaz tenliyim

• O zaman saçlarının ucunu sarıya boyat. Yeni moda. Krepe boya diyorlar sanırım.

• tutmaz ilk peroksitle aç

• Tutmaz. Hiç boşuna uğraşma.

Yükleniyor...