Bir insan hem cinsine aşık olabilir mi?

Arkdaşlar cinsellikten bahsetmiyorum.İnsan saf ve temiz bi şekilde kendi cinsinden birine aşık olabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ... Mevlana Şems Aşk'ı !

• Ben teşekkür ederim bu güzel cevap için;)

• ... Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 7

• cinsellik olmadan aşk olmaz, doğal olarakta aşk olmaz, tabu bize yakışmaz:DD

• Görüşüne saygı duyuyorum ama ben daha farklı düşünüyorum...Cinsellik olmadan aşkın daha kutsal olduğunu düşünüyorum;)

• aşk ile sevgiyi karıştırmamak lazım. aşk kan ter is ve papatya kokan acı veren ihtiras ve şehvet dolu bir duygudur. tekrar söylüyorum cinsellik olmadan aşk olmaz, örnek olarak aşık olduğum kadına saygı gösterip cinsel ilişkiye girmiyor olmam, onu cinsel manada arzulamadığım anlamına gelmez. hatta aşıksam en çok arzuladığım kadın odur.

• Bence aşk olmasaydı cinsellik olmazdı..Sevmediğim aşık olmadığım bi' insanla cinsellik düşünemiyorum ben:S

• hayran olabilir senin ki yoğun hayranlıktır

• aşk olsunda neyden olursa olsun bence sevginin olduğu yerde her güzellik vardır kendini cennette hissedersin devam et...

• Sever hoşlanabılır. Bilmiyorum ama Aşık olup evlenenler var yurtdısında. Allah korusun

• Allah yazdiysa bozsun kafama sıkmayi tercih ederim

• cinsel bir sapkınlığınız yoksa aşık olmanız mümkün olmayabilir.

• tabuları yıkmaktan kastın bu mu ?:)

• haha kıyamam yüklenmedim yahu sadece sordum :))
      açıklayıcı bilgi ver biraz
      ne hissediyorsun o çok sevdiğin kızın yanında
      tüm ayrıntılarıyla anlatırsan
      bizler de daha sağlıklı cevap verebiliriz

de mi canım arkadaşım ? :D

• Hayır tabi ki de ya ne alaka sadece merak ediyorum hayatta her şey olabilir böyle hisseden var mı sadece bu sorum hemen yüklenmeyin bana :)

Kızlar Ne Diyor 14

• Hayran olur yavrum aşık olamaz :)

• :D

• bende sana yavrum :D

• Sana hayranım yavrum:D

• yorumlarda görüyorum insan herşeye aşık olabilir ama kendi cinsine asla diyosunuz ayrıca bazılar iğrenç yok artık felan filan diyo burdan ztn aklı fesat olanlar belli oluyo:):) aşktan kastınız cinsellikten yanaysa bu tabi ki eşcinselliktir ama dinimizde kendi cinsine aşık olmak ve ona şehvetle bakmak günah değildir çünkü aşık olmak insanın iradesine bağlı olmayan bişeydir insan bi öküzede aşık olabilir kendi cinsinede araştırıp öğrenebilirsiniz:) bu konuda erkekler aşkı her zmn cinselliğe sürükler ama kızlarda öyle değildir işte bu soruya evet cevabını veriyorum çünkü aşk birini çok sevmektir ve ayrıca eski dönemlere gidildiğinde sevgili kelimesi arkadaşlar için bile kullanılırdı bunuda bilmek gerek şimdiki devir fesatlık devri olduğu için çoğu kişi aşkın anlamını yanlış kavrıyo sadece karşı cinsine aşık olucaksın diye bişey öğütlenmedi veyatta öğretilmedi ki zaten aşk okuma yazmak gibi öğrenilmiyo içinden gelen herşey saf ve temizdir vs.vs. bu konuyla alakalı ece vahapoğlu nun öteki adlı kitabı da bunu bi anlamda açıklıyo:):)

• aşkı cinsellikle karıştıranlar var işte kesin hüküm veren onlar aşkın ne demek olduğunu araştırmalarını tavsiye ederim:)) evet kitap gerçekten ilginçti yani okuduğumu bile hatırlamıyorum sonlarına doğru bikaç cümle okuyup kenara attım zaten kitaplarla aram pek iyi değil:D

• Evet katılıyorum bazıları kesin hüküm vermiş ama olamaz diye bi şey yok olabilir.Teşekkürler yorumun için o kitabı okumadım ama konusunu okumuştum ilginçti:)

• bir bitkiye bile aşık olabilirsin hem cinsine neden olamayasın

• kişiden kişiye değişeblır olamaz dıe bısey yoktr yanı :D

• Bence olamaz ama bilemem belkide olan vardır.

• öyle hisseden varsa eğer tedavi görmeli diyorum eşcinsellikle sonuçlanır çünkü

• aşk çeşitlidir.Allah aşkı , ana baba aşkı, evlat aşkı, karşı cinsten birine duyduğun aşk, yemek aşkı olur ama hem cinse aşk olmaz.aşk bu kadar basit değil.yapmayın ya.aşkmış.hemcinslerine aşık olan insanlar genelde cinsel yönden kendilerini tatmin etmeye çalışıyor.cinsel eğilim eşcinsellik.

• yani.kadın cezbetmiyor erkek cezbediyor.aşk değil aşk olsa hemen dediğim gibi altına yatma eğilimi göstermez.

• olabilir ama madem amaç cinsellikse bi erkekle bi kadın bunu yapabilir neden kendi cinsiyle yapma isteği duyuyor farklılık olsun diye mi ?

• eşcinsel eğilimi olanlar ben aşığım demesin aşık değiller.hemen hemcinsinin altına yatma peşindeler.onunla birlikte olma.az önce arkadaşın biride aşığım diyor ama bir yandanda yatmak istiyor.normal bir insan aşıkken ay ben aşık oldum amanın yatayım nasıl yatağa atarım demiyor.aşık insan sevdiğine temiz duygular beslediğinde cinselliği aklına getirmiyor ama eşcinsellerde bu yok hemen kendini s... derdindeler.

• Öncekileri Göster
  • Ben olmadım hiç olana sormak lazım hoş karşı cinsede olduğum söylenemez ya :))))

• Nasıl yani hiç aşık olmadın mı?

• erkeklerden büyük darbeler yiyen bayanların genel eğilimidir, gerçekten aşk mıdır bilemem ama bence boşluk halidir..

• saçma ...

• Hayir olamaz.

• :S sende öylemi bir durummu oldu?

• Bu soruyu sormam için illa böyle mi hissetmem gerek sadece geniş düşünmeyi seven biriyim ilginç sorularımla ilerde karşılaşırsınız yine ;)

• banada öyle geldi.

• olmuş gibi

• ben hıç gormedım sanmıyorum

• Aşık olmaktan ziyade çok doğru düzgün bir karakteri olduğu için huylarını beğenmiş olabilirsin.Hani güzel kızlara bakıp beğeniyoruz ya onun gibi aşık olduğunu sanmıyorum.İmrenmişsindir.

• Onu bilemiyorum yaşamadım.

• Hayatta her insan aşık olmuştur..Huylarını beğenme ayrı şey.Ben aşktan bahsediyorum onsuz yapamama, sürekli onu düşünme hali böyle bi şey mümkün müdür?

Yükleniyor...