Gitti gidiyorda alışveriş yapan var mı?

gittigidiyorda net üzerinden alışveriş yapan var mı?japon stlyden alışveriş yapmak istiyorum fakat güvenemiyorum?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• abim hepsiburadan telefon aldi, bende bazı alışverişlerimi gittigidiyordan yaptım. satıcı firmanın calısma saatlerinde yaparsan erken onay verirler. 3 gün süre veriyorlar, 3 gün içerisinde üründe problem varsa yada gelmezse ürün alımını iptal edebiliyorsun. gittigidiyoru tavsiye ederim. bi sorunla karsılastınmı adamın canına okurlar merak etme

Erkekler Ne Diyor 8

• Gittigidiyor Ebay ile ortaktır. güvenebilirsin. ama satıcıların cok yüksek puanda olmasına dikkat et

• yapmadım kredi kartıyla asla sadece kedimin mamasını getirtirim netten.

• güvenlidir yap.

• Netten yapilan alisveris magazadan yaptigindan daha guvenilir

• memleket izmir buca mı:) japon stly modası geçen seneydi ablacım:))boşver onları şimdiki gençler mudo dan giyiniyorlar:) yada batikmi batık mı ne:)

• telefon,elektrikli süpürge,laptop... gibi bir çok şey aldım kesinlikle güvenilir

• gittigidiyorda 2.el daha çok satılıyor hepsiburada daha iyi

• hepsi burada en iyisi salla gittigidiyoru hem hepsi burada çok daha ucuz

• hepsiburada 3 aydır ürünüde göndermdi ,paramıda iade etmedi,müşteri hizmetleri sıfır? piskopata bile bağladım,fax yağmuruna tuttum ,talebinizi bildiricez diyip duruyorlar :)aklında bulunsun

Kızlar Ne Diyor 6

• Gitti gidiyordan alışveriş yaptım.Ürün yanlış geldi.Değiştirmediler.Kargo geç geldi .Haber vermediler vs vs.Hepsi burada sistemli.Telefona mesaj atıyor.Dikkatli hep oradan yapmaya başladık.Hiçbir sorun da görmedik.

• GittiGidiyor güvenilir bir site.

• gittigidiyordan alısveriş yapmadım satış yapmıştım güvenilir para transferlerinde sorun olmuyor ama ürün orada gözüken gelir mi bilmem.japon elbiseleri ben de merak ediyorum fotodaki elbiseler çok güzel gözüküyor ama ürünü birebir aynısını mı gönderiyorlar merak ediyorum. olur da alırsan ürün eline ulaşınca aynı fotodaki gibi mi geliyor haber verirsen sevinirim.

• ben herşeyi netten alırım gitti gidiyordan da çok şey aldım hiç sorun çıkmadı. yurtiçi kargo hariç geri kalan hepsinden çok memnunum

• ben aldım japon styleden 1. ürünüm çok güzel geldi ama 2. ürün gerçekten özensiz bir kumaşla dikilmiş elbise demeye bin şahit bir bez parçasıydı tavsiye etmiyorum...

• güven o site güvenilir

Yükleniyor...