• Sor
  • Bence

Tonik sürdükten sonra yüz yıkanır mı?

Yüzü temizlemek için tonik sürdüğümüzde,sonrasında yüzümüzü yıkamalı mıyız?

En İyi Görüş

• yüzüm için kullandıgım nemlendirici dışında diğer tüm kozmetik ürünlerinin hepsini yıkıyorum. en fazla 2-3 dk bekletiyorum. cilt bu önemli :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayır.Yüzde belli bir süre kalması gerekir.

• cin tonik içtikten sonra yüzü yıkamak gerekiyor sabah.

• en güzeli doğalolanı uğraşmayın hafifi makyaj an güzeli palyaço gibi yapıyor bazıları kendini

• tonik makyaj malzemesi değil

• Öncekileri Göster
    • Sadece makyajdan dolayı değil,hiç makyaj olmayan surat da gün içinde kirlenebilir,gözenekler dolar. Tonik o görünmeyen kiri de temizler.

• tamam teşekkürler

• yıka bakalım ne olacak. bizede haber ver ama

• yıka dene ne olacak

• Tabiki yikamalisin ama sebebini bilmiyorum :)

• erkekler aşmış

• yıkanmaz beklemen lazım

Kızlar Ne Diyor 11

• tonik zaten temizlenmiş yüze uygulanır. tonik sonrası nemlendirici kullanılır

• Hayir. Cok rahatsizsaniz temileme sutu kullanin

• tonik yıkanmaz ama gereksiz bir ayrıntı diye düşünüyorum soda yada gülsuyu kullansan daha faydasını görürsün..

• Yüzünü temizledikten sonra, bir makyaj pamuğunu tonikle ıslat. Pamuğu bastırmadan, yavaşça cildinin üzerinde gezdir.Sonra yüzünü bolca suyla yıka,Pamuğun üzerinde hala makyaj artıkları varsa, tonikle tekrar sil.Cildin tamamen temizlendikten sonra nemlendiricini sürebilirsin.

• yıkarsan daha bi temiz olur daha bi güzel olur :) :)

• Önce yüz temizlenir yani yıkanır ve hafif kurulanır daha sonra yüze tonik uygulanır canım :)

• Tonik yıkanmaz ama, o kadar krem bakım ürünü falan kullandım tonikte kullandım hiç bir faydası ve esprisi yok tam bir para tuzağı bu tonikler..İlla bişi sürcem diyorsan en güzel tonik gülsuyu..

• yıkamana gerek yok..

• yıkamana gerek yok bence. rahatsızsan yıka

• Tonik alkolludur zaten ucar gider, için rahat etmiyorsa yarım saat sonra yıkayabilirsin.

Yükleniyor...