Hangisi marka kıyafetler giymek isteme sebebiniz?

Hangisi marka kıyafetler giymek isteme sebebiniz? Sizin marka kıyafet tercih etme sebebiniz nedir?

Anket Sorusu

• Kumaşı ve kesimi daha iyi oluyo A seç
  • Arkadaşlarım ucuz giyindiğimi görmesin rezil olurum B seç
  • Arkadaşlarıma kıyafete harcadığım parayla hava atmam lazım C seç
  • Uzun süre giyebiliyorum kolay kolay eskimiyo D seç
  • Marka da neymiş ya az para verip daha çok çeşit alırım E seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Marka bile olsa, artık doğru düzgün hiç bir şey kalmadı giyilecek. Koskoca Tween'de, Zara'da bile düdük gibi pantolonlar, aşırı feminen salak-sapık şeyler var ve gayet kalitesiz.. Merter'de bile adam akıllı bir pantolon bulmak imkansız. Terkos pasajı vs. falan gittim hatta bu gün sonuç yine hüsran..Hadi, önceden kaliteliydi bazı markalar, ama kesimler saçmaydı. Arada kesimleri mükemmel ama kalitesiz şeyler olurdu ve biz de balıklama dalardık. Şimdi hem kalite hem de kesimler iğrenç. Asiliğin sembolu olan Wrangler markası bile saçmaladı artık. Lan, bu apaçi, tikky vs. akımını kim icat ettiyse allah belasını versin. O bol, salak pantolonları, ezik ezik spor ayakkabıları giymemek için direndiğimden, ayağımda halen daha Harley çizmelerim ve fi tarihinde almış olduğum taş gibi Wrangler marka pantolonlumla geziyorum.. 8-10 tane de Lee ve Levi's pantolonlarım var, geçinip gidiyoruz..Sırf bunun için bir İtalya seyahati bile planlıyorum ya da bi terzi bulup beynini yemek istiyorum.

• Tamam sen işi kur ben de yardım edem:))

• Hatta bir marka mı kursam? Paraya para mı demesem? :)

• Takma kafana bu kadar ya...

Erkekler Ne Diyor 13

• A: Kumaşı ve kesimi daha iyi oluyo

• Pek markacı değilimdir; üzerimde düzgün dursun yeter ama örneğin bir Dockers pantolon gibi bir şey, diğer markalarda yok. Kalıbı olmuyor bir kere.. Ya da hemen buruşuyor, kırışıyor...

• minyon tipli oldugum için dandik mallarda alternatifler olmuyor o bakımdan marka tercih ediyorum

• ucuz etin yahnisi bir nevi...

• aynı paraya 2 tane daniel hetcher takım alacağıma 1 tane network almayı tercih ederim. Etkisi , yarattığı his, kalitesi, kesimi, kumaşı herşeyi çok daha büyük. 2 her zaman 1 den büyük olmuyor giyim diyince.

• tabiki marka giyerim. 10 çeşit dandik ürün alacağıma 2 ürün alırım ama marka alırım. Bide kullanma süreside var tabiki bir yıkamada ağzı burnu yaulan kıyafet bence kıyafet değildir.

• ucuz marka pazar markamarka takıntısı olan başka kapıya gitsinben markalı yada markasız yakışanı giyerimbeğenen beni böyle beyensinbeğenmeyen de onu kim beğensin :))))

• Marka tercih etmem. Tekstil cennetinde avrupa ile aynı fiyatlara giysi almaya karşıyım. Ki bu giysilerdeki gösteriş düşkünlüğü avrupada çok az millette vardır. Avrupanın en gelişmiş ülkelerinden birinde çalıştım 1 yıl. Uluslararası bir şirkette. Müdürüm aynı kazakla 1 kışı geçirdi. Diğer çalışanlar da öyle 2-3 gömlek 1 kazakları vardı yıkayıp yıkayıp giyerlerdi kimse de kimseyi garipsemezdi.

• marka önemlidir çakması olmaması şartıyla

• devir biraz "ye kürküm ye" devri olduğu için bizde ayak uydurup iyi markaları tercih ediyoruz mecburen.

• Ankatte D seçeneğini seçtim ama aslında A+D. Kumaşı ve kesimi daha iyi oluyor ve uzun süre giyebiliyorum kolay kolay eskimiyor...

• Marka ismi verebiliyoz mu acep? :)

• evet verdim sıkıntı olmadı:)

• Verebiliyoruz, çünkü ben daha önce bir sürü marka ismi kullandım ve denetimden geçti. Demek ki bir sıkıntı yok :)
      Zaten varsa da düzeltirler...

• Teşekkürler:) polo garageyi tercih ediyorum genelde.ve sezon indirimlerini değerlendirmeye çalışırım.lakin sezonunda aldığında haşırt diye bir ses geliyor:)

• Öncekileri Göster
  • kumaş iyiyse zaten eskimez :):)

• kumaşına bakarım ben bu işle ugrastıgım ıcın :D

• Yok marka tercih edenler bu şekilde ayrı ayrı kategorilendiriyorlar gerçekten:))

Kızlar Ne Diyor 11

• Kumaşı ve kesimi daha iyi oluyo

• rkadaşlarım ucuz giyindiğimi görmesin rezil olurum Arkadaşlarıma kıyafete harcadığım parayla hava atmam lazım Uzun süre giyebiliyorum kolay kolay eskimiyo..

• rkadaşlarım ucuz giyindiğimi görmesin rezil olurum Arkadaşlarıma kıyafete harcadığım parayla hava atmam lazım Uzun süre giyebiliyorum kolay kolay eskimiyo

• Modelini beğendiğim her şey kaliteli geliyor gözüme. Bir tür hastalık sanırım bu.

• Ucuz mal alacak kadar zengin değilim. açıklayıcı olmuştur umarım. :)

• Öyle bilinmiş bir marka kullanayım die bi takıntım yok orta kalitede olsun yeter,zaten eninde sonunda hepsi eskiyo bi süre sonra,atıp başka alıyorum.

• Biraz da mesleki saygınlıkla ilgili bir şey. İnsanlarda iyi izlenim bırakmanız gerekiyorsa, kesenin ağzını da açmanız gerekiyor. Üniversite hayatımda, hatta ondan da öncesinde hep salaş giyinirdim, üçüncü sınıfta iş başvurusu yapacakken giyeceğim klasik kesim gömleğim bile yoktu, ev arkadaşımınkini giymiştim =)Sonra yıllar beni etek-ceket, pantolon-ceket giyen, İpekyol mağazaları müdavimi bir kadına dönüştürdü..

• illaki marka olucak diye bi şartım yok ama çok hoşuma giderse kesin alırım...

• marka diye bez parçasını dikiyorlar paso yaaa verdiğin paraya yazık ayakkabı çantada evet marka ama kıyafette yok o parayla neler alırım ucuz

• duruma göre değişir. ama asla bir gece elbisesine 1000 tl ve üzerinde para ödemem.

• başka yerden 30-40 TL ye aldığım kot için satış danışmanı kız 150 TL demişti bende bozuntuya vermedim daha kalitelisi yok mu dedim daha kalitelisi (yani daha pahalısı) yokmuş bende çıktım havam olsun ama vermem marka diye bi tonla para
      onun yerine 9 tane 19 tane 29 tane gül alırım hem o kadar para vermem hemde romantik olurum :))))

• Tabi canım ne sanki altı üstü kıyafet.30 tlye de kaliteli bir pantolon alınır 300 tlye de.Eskimese bile bir süre sonra modası geçti diye kenara atmıyoz mu hem nasıl olsa...

• tabi ya network beymen vakko da ne paraya satılıyor sanıyorsun ne aç insan doyar o kadar parayla

• Öncekileri Göster
  • İyi marka kıyafet pek tercih etmem.Eğer iyi marka kıyafet alırsam, başka bir tercihim kalmadığı içindir. Özellikle spor ayakkabısı ve spor kıyafetlerinde iyi marka tercih ederim.

Yükleniyor...