• Sor
  • Bence

Gece kulübüne giderken ne giyilir? Sevgilimi gece kulübüne götürürken ne giymesini istemeliyim?

Bayanlar sorum sizlere sevgilimi gece kulübüne götüreceğim. Neler giymesini istemeliyim?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Şaka gıbısın bu kadar önemlıyse dıkkat cekıcı olmasını ıstıyorsan alışverişe götur..

Kızlar Ne Diyor 13

• sen niye istiyorsun giyinmesini o bilmiyormu nerde ne giyeceğini hadi sana danışsa neysede sen kendi kendine niye istiyorsun

• Bence senden böyle birşey istemedikçe sen karışma illede ben belirlemek istiyorum diyorsan ne giymesi gerektigini söyleme giymesini istedigin kıyafeti hediye et oda gece kulübünde giyinip sana jest yapar

• bişey istememlisin, bırakta ne giyecegine kendi karar versin.. sabır

• 31 yaşındaymışsınız sevgiliniz 15 yaşında olmadığına göre ne giyeceği hakkında bir fikri vardır zaten.. Ne giyeceğini baştan söyleyerek afedersiniz ama sevgilinize yollu muamelesi yapmayın.

• Buna karışmaman gerek bence.

• ben dikkat çekici olmasını istiyorum

• yok artık ! :) şaka ?

• gece klubunde ne isiniz...cafeye gidin :D kaparlar sonra kizi :P

• ne kapmalarımı lazım kızı illaki :)

• hahaha bana sevgilim hadi gece clubune dese, otur oturdugun yerde derim :D

• aşırı mını ve rahatsız olcagı bırsey gıymesın etrafta manyaklar var :)

• e mini de olmazsa tadı çıkmaz

• Öncekileri Göster
    • e süper mini olucakki tadı çıksın :))

• herkesın sarkmasını ıstıyosan gıysın tabıde ben bı erkek olsam oyle gıyıpte orta malı olmasını ıstemem

• Sevgilin ne giymek istiyorsa onu giysin...sana ne oluyor?! Dadisi misin nesin ya... hay Allahim...

• Sevgilinin ne giyecegine sen mi karar vereceksin? Bırak...Kız nerede ne giymesi gerektiğini biliyordur!

• Sen düşünme bunu sevgilin karar versin. Sen ne giyeceğine bak

• gece kulübünü boşver parka gidin

• niye park ? park da napıcazki:)

• Öncekileri Göster
    • adrenalini :)

• sen ne anladın :)

• harika tam istediğim gibi bir kıyafet

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...