Erkeklerin en beğendiği bayan kokusu (parfüm) hangisi?

Erkeklerin en beğendiği bayan kokusu?(parfüm,koku vs)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 38

• she

• banyodan çıktıktan sonraki 3saat dilimini kapsayan koku

• AngelChanel No 5Giorgio ArmaniBvlgariBir de simdi ismini hatirlamiyorum avon da cilekli gibi bir parfum var. acayip afrodizyak etki yapiyor bende.

• ter kokusu

• parfüm olmamasını tercih ederim

• pur blnaca güzel:-)bide niveanın kremleri güzel oluyo:-)

• Bazen yanımdan geçiyor çok hoş kokan bir bayan, ama çevirip soramıyorum tabii ki parfümünün adını :))

• adını hiç bilmiyorum ama çilek ve gül karışımı gibi bişey ama daha fazla çilek kokuyor. Ama aynı böyle olup pudra gibi kokan bi parfüm var o hiç güzel değil.

• Dior 'dan Hypnotic Poison... fenaaaa :)))eskiden Yargıcı'nın Hammam diye bir parfümü vardı.. artık yok sanırım o da güzeldi.

• hamada vajina kokusu esintisi mi :))

• kesınlıkle ve kesınlıkle hugo boss

• bence kendı kokusu daha iyi

• Kıza sorduğumda, Emotion demişti, sonuna da iliştirmişti, "kelebekli olan" diye... =)

• Bir kızın parfümünü beğendiğimizde markası ne bende alcam kendime diye sormadığımızdan Adı anonim olan ama kıza yakışan her kokuyu severiz bilader.

• dalin bebek kremleri.

• şeker kokusu ve baharat kokusu karışımı parfümler ve bayan göğsünün kendine has sütümsü kokusu

• doğal kadın kokusu en iyisi boşverin parfümleri, alerjisi olan var astım olan var, ozon tabakası deliniyor.

• regl ötesi E5 :))

• Şuana kadar kötü kokan bir kadın parfümü görmedim.Daha doğrusu koklamadım :) Genelde, belli bir fiyatın üzerindekilerin hepsi güzel kokuyor.

• hacı kokusu

• burberry classic

• bayan parfümleri cok ağır oluyor :/ vanilya sanırım daha hafif

• Anason kokusu

• mımış kokusu :))

• Avon Indense çok hoş bence

• doğal kokunuz bizim için en güzel parfümden daha çekicidir.

• şekerli kokular daha çok

• Allah aşkına, şu Avon'un parfümlerini kullanmayın da hangi parfümü kullanırsanız kullanın.

• teninin kokusu

• kendi kokusu parfüm kokularından daha iyidir...

• soğan sarımsak:)

• kendı kokusu

• kenzo...

• meyvemsi ozelliklede cilek kokusu

• ten kokusu

• Geo De Armani ye benzeyen bir kadın kokusu var adını bilmiyorum bilen varsa yazarsa sevinirim :) En beğendiğim koku

• Banyodan ilk çıktıkları an ve apış arası kokuları.

• parfüm kullanmasın da ter kokmasına bile razıyım.

• bayanlar banyodan ilk cktıklarında cok güzel kokuyolar süt gibi :))

Kızlar Ne Diyor 12

• gül suyu.

• Chanel chance cok cok iyi.

• lady million - issey miyake.

• burberyy weekend burbery brit londonhepsi güzel diorun çoğu parfümü güzel hıı bunlar pahalı derseniz lolita nınçiçek şeklinde bi kokusu var şekerli güzel bi de body shopun çoğu parfumu guzel ama tabıkı o fiyata çok kalıcı değil

• bence erkekler şekerli kokulari seviyorlar. ama emin degilim. olabilirde, olmayabilirdeee

• Bence şekerli kokular accaip itici geliyor. Çocukken sakıza sarılı kağıtlar gibi kokuyor bazıları... Bu benim fikrim tabi

• midem bulanıyo sankı cok tatlı yemısım gıbı kolonya daha ıyı ondan

• Givenchy - totally irresistible

• absolutely pardon

• Avonun celebresi hariç.

• paco rabanne lady million

• Burberry Weekend güzel.

• lolita lempicka

• Vanilya

• dior hypnotic poison cok ekmegini yedim acayip bisey

Yükleniyor...