• Sor
  • Bence

Tayt giyen kızlar, amaç ne?

Tayt giyen kızlar neden bunu tercih ediyor. her taytlı kız görrdüğümde içim eriyo ya. amma insanfsızsınız. rahat mı oluyo giymesi. yoksa tahrik amaçlı mı? hele bazıları çorap gibi ince giyiyio. sizin yüzünüzdenn fena oluyorm

Güncellemeler:
bence kadınlarda bu konuda bi art niyet var. sorulunca bile sinirleniyolar:D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 19

• Hem şık hem de rahat

• hayır yakışıyo ayrıca çok da rahat giymeyen bilmez:)

• rahat olduğu için tercih ediyoruz başka ne amacımız olucakki

• onu soruyorm zaten:D şıkmı rahatmı seksapellik mi

• Ne gibi bir amaç bekliyorsun? Ben bir kızın sırf karşı cinsi tahrik etmek için giyinebildiğine inanamıyorum.

• bugün bi kızın cameltoe dedikleri şey vardı.

• allahaskına benm neden amacım tanımadıgım birine tahrk etmek olsunkiD:D:d tayt rahat bi alttır bi giyinilr hiçbir kızda gyerken sana veya bir baskasına sorck hali yok:D not=xperin yettiğinde bu soruyu cinsellk sayfasında sor çünkü yetmediği için buradasn;)

• derin dekoltede aynı mantık ince taytda aynı mantık. bunlar sadece sevgiliye kocaya giyilmiyo. kadınların böyle bi yönü var.

• haklısın tayt giyiyor ama cıkarken aynaya bakmıyor cogu popo arasına girmiş her hat belli mübarek arkadan bakınca kırk agaç kavunu gibi tadından yarılmış bir görüntü. birde işin garibi . 48 kilo olanlarda giyiyor . 120 kilo olnalarda giyiyor . görüntü kirliligi . ama tabi birde yüzüne soylede gör :)) taytı

• Moda diye giyerler ama bence iğrenç bide bacakları uygun olmayanların giymesi felaket oluyor.

• aynen

• bence sende bir abazalık var. sanane lan ne istiyosak onu giyeriz

• ben boxer giysem sende bana bakarsın, aynı şey

• kendi cevabını kendin vermişsin "her taytlı kız görrdüğümde içim eriyo ya."

• kesinlikle art niyet yok rahatt ve moda modayı takip eden bir bayan şuanda taytla dolaşıyordur.. kızlar şimdi pantolonu kotu falan bıraktı tayt giyiyor farkındaysan hem moda hem şık hem rahat..

• bence hem de ucuz sanki :)) pantolona o kadar para vermektense :)) hem de daha seksi :)

• taytın neresi seksi anlamış değilim ne zaman üşensem tayt giyerim

• bir bakar mısın seksi mi değil mi?:
      link
      :)

• hayır herseyle uyuymlu oldugu ve yakıştıgı için giyiyorum :)

• Ben çok rahat olduğu için giyiyorum.Ama şu gazeteli taytların suyunu çıkardılar cidden

• Evet bununla ilgili bir anım var kızın biri gazeteli tayt giymiş size sadece ön sayfasını okutuyoruz biz bunun diye .d

• tayt üzerine tunik giyerim ama tayt giyip çıkmam sadece

• evden disari cikma o zaman geri dön kafesine

• yok ben halimden memnunum:) sadece neden giyildiğini merak ediyorum

• sana ne?

• off ozaman cevaplama ya. alla alla istediğimi sorarım. beğenmediysen bakma.

• Rahat onlar rahat amacı yok .d

• rahat ama bizede yazık ya

• Hacı asıl bize yazık ya sizin gibiler yüzünden ne giyeceğimizi şaşırdık evlen, sevgili bul bişi yap şu cinsel açlığını doyur nolursun.

• sevgilim var zaten, abazalık değil. onun yanında da kaıyo gözler.

• rahat ve kotdan daha sıcak tutuyor

• Güzel bir fiziğin yoksa çok itici..

• Art niyet yok sadece rahatlık ve şıklık diyelim

• tayt nasıl bu kdr sexi geliyo ya anlamıyorum :s

• vücut hatlarını çıkarıyo

• Çıplak bacaktan daha sexi bulunuyo :/ garip

• çok iğrenç

Erkekler Ne Diyor 19

• olay nedir, tayt mı... helll yeahhhh,sen çekil kenara

• Bazı mallar isim ve cinsiyet belirtmiyorum yoksa aşırı tepki verecekler, evet bazı mallar yok ne alaka siz erkekler için yapmıyoruz diyecekler, rahat felan filan diyecekler ama bunlar malca cevaplar çünkü;Rahat sa o zaman çarşaf giy o daha rahat,Bizim için yapmıyorsunuz da kim için yapıyorsunuz.Kıyafetin kesim biçimi, seçildiği kumaş, vücud üzerindeki duruş şekli felan filan bunlar hep erkekleri tahrik etmek için hazırlanmış biçimlerdir. Şimdi abi bir kıyafet giyiyorsun ve o kıyafetin insana seksi bi hava katan bir özelliği var.Otomatik men seksi kadın olmuş oluyorsun. Ve erkeklerin doğası gereği çok normal bir şekilde tahrik oluyorlar. Sonuç olarak erkeğin tahrik olması ve bunun da kadının hoşuna gitmesi çok normal bunu erkeğin dile getirip kadının inkar etmesi hiç doğal değildir.

• tahrik oluncada niye tahrik oluyosun senin gibiler yüzünden bilmem ne.

• Sen o laflara aldan ma bunların işi gücü bu emin ol, aynı ortam da bir kız la bir gün geçir, kızın suratına bakma anasına küfretsen bundan daha iyidir. Bunları bakılmaktan çok hoşlanır.

• +1

• Bu fenalığını kendine saklasaydın da, gece gece bizi de fena etmeseydin olmaz mıydı...

• rahatlığı, seksiliği, sıcak tutması... çok sebep var. ayrıca bazı fotolar olur ya kadına bakarsın güya tam malum yerleri örtmüştür ki kise "bir şey giymemiş" demesin diye. o niyetle giyenler de var. giymiş ama giymese daha az tahrik olucak millet belki. tayt seksi değildir, kadındır seksi olan. seksiliği yansıtır bize sadece tayt..deri gibi yapışmışsa da her şeyden sıcak tutar...

• param olsada bende alsam :):)

• hıc mı ınsan gormedın kardesım? sapıklık egılımın var bence..

• ya bırak centilmen erkeğim ayaklarını. taytlı güzel bi bayan görünce bakıyo musun bakmıyo musun dikkat çekilmek istenen yere? gelmiş burda centilmenim ayağı

• tayt gıyen bır bayan neresıne dıkkat cekmek ısteyebılır? dıkkat cekmek ıstese etek gıyer kulot gıymez ya da tanga kulot gıyıp beyaz bır pantalon falan gıyer dımı? Allaha sukur kımsenın orasına burasına bakıp cınsel yonden tatmın olmaya ıhtıyacım yok kardesım..

• tangalı beyaz pantolon seni tahrik eder, sen boynundan etkilenirsin, bende bundan etklilendiğimi söyledim kapiş;) sapıklık boyutuna getirirsen işi ooo işimiz var.

• belli olmuyormu

• kadın işte dengesiz ne yaptığını bilmiyor ruhsal bunalımlı bir yandan tahrik düşünürken diğer taraftan rahat olduğu için diyor ... aslında erkeğin bakışını istiyor bir taraftan da sapık damgasını basıyor anlının ortasına.. zuahahahahahaah

• valla hacı bilmiom ne için giyerlerde genelde öyle görünürler sexy yani severim giyeni hepsinin ayrı yeri vardır kalbimde :D

• sanmıyorum

• .tabiki sinir olurlar sen öğrenemedin mi kadınların kıyafetine karışmayan erkek bin yıl yaşar :) Şaka bir yana dostum üzüldüm senin için ya Allah sabır versin sana bol bol. Böyle etkilenen fazla erkek duymadım da görmedim de belki etkileniyordur ben bilmiyorum ama kadınlarda fizikten çok beni etkileyen narin yüzleri ama buna rağmen öyle gözümün kayması gibi durumları olmadı Allah yardımcın olsun

• sağol:(

• bende baya fena oluyorum bir de güneşte parlayınca tadından yenmez.ağır tahrik oluyorum :)

• Güzel totolular giysin.. Ekmeğimize mani olma la uayndırma uyarma.. :D

• :D

• zevkler ve renkler tartışılmaz...

• ben kıyafete kötü demiyorum, başım dönüyo:D

• :)))) koçum benim güreş edecen:)))

• bence çok tatlı, çok masum oluyorlar :s

• bana hiç masum birşeymiş gibi gelmiyor. herşey meydanda kendileri farketmiyor mu sanki. amaçları ne olursa olsun.

• sana 4 lü kalıp hacı şakir sabun hediye ediyorum.

• adres:karaköy zürafa sokak no 20 melahat abla ilacın orda dostum

• kadınlarda istisnalar olsa da art niyet olduğunu zannetmem, ama şu var ki ben de özellikle tayt ince ve transparan ise aşırı seksi bulurum, çıplak bir bacağa göre.. fakat kadınlar bunun farkında değil, olmasına da ihtimal yok eğer erkek arkadaşlarında tayt ve külotluçorap fetişistliği yoksa... :)onlar moda diye giyiyorlar, bugün, demode olsa giymezler...pantolon giyerler...ama şu bir gerçek ki, kadınlar kızmasın lütfen, kalın çorap gibi olan, güneşte hafiften de içini gösterenler inanılmaz seksi bence hep moda olmalı :)

Yükleniyor...