• Sor
  • Bence

Kadınlara uzun saç mı yakışır kısa saç mı?

Siz bayanlarda uzun saç mı seversiniz kısa saç mı? Nasıl tercih edersiniz?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 17

• Uzun saç daha çekici ve seksi geliyor ama kısa sç da daha sempatik ve şirin geliyor bana. Bilinmez neden. :)

• uzun sac tercihimdir :)))ama bazi kadinlara kisa sac daha guzel duruyor :))

• Kesin bir şey yok yüze göre değişir. Saçın kısaysa yüz hatların daha çok ortaya çıkar ama bence her kadın bir kere denemeli kısa saç kimine çok yakışıyor

• Daha 2 gün önce cevapladım aynı soruyu... Lütfen bakın sorulmuş mu diye... Bununla ilgili o kadar çok soruldu ki artık dayanamıyorum !

• cevaplama ozaman bak gec

• Öncekileri Göster
    • Burada ne bu şekilde yazabilirsin ne bu tarzı kullanabilirsin .Biraz daha saygılı olalım ,üye olurken size site kullanımı hakkında bilgi veriliyor zaten soru sormadan önce arama motorundan aratmanız gerekiyordu. İlköğretim çocuğu gibi her söylemden sonra hadi by da neyin nesi :)) komik

• bak haticehüseyin oldu saimemehmet :D hahahahaha :D

• yüz şekline göre değişir..

• Sitenin En klasik sorusu..
    Standart cevap... Kısa saç...

• ufak yüzlü kızlara kısa saç yakışıyo, geniş yüzlü kızlarada uzun saç.
    Sonuçta kendine yakıştırdığı saç daha çekici :ı

• zevk meselesi tabi bu birde uyum kimisine kısa saç yakışır kimisine uzun saç,
    fakat bayanların saçı her zaman uzun dikkatleri çekmiştir.

• kısa kısa kısa kısa :)) böle yanada tarıcak onu..ama ben bu cevabı en kötü 4 kere verdim ya :))

• 5olsun :)

• farketmez :)

• omuz hizası ve biraz aşağısı güzel oluyor.

• çok hafif dalgalı olmalı.

• uzun tercihimdir kıvırcık olmamalı

• Dalgalı turuncu ve mumkunse uzun

• Kendısıne yakıstırdıgı saç olmalı. Benım ıcın en guzelı kısacık saç. Çok yakısyor çünkü bayanlara.

• uzun düz ama ön tarafından az bişey salınıp burnuna değecek... amaniiiin... ben gidiyovum yafu:D

• kesınLıkLe uzun vee düz sac a bayıLıorum (:

• Evet guzel duruyor :)

Kızlar Ne Diyor 16

• Herkesin yüz şekline göre yakışan bir saç stili var şu daha güzel diyemiycem o yüzden.

• kişilere göre değişiyor herkesin yüz şekli farklı ve yakışanda haliyle farklı oluyor.

• uzun saçlı kızlar daha ilgi çekici:))

• Uzun saç seviyorum uzatmaya çalışıyorum

• biraz once bu sorunun bir benzerini yanitlamistim ayni cevabi burayada yazayim
    herkesin yuz sekli farkli oldugundan herkese farkli sac sekilleri uygun olur bu yuzden de yuz sekline yakisan modeli secmelisin

• uzun saca hayranım. Benim saclarım gur, canlı,parlak vs. Ve uzundu. Ama cok sevgili kuaforum nasıl olduysa beni ikna etti ve guzelim saclarımı omzumda kestirdimm. İlk once alısamadıgım icin pek begenmedim ama zamanla o kadar cok hosuma gitti ki.. Su an omzumdan 1 bucuk karıs filan daha uzun ve uzadıkca guzellesiyor :)

• benım saçlarım beliminde aşağsında. şahsen uzun saça hastayım

• Aynen benimde öyle :) bende uzun saca hastayim ya.

• ßence yüz tipine göre degişir ..

• Çok uzun saç bana ama bakın bana dıyorum köylü güzeli
    havasını hatırlatıyor.Normal omuz hizasından az uzun saç çok hoş

• bence ikiside güzel..gayet çekici kısa saçlar var..uzun saçında ayrı havası var...

• Uzun saç iyidir.

• uzuuuuuuuuuun saç hastasıyım . saçlarım dalgalı olduğu için bakımı çok zor ama kısa saçtan nefret ediyorum

• Kısa saç kullanırım genelde, bu ara uzatıyorum bakalım.

• Uzun saç severim kadınlarda.

• Bende uzun sacli Kizlar daha cekici oluyor :) S.Deyze <3

Yükleniyor...