Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Erkeklere çekici gelen saç rengi ve modeli nedir?

düz saçlılıar kıvırcık dalgalı yada hangi renk hoşunuza gider ? Erkeklere çekici gelen saç rengi ve modeli nedir?

0|0
7|37

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• duruma göre değişir ama en çok düz ya da dalgalı uzun siyah saçlar

0|0
    0|0
  • esmer kızıl gece mavisi

0|0
    0|0
  • resmini görmeden bir şey söyleyemeyiz, yüzüne ve tenine uygun bir renk söylememiz lazım...

1|0
    0|0
  • Kendine yakışanı kafi.. Şu olsaydı bu olsaydı demem. Sarışın olduğunda, kızıl daha çok yakışıyordur belki.

0|0
    0|0
  • uzun bele kadar uzanan düz saç rengi önemli değil

görsemde baksam

ama kalmadı çok az görüyorum.

0|0
    0|0
  • Şöyle koyu kızıl sa hayatta kayıtsız kalmam... Ama ne kadar çekici olduğu yüze ve fiziğe göre değişir... Kimi kızlara asker traşı bile yakışır, kimi kızlara ise uzun saç...

0|0
    0|0
  • Düz, siyah.

0|0
    0|0
  • beyaz tenli kadına siyah düz saç süper olur.hem de küt saç modeli olursa daha da süper olur.

0|0
    0|0
  • ap acik sari...

0|0
    0|0
  • Kızıl ve Karamel renkli kızlar çok tatlı heleki saçlarınada güzel bir şekil yapmışlarsa o kız tamamdır

0|0
    0|0
  • TEN RENGİNE BAĞLI HERŞEY

0|0
    0|0
  • ben şahsen sarışın bayanlardan hoşlanırım ;)

0|0
    0|0
  • erkeklerı etkılemek ıstıyosan sac modelı erkegıne gore deısır amacın etkılemek dıkkat cekmekse boraz fızıgını on plana atıp acar sacarsan ıste bu tum erkeklerın dıkkatını ceker hemen hemen ama bana o tarz gorunme ben farklı dusunur konusurum..

0|0
    0|0
  • düz kısa açık sarı

0|0
    0|0
  • Kıvırcık saç kızıl renk <3 <3

0|0
    0|0
  • siyah dümdüz uzun açık...

0|0
    0|0
  • tipe göre değişir

0|0
    0|0
  • sarışın her zaman favoridir ama malesef ülkemizde pek bulunmuyor.

1|1
    0|0
  • kıvırcık ne a.kü

0|0
    0|0
  • kesinlik le siyah ve düz saç

0|0
    0|0
  • SADECE KIZIL!

0|0
    0|0
  • kızıl dalgalı saç

1|0
    0|0
  • mumkunse sari olmasin

1|0
    0|0
  • Kızıl tabi.

0|0
    0|0
  • Düz ve sıyah

0|0
    0|0
  • sanki bir sac rengini solesek yapacan hadi yaptın sonra ufak dagları ben yaptım havasıyla bize bakmıcan dükkanın onunu kalabalık yapma bayan...

0|0
    0|0
  • kızıl saç beyaz tene bitiyorum benim sıralamamda 5-10 adım öndeler

0|0
    0|0
  • ateş kızılı olucak...

0|0
    0|0
  • Beyaz tenliysen turuncuya yakın kızıllar çok tatlı duruyor... ve tabi ki de mavi gözlüysen sarı saç :=)

0|0
    0|0
  • Düz saçı çok beğeniyorum ben.

Ama bazı kızlara yanda bukleli hafif dalgalı saçta çok güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim sevgilim uzun ve bakır-kızıl saç seviyor o yüzden benim saçlarım da öyle :) ben erkekler genelde sarışın sever zannediyordum ama cevaplara bakılırsa çoğu kızıl seviyormuş

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir aslında ama 3 numara bazı erkeklerde çok seksi duruyo. ya her şeyi geçtim ense traşı düzgün olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • Geneli sarışın seviyor bence

0|0
    0|0
  • Orjinal siyah düz.

0|0
    0|0
  • Çok boyattım, kestım ,uzattım,sardım duzleştırdım gun oldu taramadım.Ama artık yeter sevgilim için değil kendım için doğallık her zaman en ıyısıdır..

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler saçının arka tarafında kuyruk bırakıyor ya çok yakıştırıyorum,özellikle kıvırcık saçlılar çok tatlı geliyor :)

0|0
    0|0
  • sarışın ve mavi veya yeşil göz harika.

0|0
    0|0
Yükleniyor...