Erkeklere çekici gelen saç rengi ve modeli nedir?

düz saçlılıar kıvırcık dalgalı yada hangi renk hoşunuza gider ? Erkeklere çekici gelen saç rengi ve modeli nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 36

• esmer kızıl gece mavisi

• duruma göre değişir ama en çok düz ya da dalgalı uzun siyah saçlar

• uzun bele kadar uzanan düz saç rengi önemli değilgörsemde baksam ama kalmadı çok az görüyorum.

• beyaz tenli kadına siyah düz saç süper olur.hem de küt saç modeli olursa daha da süper olur.

• Kızıl ve Karamel renkli kızlar çok tatlı heleki saçlarınada güzel bir şekil yapmışlarsa o kız tamamdır

• resmini görmeden bir şey söyleyemeyiz, yüzüne ve tenine uygun bir renk söylememiz lazım...

• ap acik sari...

• SADECE KIZIL!

• tipe göre değişir

• Düz, siyah.

• sarışın her zaman favoridir ama malesef ülkemizde pek bulunmuyor.

• Kendine yakışanı kafi.. Şu olsaydı bu olsaydı demem. Sarışın olduğunda, kızıl daha çok yakışıyordur belki.

• düz kısa açık sarı

• sanki bir sac rengini solesek yapacan hadi yaptın sonra ufak dagları ben yaptım havasıyla bize bakmıcan dükkanın onunu kalabalık yapma bayan...

• Beyaz tenliysen turuncuya yakın kızıllar çok tatlı duruyor... ve tabi ki de mavi gözlüysen sarı saç :=)

• Düz saçı çok beğeniyorum ben.Ama bazı kızlara yanda bukleli hafif dalgalı saçta çok güzel oluyor.

• kızıl dalgalı saç

• cok tuhaf genelde erkekler esmer sever :)

• kişiden kişiye değişiyor tabi

• mumkunse sari olmasin

• ben şahsen sarışın bayanlardan hoşlanırım ;)

• Kıvırcık saç kızıl renk <3 <3

• erkeklerı etkılemek ıstıyosan sac modelı erkegıne gore deısır amacın etkılemek dıkkat cekmekse boraz fızıgını on plana atıp acar sacarsan ıste bu tum erkeklerın dıkkatını ceker hemen hemen ama bana o tarz gorunme ben farklı dusunur konusurum..

• Beyaz tene siyah saç.O dev bir elektrikli mıknatıs ben küçücük bir iğne yapışırım :((

• REsminiZİ değiştirİn lütfen.Her gördüğümde rahatsız oluyorum.

• kıvırcık ne a.kü

• ipek gibi düz ; karamel,prıltılı açık kestane,koyu kumral.

• Kızıl tabi.

• siyah dümdüz uzun açık...

• Düz ve sıyah

• kızıl saç beyaz tene bitiyorum benim sıralamamda 5-10 adım öndeler

• kızıııııııııııııııııııııılll

• TEN RENGİNE BAĞLI HERŞEY

• ateş kızılı olucak...

• Şöyle koyu kızıl sa hayatta kayıtsız kalmam... Ama ne kadar çekici olduğu yüze ve fiziğe göre değişir... Kimi kızlara asker traşı bile yakışır, kimi kızlara ise uzun saç...

• kesinlik le siyah ve düz saç

• kel

• Genelde kızıl beğenilmiş zevkler gerçektende tartışılmıyor, kızıl bence doğallıktan uzak oldukça yapay bir saç rengi.

• nasıl yani ?

• Valla öyle işte, kırmızı mavı mor gibi aykırı bi renk geliyor bana. :) Belki kumrala yakın kızıl olursa eh işte. .Zaten bi kadın erkekte kızıl saç beğendiğini duymadım erkekler neden beğeniyorsa.

• Yüzünü görmeden birşey diyemem.

Kızlar Ne Diyor 7

• kişiye göre değişir aslında ama 3 numara bazı erkeklerde çok seksi duruyo. ya her şeyi geçtim ense traşı düzgün olsun yeter :)

• Benim sevgilim uzun ve bakır-kızıl saç seviyor o yüzden benim saçlarım da öyle :) ben erkekler genelde sarışın sever zannediyordum ama cevaplara bakılırsa çoğu kızıl seviyormuş

• Bazı erkekler saçının arka tarafında kuyruk bırakıyor ya çok yakıştırıyorum,özellikle kıvırcık saçlılar çok tatlı geliyor :)

• Geneli sarışın seviyor bence

• Çok boyattım, kestım ,uzattım,sardım duzleştırdım gun oldu taramadım.Ama artık yeter sevgilim için değil kendım için doğallık her zaman en ıyısıdır..

• Orjinal siyah düz.

• sarışın ve mavi veya yeşil göz harika.

Yükleniyor...