• Sor
  • Bence

Erkekler ne renk saç beğeniyor?

Ben siyah saçlı beyaz tenliym. Erkekler siyah saçı beğenmiyor mu? Çok mu kadınsı bi tarzı oluyor? Hangi erkeği görsem yanında ya kumral ya sarışın... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Seni sen yapan karekterin,kılların değil.... Bir kız var çok karektersiz,ama saçları güzel :) (!)

• kim o kim o?!

• Öncekileri Göster
    • bittere bayılırm.sana kalmaz..aksam aksam canım çekti.acık markette kalmamıstır şimdi.kesin rüyama gircek:(

• ... Benzin istasyonları !

Erkekler Ne Diyor 18

• siyah

• 1-) Sarisin2-) Kizil3-) Kumral

• sarışın hastasıyım.. aşkımın saç rengi

• benimde aşkım sarışın :)

• onlar bitanedir =)

• mühimm olann senin saçınınn rengi değil mühim olan senin iç güzelliğinn sarışınn olmuşun kumral olmuşun farketmez erkekler aslında pekde bakmaz buna ama benim gözlemlediğim saçını sonradan sarıya boyatanlar aptal geliyoo banada öyle saçını sarıyaa boyatanları sevmiyorumm yani açıkçası aptal sarışın :)) senn saçınınn rengine aldanma beğenen seni doğal güzelliğinle beğensin

• ben siyah saç severim.. gerisi yalan benim için..

• bence beyaz tenliye siyah saç her zaman idealdir ama arada değişiklik yapabilirsin :) sakın erkeklerin kızlardaki saç değişimine dikkat etmediği farketmediği yalanlarına inanmayın bilakis erkekler kadınlarda en çok saça ve dişlere dikkat eder saçlar hacimli olsun dişler beyaz olsun sizden daha çekicisi olmaz :)

• Doğal saç sana ait olan saç ama yumşak olması önemli yumşak görünmeli yağsız görünmeli erkeğin hoşuna gider

• Değişir ya yüz tipine,kıyafetlerine,göz rengine göre. Mesela hayatımdaki kadın modeli Simone Simons gibidir ama beraber olduğum kızların yarısı siyah saçlı beyaz tenliydi. Ama sahte kırmızılarda çok sexy olmuyor mu ya :) :P

• Elbette her şey saç rengiyle bitmiyor ama yüzdeye vurursak sarı saçlılar daha ilgimi çekiyor.

• kumral derken nasıl bir tarifiniz varki...ben zaten siyah saç ve beyaz tenli birisinin kumral olduğunu düşünürdüm...oysaki sizde ülkemizde yaşayan erkeklerin çoğunluğunun favorisi gibisiniz...saç çok önemli değil ya...çoğu erkek eşinin veya sevgilisinin saçını kestiğini veya boyattığını zamanla farkeder...

• Erkek sadece uğraştırmadan veren kadını sever saç renginin bir önemi yoktur

• kırmızı süper ama yakısaın. Gecen emre aydın ın konseride gördüm yanındaki bayan gitarist kırmzııydı adını öğrenmem lazım :)

• Kızıl:))))

• Sizin saç renginiz bu ülke topraklarında en çok görülen ve en çok beğenilen renk arkadaşım yani kadında siyah saç yüzyıllardır türkülere bile konu olmuştur ayrıca her erkeğin yanında bir kumral yada sarışın var derken doğal olan sarı saç yok denecek kadar azdır kumral saç ise daha fazladır ama siyah renk kadar yaygın değildir bizim ülkede.sonuç olarak size tavsiyem bunu bir saplantı haline getirmeyin ve asla saçınızıda boyamayın göz renginizi yazmamışsınız ama siyah saça her renk gözün yakıştığıda bir gerçek...

• düz siyah saç, beyaz ten ve mavi veya yeşil göz. cevabı biliyosun zaten ;D

• siyah ve uzun saç beğenirim

• türk erkekleri genelde sarışınlardan hoşlanır gibi bi fikir oluştu kafamda. Gözlemlerim bu yönde benimde. benim içinse saç rengi farketmez . saç renginden çok yüz şekli, güler yüzlü ve sempatik olması beni etkiler.

Kızlar Ne Diyor 10

• canım sana giden renk bence koyu renkler beyaz tenlisin ve sana siyah ve kızıl tonları çok yakışır illa bir değişiklik yapmak istiyorsan kızıl balyajlar attır.

• Benimde saçım doğal ve çok beğeniliyor. Bencede iş saçta değil insan zaten seviyorsa böyle ufak tefek şeylre takılmazz :))

• vallahi kızılı aşırı sevdikleri kesin :) sıkıldım artık saçlarıma övgü almaktan.birde şu var kızıl kadını daha cesaretli görüyorlar iddialı bir renk olduğu için.sanıyorlar ki kızılların libidosu daha yüksek, sekse daha düşkün :) kırmızının cazibesinden olsa gerek. kızıl yaparsan veya platin sarısı yaparsan çok dikkat çekersin bu bir gerçek.sarışın kadına da buna benzer bir bakış açısı var.ben dikkat çekmek için yapmadım saçlarımı ilk defa 3 yıl önce boyadım kızıla hala öyleyim.ama sıkıldım bu ilgiden kumral orjinal saçlarıma dönücem.siyah doğaldır ama simsiyah saç daha sert bir ifade verebilir yüzüne.kumralın her tonu çok daha doğaldır, yumuşak bir ifade verir.karamel de yapabilirsin.seçim senin :)

• evet kızıl saç çekıcı..sana yakışmış..:)

• teşekkürler. en güzeli insanın doğal hali.açıkçası saçım için beni beğenen erkekler bana itici geliyor.takılma boşver boyatacaksan kendin için boyat.ben kendim için boyadım.

• Sari sac tabiki :D

• Bebegim bir ara bi resim koymustun profiline. Eger o senin resmin ise tamamdir siyah sac sana yakisiyor :-) Harika duruyor bence..

• sagol canım.hatırlıyor olmana çok sevindm.

• kumral olanlarda açık kahve göz rengi ve sıcak çikolata renklerini çok yakıştırıyorum çok hoş bir kontrast oluyor

• Yaa kızma ama böyle başlık açanlar keşke kendi fotoğraflarını koyup. Sizce ben güzel miyim deseler daha iyi olacak. Sen de koymalısın bence.

• Katılmadan edemiycem.

• teşekkrler :)

• buranın kıdemli üyeleri bilir benı.gördüler resmimi..o yüzden güzelmıym diye sormam.sadece saç rengmle sorunum var.

• Zamanında kırmızı ve kısa bir dönem sarı kullanmış biri olarak, siyahtan artık vazgeçmem gibi geliyor. Hangisiyle kendini en bütünleşmiş hissediyorsan, o rengi kullan.

• Güzelsen saçının rengi farketmez gayet beğenilirsin problem yapma saç rengini.

• kumral daha dogal duruyor..sendemi siyah saçlısın?

• Öncekileri Göster
    • Doğallığı bozmak istemiyorum düğünümde sarı yaptırmak hayalim şimdi siyaha boyatırsam çok zor açılır saçlarım baya yıpranır. Ama sarıyı bir yaptırıyım ardından da siyaha dönücem. Çok beğenirim çünkü siyah saç :)

• ama sarı saç yapcaksan dedgn gbi siyahtan dönmek zor..bencede gelınlıkle sarı hoş olur.

• kahverengi saçın güzel bir tonu var en güzeli o bence

Yükleniyor...