Cilt rengi açma, beyazlatma yolları var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Aslında çok abartılcak kadar esmer değilim ama her zaman tenimin biraz daha açık renk olmasını istemişimdir. Cilt rengi açmak ve beyazlatmak için doğal, bitkisel bir ürün var mı?Lütfen kızlar cevaplarınızı bekliyorum..

Güncellemeler:
Kızlar bu aarda şunu da belirtiyim kozmotik kullanmadan yani fondaten , pudra dışında..Biliyosunuz cildimize zarar veriyo :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ard arda ameliyat olup MJ gibi olmada.. Tabi bu isin sakası :) mutlak bi yontemi vardır. Mesela beyaz bayanlarda bronzlastırıcı krem kullanırlar ya da solarium a filan giderler o yuzden yontemi oldugunu dusunuyorum ama hic duymadım maalesef. Ayrıca kendinle barısık ol. Ona bakarsan beyaz bayanlarda esmerlesmek icin bi suru sey yaparlar. O yuzden cilt renginin kıymetini bil :)Bu arada MJ hayranıyımdır saka yapmıstım yanii yanlıs anlasılmasın :)

Erkekler Ne Diyor 2

• ten beyazlatma durumu sadece biyoloji yöntemlerle mevcut buda sıkıntı bir çok açıdan. ancak doğal yöntem güneşe karşı üstün koruma sağlayan kremlerle güneşten uzak dur belki bir miktar açılabilir.

• yüksek derecedeki camasır makınası ıse yarar

Kızlar Ne Diyor 12

• Tipta mumkun fakat cilde asiri zararli bir islem (bz.MJ) bu nedele en kolay yolu acik renk pudra,fondoten kullanmak ve beyaz gibi acik renkli kiyafetler giymemek. Bir de et,hauc gibi urunleri fazla tuketirsen yuzun pembelesir.

• Kozmatik kullanmaktan pek hoşlanmıyorum ama dediğin gibi havuç olabilir..Off vetejeryanım :(:(

• hayir yani yememen daha iyi boylece yuzun solar :) ve giyim renklerine dikkat et

• Hmm peki saol canım :)

• link belki işini görür

• denersen ve işe yararsa haber bekliyorum cilt açıcı kremlerin kanser yapabileceğini de unutma

• off zaten herkez krem falan yazmıs ben krem istemiyorumki doğal yoldan arıyorum neyse yok galiba ::/

• bazı arkaların kremleri var nıvea loreal hatta öriflime de bile var galiba

• 44gün

Mj vitiligo hastasıydı o yüzden beyazlıyordu ayrıca ten rengi açtırma ameliyatı diye birşey yok araştırın ayrıca mj gibi olma ne demek ya

• arap kızı kremi al aktarda var :D

• miilet bronzlaşmak için çabalıyor seniniki de dert yaa :)) boşver uğraşma kendinle barışık ol

• Ya ne biliyim daha hoş ve temiz gözüküyo..

• evet var! bunun icin özel kremler var, özellikle arap ülkelerinde cok cok asiri derecede popüler olan kremler.ben isimlerini bilmiyorum ama google i arastirirsan kesinlikle bulursun birseyler :)

• Limon sürersen cildine açılabilir.Ve piyasada cilt açıcı bir çok krem var araştır.

• Imm..Peki limonu sürdüm diyelim ama yanma ve kaşınma yapar ne zamn yıkıyıcam mesela?

• Onu bilmiyorum yani yıkanmiyacak diye biliyorum ben netten bir araştır. Var bu tür konular.

• ben bu konuyla ilgili içinde papatya suyunun bulundugu bir karısımın iyi geldigini okumustum, internette ararsan bulabilirsin. bununla birlikte aynı amacla aldıgım bir krem kullanıyorum adı eveline white extreme 3d. krem guzel bir krem dermatolojik olarak da test edilmis, kullanmanı tavsiye ederim

• cilt beyazlatıcı kremler var

• bildiğim kadarıyla bişey yok

Yükleniyor...