Yuvarlak yüze kahkül yakışır mı?

Kahkül çok mu çocuksu gösterir? Yakışır mı yuvarlak yüze?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yüzün yuvarlaksa eger, tam aksina cok kötü durur. Yüzünün yuvarlak oldugu icin, kahkul yaparsan daha da üstten kisalmis olcak ve yüzünü oldugundan daha genis gösterir. senin bu tip sac meli yapman lazim link sacini böyle yaptigin zaman saclar yüzünün yanlarini biraz kapatip yüzünü daha uzun ve ince göstercek. Buda cok daha güzel bir görüntü veriyor inan bana :) uzat saclarini ve ortadan yap.Bende aynisini yapiyorum herkes cok begenyior sakin kahkül yapma

Erkekler Ne Diyor 14

• Hiç düşünme bile

• Yakışmaz. Yaşlı gösterir.

• Öne doğru taranan, salon perdesi gibi kaküller bayanlara hiç yakışmıyor. Şu tarz kakül daha iyidir; link

• bence yakısmaz zaten kahkulu olan unlulere bakarsan hemen hepsı uzun yuzludur..

• Her yüze çocuksu bence.

• bence kahkül bayanlara çok yakışıyor :)

• Yakışır.

• tipe göre yakısır ama genelde er gence

• Bence yuvarlak yüzlü bayanların saçlarını omuz hizasında kestirip, tamamını düzleştirip, uçlarını kıvırcık bir şekilde bırakması çok güzel oluyor. Sevgililerimde önerirdim ve yaptırıp beğenen çok kişi gördüm. Önce kahkül bırak beğenmezsen başka bir saç stiline dönersin.Denemeden bilemezsin :)Sadece yüze göre bakma hem saç kesiminde. Senin makyajın, giyiniş tarzın, gözlerinin şekli ve rengi de çok önemli etkenler. Bir bütünü; bütün yapan, parçalardır ;)Dene, çevrenin fikirlerini al ve kendin değerlendir.Umarım yakışır :)

• yüzünü görmeden yorum yapamam .d.d

• kahku yuvarlak yuze gıtmez aksıne dık surata gıder. eger yuvarlak yuze kahkul bırakırsan kafan beyzbol topuna doner bence:)

• vucud hatlarında yuvarlaksa yaptır..

• yakışablrde yakışmayabilirde

• valla yuvarlak yüzlü bayanlarda genelde dalgalı permalı öne doğru akan saçlar güzel duruyor çok seviyorum öyle kızları.

Kızlar Ne Diyor 14

• Yakışmaz tahminimce

• Sakın sakın deneme çünkü kahkül yüzü daha çok yuvarlak gösterir.Yüzün yuvarlaksa hoş durmaz:)

• Kahkülle uğraşmak zordur bi de uzamasını bekleyeceksin yazın zaten hiç çekilmez'!bunları da geçtim seni yaşından daha çocuksu gösterir bence hiç deneme bile.

• Hayır, oval ya da uzun yüz olmalı.

• yuvarlak yüze asla yakışmaz canım.. dediğin gibi çocuk gibi olursun.. saçlarını uzak ve dalgalandır böylece daha çekici olusun :)

• Hic dusunme bile, yarim kure gibi gozukur suratin:/

• Ya niye yakışmaz diyolar bilmiyorum gayette güzel olur yüzle alakası yok bunun alnın ne kadar genişse ona bağlı bu

• Bende yuvarlak yuz seklıne sahıbım kesınlıkle yakısmıyor oval gostermek ıcın yukarı dogru hacımlı katlı kullanmalısın kahkulden cok percem yakısıyor yuvarlak yzlu bızlere :)

• yakışmaz bence.

• olmaz.yüzünü top gibi gösterir dahada yuvarlaklaştırır.

• yuvarlak yüze yakışmaz pek ama gende bilemcem

• yakışmadığını düşüneneler var ben de onlardan biriyim

• Neden olmasın , çok yakışanlar var.

• Alnın dar ise yakışmaz.

Yükleniyor...