Yuvarlak yüze kahkül yakışır mı?

Kahkül çok mu çocuksu gösterir? Yakışır mı yuvarlak yüze?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yüzün yuvarlaksa eger, tam aksina cok kötü durur. Yüzünün yuvarlak oldugu icin, kahkul yaparsan daha da üstten kisalmis olcak ve yüzünü oldugundan daha genis gösterir. senin bu tip sac meli yapman lazim link sacini böyle yaptigin zaman saclar yüzünün yanlarini biraz kapatip yüzünü daha uzun ve ince göstercek. Buda cok daha güzel bir görüntü veriyor inan bana :) uzat saclarini ve ortadan yap.Bende aynisini yapiyorum herkes cok begenyior sakin kahkül yapma

Erkekler Ne Diyor 14

• Yakışmaz. Yaşlı gösterir.

• Bence yuvarlak yüzlü bayanların saçlarını omuz hizasında kestirip, tamamını düzleştirip, uçlarını kıvırcık bir şekilde bırakması çok güzel oluyor. Sevgililerimde önerirdim ve yaptırıp beğenen çok kişi gördüm. Önce kahkül bırak beğenmezsen başka bir saç stiline dönersin.Denemeden bilemezsin :)Sadece yüze göre bakma hem saç kesiminde. Senin makyajın, giyiniş tarzın, gözlerinin şekli ve rengi de çok önemli etkenler. Bir bütünü; bütün yapan, parçalardır ;)Dene, çevrenin fikirlerini al ve kendin değerlendir.Umarım yakışır :)

• bence kahkül bayanlara çok yakışıyor :)

• kahku yuvarlak yuze gıtmez aksıne dık surata gıder. eger yuvarlak yuze kahkul bırakırsan kafan beyzbol topuna doner bence:)

• bence yakısmaz zaten kahkulu olan unlulere bakarsan hemen hepsı uzun yuzludur..

• valla yuvarlak yüzlü bayanlarda genelde dalgalı permalı öne doğru akan saçlar güzel duruyor çok seviyorum öyle kızları.

• Her yüze çocuksu bence.

• yüzünü görmeden yorum yapamam .d.d

• Hiç düşünme bile

• Öne doğru taranan, salon perdesi gibi kaküller bayanlara hiç yakışmıyor. Şu tarz kakül daha iyidir; link

• Yakışır.

• tipe göre yakısır ama genelde er gence

• yakışablrde yakışmayabilirde

• vucud hatlarında yuvarlaksa yaptır..

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...