Kışlık kaşe montlar hangi mağazada uygun olur?

Kışlık özellikle beyaz kaşe montları çok seviyorum.Sizce nerede çok pahalı olmayan bi fiyata bulurum ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En değerli giysiniz cildiniz.zaten tekbaşına beğenemezsin montu.mevcut elbiselerinle vs deneyip alırsın yada hayal edip.renk tasarım vs için.zaten bakımlı ve güzelsen de özellikle erkekler için söylüyorum uffff monta bak demeyecekler.onu sadece kızlar söyler.bir bara girdiğinde dönerler ve seni şööööyle alıcı gözüyle süzdükten sonra(Sanki hamamda erkek çocukları için kız bakıyorlar :) ) yok ayakkabı olmamış saçı güzel makyaj abartı montunu mangodan almış üüüüüüüüüüüüüüüf :).komple 10 üzerinden 6 veririm gideri var derler

• Ben erkek için değil , sıcak tuttuğu için alıcam zaten :)

• Öncekileri Göster
    • Haha imkansız istanbula çok uzağım :)

• benim istabulda olduğumu kim söylediki :) mersindeyim.ama zaten birkaç güne yurtdışına çıkıyorum.postayla yada kargoyla hallederiz :)

Erkekler Ne Diyor 4

• rodin hill-LK jeansdeki ürünler uygundur ama kaliteli olduğu söylenemez.Miss Poem de 150 liraya iyi kalitede kaban ve montlar bulablirsin.Seni 3-5 sene idare edecek kalitede kabanlar var orda

• evet miss poem'i iyi hatırlattın :)

• mahmutpaşaya git.

• O kadar da değil :D:D

• niye hem kaliteli hem fiyatı iyi.alışmıssınız 5 misli ödemeye aynı mala.

• Doğru söylüyor. Bütün şehre giden montlar falan Mahmutpaşa'dan çıkar. AVM'ler pahalı olur. İlk girdiğin yerden alma, biraz gez dolaş öyle karar ver. Tam kafandaki modeli bulmakta zorlanabilirsin, çok gez.

• Bütçe?

• 100-150 tl arası.Burda Mango yok yalnız Koton,Zara filan var..

• Öncekileri Göster
    • Cıx bunları hiç beğenmedim..

• Ben de beğenmedim. Fiyat aralığını göstermek için atmıştım link'i. HE Mango'dan baktım geçenlerde erkek için trençkot 349 mu 399 mu öyle bişeydi. Pahalllı.

• yav şimdi belli ki senin paran neyin yok sen niye nerde ucuz olur diye geziyon aa...

• Param var ama bi mont için çok harcamıcam..

• aa üzüldüm bak alındın sen:) şaka yapmıştım kırdıysam gerçekten özür dilerim prenses:)

• :))Önemli değil gizlican.

Kızlar Ne Diyor 4

• Beyaz değil de krem daha güzel sanki...

• çok kadınsı

• geçen sene benetton'un ve mango'nun kaşe montlarını beğenmiştim.

• Ahah mangoyu ben hep beğeniyorum da burda yok mango , nete de olur mu olmaz diye güvenemiyorum :(

• Öncekileri Göster
    • Yok güveniyorum da eskıden 34 gıyıyodum şimdi 36giyiyorum bazen 36küçük gelıyor bedenım karışık yani:D benetton bana pahalı gelır ya , ama bakıcam önerin için teşekkürler :)

• Onemli degil:)

• lcw waikiki bak canım..

• Orda da güzel olur mu ki beyb , zaten şimdi gelmemiştir dimi o montlar :)

Yükleniyor...