• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşıma hangi parfümü alayım?

Erkek arkadaşımın doğum günü var, ona parfüm almak istiyorum sizce hangisini almalıyım? Paco Rabanne 1 mıllion mu yada Acqua Di Giorgio Armani mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• One Million:) bunu sıkan adam yanımdan geçse dönüp bakarım.

Erkekler Ne Diyor 24

• Kenzo

• Kenzo ney? :)

• ne biliyim kenzo kanzo hanzo :p
      Ya kenzo işte parfum fahrenheit kenzo falan falan :p
      Kullandıgım parfumu söylemem ki :p

link

• acık parfüm al yanmış şeker kokusu on numara tabi karşındaki insan o kokuyu sever mi orası mechul

• JPG For men

• Jpg = jan poul gaulter

• Örneğin saat mi parfüm mü sorusu gayet normal ama 2 parfümden hangisini alsam diye sorman saçma. Üzerinde hangisini koklamak istiyorsan onu al. Ya beğenmezse mi? Öyle bi lüksü olacağını sanmıyorum 2sinide 72 milletten adam kullanıyor.

• Armani gio kesinlikle yada hb classic

• oriflame rebel,benm kullandığım :) bulabilirsen bu ürünü tavsiye ederm biras ağır ama kalıcı hoş kokusu var :)

• lacos red

• burberry london tek kelımeyle mukemmel..yada channel alluro sport home..ikisinden biri fazlasıyla etkıleyıcı ve kalıcı

• cartier santos

• 1million eğer orjinal alacaksan iyidir,güzeldir,kalıcıdır,sıktığın zaman fark edilirsin,kış için de idealdir... şekerli kokudur,tarçın notası da mevcut içinde.. kalıcılığı 2 gün falan diye duymuştumArmani hakkında bilgim yok

• evet orjinal tabiikide:) tesekkurler:)

• Sevgilinin kendi kokusunu beğenmiyor musun yani onu mu diyorsun? :P

• loewe yi öneririm çok kalıcıdır. Ama uzun süre kullanırsın. Kokuları çok da güzeldir. Fakat 125 ml lik şişesi yaklaşık 300 lira.

• givenchy pi

• Emperio armani( Armani black code gibi kokusu ),Diesel only the brave,Avon essence,Dolce gabbana the one homme.Zevkler tartışılmaz ama beğenir herkes bunları.

• diesel in bakmştm bi kokusunada garipti sanrm armani en ideal görünüyo :D

• Armani kullanacaksan dışarda fazla gezme,kokusu güzeldirde hafiftir uçar kokusu.Biraz sert biraz ağır D&G nıınki,ve kalıcıdır.

• bvlgari black

• Uzun yıllardır issey miyake kullanıyorum :D

• Kadıköy rıhtımda tinercilerin sattığı parfümler gibisi yok.

• jean paul gaultier le male

• bu parfümü bende denicem :D

• Saçlarının bakımı yap adamı hasta etme.

• kestim onları ama uzayacak .:D

• kendi parfümlerimdenarmani heissey miyake<<<<armani code <<<<<

• çok ağır parfümler mi bunlar peki, geçen 212 men i denedim bildiğin salatalık kokusu. o tarz bişi de istemiyorum

• issey miyake farklı ve güzel

• al tütün kolanyası fazla bile :)

• Paco Rabanne 1 million bence en iyisi...

• tabiki one million. Benim her zaman ilk olarak kullandığım ve favori parfümüm. Bu parfümü beğenmeyen bir kız görmedim hiç. Ayrıca bu parfümün kokusu her zaman kalıcıdır. Yüzün hatırlanmasa bile parfüm kokun akılda kalır ;)

• jagleri deneye bilirsin kendim kullanıyorum..ve hoş buluyorum

Kızlar Ne Diyor 25

• kenzo var bildiğim bide hugo

• Site çok soru var bir arama yerine bak istersen..Olmadı hacı misi

• oda güzel :D:D:D

• kesinlikle : -armani black code -kenzo -rochas

• armaniyi duydum bikaç kere dha. yarınki denememde ona bakaym bide :D

• Öncekileri Göster
    • :D yok
      beni seçtiğin için teşekkür ederim ;)

• rica ederm :D yanındada skmam koşlyla tabi .p nolucak böle merak ediyorm :D

• Paco

• Jean Paul Gaultier - Le MaleGiorgio Armani - Armani CodePaco Rabanne - One Million

• Fahrenheit 32

• duymamştm dha önce hiç :o ama çk duymadığm parfmü dha çk severm :D az bilinen dha iidr herzmn

• Dior'dan, duymadığına şaşırdım.

• bilmemki valla :s sorun bende sanrım :)

• Hugo boss süper :)

• Armani black code

• 212 sexy

• aaa erkek parfümüymüş soru:))))

• :D:D:D:D nde bakıorm google dan faln ne garip bi şişe bu diyorrm ya :D

• ahahahha:))) ben erkek parfümüne daha öncede cevap vermiştim.bence caldiyorn,traş kolonyaları ve avon full speed

• erkek arkadaşın bunlardan birini mi kullanıyor öncelikle bunu sormalıyım.Görgü kurallarına göre birine parfüm almak ayıpmış çünkü karşındakinin beğenmeme ihtimali atlanıp dikte ediliyormuş al bunu kullan diye.O yüzden ben kimseye hediye olarak parfüm almam..Ancak verdiğin markalardan Paco Rabbane 1 million güzeldir ancak herkes kullanıyor bu markaları.Doldurmaları bile çok fazla.Bence parfüm kullanan kişinin kimliğiyle bütünleşmeii

• Hugo Boss - Bottled Night ya da Ralph Lauren - Polo Classic.

• kesinlikle 1 million harika kokusu var ferah hoş kalıcı :) zaten bu markanın bayan parfümü dahada bi harika :)

• Paco Rabanne 1 million

• black suede leather

• ya sevgilime yalvarıyorum parfüm sıkma mümkünse bana kirli kirli gel diye anlamıyo. Ter kokusu hoşuma gidiyo sevgilimin

• her kızın bundan hoşlanacağnı sanmıyorum ama :p

• Öncekileri Göster
    • cinsiyet ayrımı yapmıyorum:) tesekkkürker:)

• :D :D

• Dior homme sport.Ralph Lauren rocks.

• jagler adidas axe bu üçlüye bitiyorum :)

• str 8

• One million guzel bi parfumdur evet ama burda da gordugun uzere fazla populer yani artik her yerde bu kokuyu alir oldum taklitleri olsun orjinali olsun. O yuzden daha farkli kokular aramani oneririm. Mesela ysl la nuit del homme benim cok hosuma gidiyor. Asil versace blue jeans vardir ki efsanedir bayilirim

• Joop

• Bizimki Davidoff Cool Water ve Calvin Klein Kullanıyor Ben beyeniyorum etkiliyici.. tavsiye ederim..:=)

• 1 millionun kokusunu beğenmiyorum.Diğerinin kokusunuda bilmiyorum..dior homme sportu bir kokla istersen.

• Paco Rabanne 1 million favoriben bile kullanıyorum arada abimden :)

• armani black code çok severm bi bak bence :)

• çok ağır :)

• beni cezbediyo valla erkeğe de öyle kokular yakışır benm görşm tbi bu :))

Yükleniyor...