Kız çocuğuna hediye olarak siz ne alırdınız?

yürüyemeyen 6-8 yaş aralığındaki bir kız çocuğuna ne hediye alırdınız ?

ben org aldım büyük bir tane başka ne alınabilir...?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• harıka bırşey almışsın ve sen ıyı bır adamsın.. el kaslarını gelıstırecek oyuncaklar vs.

• rıca edrım ..

• teşekkürler yardımların ve hoş sohbetin için

• onları en son soylersın...

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• yavrum kıyamam yaa allah yardımcısı olsun

ona bi bebek al ama ufak tefek bi bebek değil güzel büyük bebkler oluyo gerçek gibi oluyolar bide bi kaçtane bebk giyisi çorabı felan al alıcağın bebk o büyüklükte olsun kıyafetleri giydirir çıkartır ona meşgale bide kendine arkadaş gibi hisseder kendimden biliyorum benimde öyle bi bebeğim vardi ablam almıştı bana bir sürü oyuncağım vardı onunla oynardım sadece halada saklarım parka fealn götürüdüm bebeği :D isim felanda koymuştum onun içinde farklı olabilir diye düşünüyorum

yada baya bir toka al ona oturup değişik modeller verir saçına vakit geçirebilir onlarla onu oyalıyabilecek bir şeyler lazım

• mp 4 al

• biri daha çıkıp mp5 al demesin de yani o tarz bir sey de güzel olacak evet katılıyorum size

• allah yardımcınız olsun. bence puzzle alabilrsin, müzik dinlemesi için mp3 olabilr :)

• mp3 de güzel bir tercih olabilir evet

• Allah yardımcısı olsun ..

Oyuncak makyaj seti, Barbie nin modası gecmesine ragmen ben seviyorum hala o da olabilir :) Kumandalı araba ben kucukken cok severdim :) renkli renkli tokalar olabilir ..

• rica ederim :)

• barbie ve makyaj setinde kaldık sanırım bunlar mutlu edecektir onu

yorumlar ve yardımlar için teşekkürler

• öncelikle ALLAH yardımcınız olsun.. barbie bebek alabilirsin,lazer alabilirsin belki hosuna gider baloncuk alabilirsin üflemeli.makyaj seti alabilirsin oyuncak

• tercihler için teşekkürler.

• Allah yardımcısı olsun ya kız cocuguna ne alınabılırkı oyuncak orta boyda evler var boyle kendın dosuyorsun koltuklarını bebeklerde oluyor ıçınde mesela ıyı bır mesgale olur bu ona

• rıca ederım

• teşekkürler en kısa sürede gerçekleştireceğim...

• yormazkı eglendırır ellerı tutuyorsa cok eglenır sonuçta bebeklerı olcak kendı evını kurucak boyle cok guzel yanında oyuncak tencere fılan verıyorlar bunlar gerçekten uygun fıyata hemde.yada boyle kafasına vurunca dansoz gıbı oynayan bebeklerden alabılırsın

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• 6-8 yaş çocuklara oyuncak kriterleri

Sek sek oyuncakları

Denge patenleri

Toplar

Maketler

Puzzeller

Boya çeşitleri ( pastel,kuru,sulu,parmak boyaları..)

Kurallı oyunlar

Dama

Yumuşak oyuncaklar

• aborjin yemiş kafayı

• ya hacı sen sanırım soruyu tam okumamışsın yürüyemeyen kız çocuğuna

Sek sek oyuncakları

Denge patenleri

alınması doğru olurmu

• kıyamam ben ona yaa ne tatlıdır şimdi dünyaları alırım ALLAH BAĞIŞLASIN abi

• kardeşim bu ayrıldığım kızarkadaşımın kardeşi küçük kızdan kopamıyorum ve hediye ne almam lazım

Yükleniyor...