Kız çocuğuna hediye olarak siz ne alırdınız?

yürüyemeyen 6-8 yaş aralığındaki bir kız çocuğuna ne hediye alırdınız ?ben org aldım büyük bir tane başka ne alınabilir...?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• harıka bırşey almışsın ve sen ıyı bır adamsın.. el kaslarını gelıstırecek oyuncaklar vs.

• yokoylebırsey: bu kız onun kardeşi...
      şimdi diğer çocuklar gibi çocukluğunu yaşayamıyor ya bende biraz çocuksu birşey olmasını istiyorum benim için bir ez daha düşünürmüsün ne alabilirim

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler yardımların ve hoş sohbetin için

• rıca edrım ..

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah yardımcısı olsun ..Oyuncak makyaj seti, Barbie nin modası gecmesine ragmen ben seviyorum hala o da olabilir :) Kumandalı araba ben kucukken cok severdim :) renkli renkli tokalar olabilir ..

• barbie ve makyaj setinde kaldık sanırım bunlar mutlu edecektir onu
      yorumlar ve yardımlar için teşekkürler

• rica ederim :)

• mp 4 al

• biri daha çıkıp mp5 al demesin de yani o tarz bir sey de güzel olacak evet katılıyorum size

• öncelikle ALLAH yardımcınız olsun.. barbie bebek alabilirsin,lazer alabilirsin belki hosuna gider baloncuk alabilirsin üflemeli.makyaj seti alabilirsin oyuncak

• tercihler için teşekkürler.

• Allah yardımcısı olsun ya kız cocuguna ne alınabılırkı oyuncak orta boyda evler var boyle kendın dosuyorsun koltuklarını bebeklerde oluyor ıçınde mesela ıyı bır mesgale olur bu ona

• aslında onu yormayaca bir şey mesela erkek olsa uzaktan kumandalı her şeyi alabilirsin ama kız çocuğu olunca iş biraz zorlaşıyor

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler en kısa sürede gerçekleştireceğim...

• rıca ederım

• yavrum kıyamam yaa allah yardımcısı olsun ona bi bebek al ama ufak tefek bi bebek değil güzel büyük bebkler oluyo gerçek gibi oluyolar bide bi kaçtane bebk giyisi çorabı felan al alıcağın bebk o büyüklükte olsun kıyafetleri giydirir çıkartır ona meşgale bide kendine arkadaş gibi hisseder kendimden biliyorum benimde öyle bi bebeğim vardi ablam almıştı bana bir sürü oyuncağım vardı onunla oynardım sadece halada saklarım parka fealn götürüdüm bebeği :D isim felanda koymuştum onun içinde farklı olabilir diye düşünüyorum yada baya bir toka al ona oturup değişik modeller verir saçına vakit geçirebilir onlarla onu oyalıyabilecek bir şeyler lazım

• allah yardımcınız olsun. bence puzzle alabilrsin, müzik dinlemesi için mp3 olabilr :)

• mp3 de güzel bir tercih olabilir evet

Erkekler Ne Diyor 2

• kıyamam ben ona yaa ne tatlıdır şimdi dünyaları alırım ALLAH BAĞIŞLASIN abi

• kardeşim bu ayrıldığım kızarkadaşımın kardeşi küçük kızdan kopamıyorum ve hediye ne almam lazım

• 6-8 yaş çocuklara oyuncak kriterleriSek sek oyuncaklarıDenge patenleriToplarMaketlerPuzzellerBoya çeşitleri ( pastel,kuru,sulu,parmak boyaları..)Kurallı oyunlarDamaYumuşak oyuncaklar

• ya hacı sen sanırım soruyu tam okumamışsın yürüyemeyen kız çocuğuna
      Sek sek oyuncakları
      Denge patenleri
      alınması doğru olurmu

• aborjin yemiş kafayı

Yükleniyor...