Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Türbanlı bayanların kuaför tercihi...

bayanlar genelde erkek kuaförleri tercih ediyorlar.Acaba türbanlı bayanlar da erkek kuaförleri tercih ediyorlar mı? bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• Türbanlı bayanlar için kuaförlerde özel bölme var. Saçlarını o kadar saklıyorlar, kuaför için açacaklarını sanmam.

0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bilmiyorum ki

0|0
  • Türbanlı değilim ama bi erkeğin saçlarıma dokunmasına çok sinir oluyorum bayan kuaföre gidiyorum ama kesim için mecbur erkeğe daha iyi yapıyor çünkü

0|0
  • bayan kuaförü tercih ederler

0|0
  • erkekler daha iyi yapıyo ama erkeklerin yapmasınıda sevmiyorum

0|0
  • Erkekler daha güzel yapıyorlar. Daha becerikliler.

Türbanlılar sanırım bayan kuaför tercih ederler.

0|0
  • hayır bayan kuaforunu tercıh ettıklerını bılıyorum yada ozel bolumu olan paravanla ayrılan ve calısanların bayan oldugu bolumlerı bazı kuaforlerın camında bu tarz bılgılendırmelerde gordugum olmustu

0|0
  • Ben tercih etmiyorum,bayan eleman bulunuyor mutlaka zaten.

0|0
  • türbanlıyım ve kesinlikle bayan kuaföre kestiriyorum ayrı bir yerde.

0|1
  • tesettürlü olup olamamak değil mesele.. bazen önü açık bişey giyersin erkek olunca rahat edemezsin. ikide bi çekiştirisin. kız olması daha rahat... dedikoduda yaparsın :DD

0|0
  • hayır onlar bayan kuaförü tercih ediyor çoğu zaman

0|0
  • tercih etmezler bence.

0|0
  • etmez.

0|0
  • ben tesettürlüyüm ve gttiğim kuaförlerin hepsinde erkek çalışanlar var ve rica edip dışarı çıkarmalarını istiyorm ...

0|1
  • Ben bayan kuaför tercih ediyorum. Diğer türlü bence amaca ters zaten.

0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• evet ama latekis eldiven giydiriyorlarmış

0|0
  • kuaföre gerek yok, bi peruk sorunu çözer link

1|0
  • oha süper soru .cevaplar ise çok samimiyetsiz:)

0|0
    • sana aynen katılıyorum,samimiyetsiz cavaplar

• Kafasını örtme amacı belli.Neden tanımadığı bir adama saçlarını göstersin ki? Yani evet erkekleri tercih etmemeleri doğal.

1|0
  • edende var neden etmesin

0|0
  • Onlar kadın kuaför ister.

0|0
  • günümüzün sorunlari...

0|0
  • Bayan kuaförlerin alt katları ya da arka bölümleri oluyor. Oralarda işlem yapılıyor onlara da.

Üfff

1|0
Yükleniyor...