• Sor
  • Bence

Beyaz dar t-shirt içine giyilen siyah ya da kırmızı sütyenlerin amacı nedir?

beyaz ya da açık renk dar t-shirt içine siyah kırmızı gibi belirgin renkte sütyen takan hanımlarımız var. peki bu akım gerçekten sanıldığı gibi erkek için seksi gelen bişey mi yoksa itici özentisiz ve ucube duran birşey mi? erkek gözüyle nasıl görünüyor bu durum çok meraktayım doğrusu.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• dünyada üç büyük gerçek vardır. kuku-popo-meme.buradaki muhatabımız meme olduğu için şimdilik diğerlerini es geçelim.efendiler,az zamanda çok büyük işler yaptık. ne yaptık, memleketi sattık, peşkeş çektik vs...ve tabi bir de sütyeni icat ettik.siyah matemin rengidir, beyaz saflığın, kırmızı ise bekaretin aşkın...beyaz tişört içine siyah sütyen giyen kız bir önceki gece kaybettiği bekareti için yas tutmaktadır. burada kuku-meme ilişkisine dadist bir yaklaşım görüyoruz.beyaz tişört içine kırmızı sütyen giyen kız ise hala bekaretiyle gurur duyuyordur ve de gelinliğine kırmızı kuşak bağlayan hatunlar gibi bunu dosta düşmana göstermek isterler.sanırım gayet açıklayıcı oldu.kendimle gurur duyuyorum, kendimi çok seviyorum. adaya düşsem yanıma alacağım ilk şey ayna olurdu, o derece.

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu soruyu dünde sormuştun kaldırılmıştı dimi?:) Gelelim cevaba,Ben kesinlikle yadırgamam yoluma bakarım yorum yapmam,ama bayanlar nedense posta gazetesinin magazin bölümündeki Human ayşem gibiler :)

• Siz yukarlarda takılın millet aşmış :))) link

• Öncekileri Göster
    • posta okumuyorum blgim yok bu yüzden ama merak ettm yarn okumalıyım galiba :)

• Modayı ondan takip etmelisin:)

• Yemin ediyorum dün sabah keten gömleğin içine kırmızı puantiyeli sütyen giymiş bir kız vardı erkek kadın herkes binerken gözü takıldı sadece dikkat çekmek amaclı bence yoksa saçmalık

• cüretkar, davetkar.. ;)

• o an onun rüküşlüğüyle ilgilenmiyorsun :)))))

• Sadece gözleri o yöne çekmek için yapılan bir şey, şu sıralar birde kaçak çorap olayı çıktı kızlar bile bile kaçak çorap giyiyorlar saçmalığa bak ya

• bunu ben bilmiyodum :D kaçık çorap hiç görmedim :D

• Öncekileri Göster
    • çok saçmaaa :) insanlar artık sapıttılar trend bulma adına

• Harfiyen cümlelerindeyim =)

• İlgi amaçlıdır heralde. Ama bence arada bir üşengeç tipler de yapıyor olabilir. Kırmızıyı değil tabi ki :)

• bence sadece teşhir..

• tam anlamıyla rezalet, hiç bir çekiciliği yok. tamamen hata...

• Özellikle teyzeler yapıyor. Bır tür teshircilik iste. Belki de bütün sutyenlerini kirlendi diye yikamislardir.

• amacı nedir?ilgi çekmek, yeter artık bende bi adam istiyorum demek, kaç aydır elime erkek eli değmedi demek, çok azdım biri beni duysun demek.

• benim çok hoşuma gidiyor açıkcası..tahrik edici duruyor..

• ... link gibi

• görmemiştim :)

• ... Yardımcı olması anlamındaydı !

• peki

Kızlar Ne Diyor 15

• Moda olmuş hemen hemen heryerde göruyorum artık..

• Dikkat çekmek.

• her kadına itici geliyo sanırım

• Ben hiç görmedim böyle giyinen birini?Var mı sahiden?İlk kez duydum inanın...

• şu sıralar çok dikkatimi çekiyo benim metroda otobüste çok var 35 yaş ortalamsı kadınlarda özellikle sabah gazetesinde bi kadın bu sıra cok moda hanımlar dediğinden beri dikkt ediyorum uyan çok bu lafa . ama kesnlikle itici bnce :D

• en sevmedığım şeylerden spor salonlarında 30 üstü dikkat çekmek isteyen baynlarda karşılaştığım durumlardan genelde ama erkekler ne düşünüyor bende merak ettim şimdi

• Dikkat çekmek için renkli sütyeninden başka bişeyi yoksa ne yapsın o kadınlar:)) Sadece onunla var olabiliyorlar.. Acıyorum ben öyle tiplere..

• çok basitlik

• Üşengeçlik yada halihazırda başka südyen kalmaması da olabilir. Hemen herkesi o* yapmayın :D

• dikkat çekmek. konuşulmak şuan olduğu gibi...

• bakın ben burdayım demekten başka bişey değil

• Gereksiz ve alakasız bir şey mis gibi ten rengi varken.Birde bazıları renkli giyinyor böyle puantiyeli falan bitiyorum!

• ilk defa bu sitede duydum beyaz tshirt icine siyah sutyen giyenleri. yapmayın ya katliam gibi, beyazın altına ten rengi sutyen giymek gerekir arkadaslar beyaz sutyen de değil !

• bak ben buradayım ' diyor büyük ihtimal :)

• Dikkat çekmek içindir heralde.

• Canim onlarda öyle dikkat cekmeye calisiyorlar iste :-)

• Ben gıymem ,teşhircilik ve basitlık gıbı gelıyor

• katılıyorum.. ama moda yazılarında bunun in olduğu ve çok hoş olduğu konuşuluyor

• böyle modayı sevmem

Yükleniyor...