• Sor
  • Bence

Kadınların ilgisini en çok çeken konular nelerdir?

Bir haber sitesinde gördüğüm başlıktan esinlenerek sizlere soruyorum. Bir bayanın gündelik hayatta en çok aklına gelen konular hangi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• aşkgüzellik.saglıkkültür sanat kisisel gelisim :)

• Kişisel gelişim Hoşuma gitti.

• Öncekileri Göster
    • tesekkur ederim yakın zamanda almaya calısıcam.. Ben genelde İngilizce kisisel gelisim kitapları okurum su anda "White Man Listen!" diye bir kitap okuyorum daha bitmedi ama simdiden tavsiye ederim eger İngilizce okuyorsanız :)

• Araştırırım ben genel de internet üstünden okuyorum e-kitap bakalım bulacak mıyım tekrar sağol

Kızlar Ne Diyor 12

• Prof.Dr. Zuhal Baltaşın yazdıgı( Beden Dili )adlı bir kitap var beni baya etkilemişti..Tavsiye ederim..

• hemen araştırıyorum

• Beden dili ...Cinsellik ...Güzellik <3

• beden dili konusunda ne gibi çalışmalar yaptın kamel ?

• Çalışmalar derken bununla ilgili çok araştırmalar yaptım , yazılar okudum yani bir insanın her bir haraketinde ne demek istediğini anlayabiliyorum.. :)

• anladım
      piyasada çok kitap var
      benim o kadar vaktim yok
      ahmet şerif izgören in seti var bu konuda onu indirdim..bi de Riccon İlhan Doğan ın Beden Dili kitabını aldım...baya iyi biriymiş sanırım ...senin tavsiyen var mı ? çok zaman harcamadan iyi bi seviyeye gelebilmek için?

• yaşammodakültür sanatyemek :)su:)sütlaç:)

• ehueheue sütlaç bayılırım fakat merakım kimse ayakkabı demedi. Demek ki hastası yok.

• aşk aşk aşk diyorum :ponun dışında alışveriş ve güzellik :)

• kişiden kişiye değişir cevaplardan ortalama çıkar bence...kendi adıma sanat-yaşam-siyaset-insan karakterleri gündelik hayatta konuşmaktan zevk aldığım şeyler..özellikle insan karakterleri bir yere oturduğumda karşısımda ki insanın içtiği içecekten ve içişinden yola çıkarak karakterini ve biraz sonra ne yapacağını o gün neler yaşamış olabileceğini tahmin etmeyi severim.yanımda da katılan olursa çok zevkli oluyor.

• Değişik bir bakış açısı ilginç.

• Öncekileri Göster
    • tuttum bunu^^

• mavi eğer bu konuda gerçekten iyi isen bana yardımcı olmanı istiyorum

• güzellik bence

• Bencede Güzellik :) Hemde Bu Baya Bi Güzellik :)

• Öncekileri Göster
    • oyle derım :)) mıllet yanlısh anlıcak canım ,baktım yorum yapmıssın bende satasım dedım :))

• iyi o zmn sıkıntı yok :))

• aşk

• ramazan sebebiyle bu aralar ilk olarak yemek geliyo:)) sonra sevgilim yani aşkk:))

• aşk - moda - güzellikkesinlikle vazgeçilmez üçlü :))

• sağlık aşk kültür sanat :) benim aklıma en çok gelen konular bu başlıkları içeriyor

• Cinsel hayat. konuşamayınca sürekli içinde kalıyor haliyle, öyle düşünüp duruyorsun.

• sakineye bak ele hiçde sakin durmuyosun demekki:İ)

• o kadar içinde kalıyorsa neden gizleniyorsun...

Erkekler Ne Diyor 5

• 5N1K ne? ne zaman? nerede? nasıl? neden? kimle? dedikodusu

• 1. Moda2.Yemek3.Yaşam

• masraflı bir konu aşk alışveriş güzellik içinde para gerek yanmışız biz kül olmuşuz

• Aynı fikirdeyiz sanırım ;)) Gelen yorumlara baksana ehueheue =))

• ben sayısal oynıyacam yoksa bakarsın askı buluruz:)

• kim kime ne dedi

• Bir çok bayan için internet facebook ve yemek tarifleri sitelerinden ibarettir

Yükleniyor...