Kızların en beğendiği parfümler nelerdir?

HiredLove
Hafif veya uzun süre bir ortamda kalınca bunaltmayacak tarzda parfümler yazarsanız iyi olur :)
Güncellemeler
+1 yıl
Ya parfümle kızı etkilemek bana göre değil zaten yanından geçtiğim kız bir 5-10 saniye gözü kalıyo ama Parfümde olması lazım şimdi etkiliyo baya :D
Güncellemeler
+1 yıl
2 tane yeni koku denedim harika kokulardı isimlerini unuttum armani black code iyiydi 212 vip onu denedim oda çok hoşuma gitti açıkcası ama onların dışında 2 tane çikolatalı koku denedim biri ağır kışın gidecek biri ortalarda hem yaz hem kışlık güzel bişeydi :)
Kızların en beğendiği parfümler nelerdir?