• Sor
  • Bence

Avon ürünlerini kullanan var mı?

avonun ürünlerini kullananlar varmı domz yağı içeriyormu.?katkısal maddeler varmış doğrumu.

Güncellemeler:
örflaym en iyisiymiş bitkisel ürünler varmış içinde. alkolsuz galibaaa.s

En İyi Görüş

• Evet ben diyecektim sana kullan diye ama demedim.. O güzel bak.

• evt ona başladm.) artıkk

• Tamam o zaman :D

Erkekler Ne Diyor 7

• bu avon kimin? çok merak ediyorum

• bilmiyorm.s

• Domuz yağı içeriyor tabi.Haram o haram.

• forever linivg ürünleri kullan

• Avon domuz yağı kullanıyor. Sevgilim olacak olursa ve bu ürünlerden kullanıyor olursa ayrılık sebebimiz olur şimdiden söyleyim.

• nedenki bukadarmı zararlı.)

• hem zararlı hem sömürgeci. Nefret etmişimdir avondan. Bizim amfide bunun satşını yapan kız vardı. Ondanda nefret ederdim sırf bu yüzden.

• anladım.

• avon nikon herkes paris hilton :/

• Laa kullanmayın su avonu yaaaa

• avona mal demişşşşş

• doğru mal. daha ne olacak...

Kızlar Ne Diyor 15

• Avon iyi değil.Oriflame'ın ürünleri çok küçük ve o da iyi değil.

• iyi değil avon

• Delinin biri kuyuya birr taş atmış herkes ona inanmış şua aklıma gelmiyor ama bir markanın kremide tüy yapıyor diyorlar birine bir şey oldu diye herkes olacak diye bir şey yok.İyi olanı, başarıyı başkaları çekemez.

• domuz yağı var mı yok mu bilmiyorum ama verdiğin paraya değecek kadar kaliteli değil.

• kalitesiz mala neden çok para veriyorsunuz ki muhattabınız yok birkere

• ben vermiyorum.

• avonun urunlerinin bazisini kullaniyorum ama icersinde domuz yag icerdigini ilk defa duydum ve inanisim gelmiyor su an , cunku her kullaniyor kucuk te olsa bir urununu ..

• avon'un sadece parfüm deodorantını kullanırım, gerisi vasat.

• Hepsinde herşey var boşver kullan gitsin :)

• yüzü tahriş etme olanağı varmışş aldığım bitonşey çöpe gidecek.(

• Hee sen kremlerinden bahsediyorsan eğer kullanma... Çünkü cidden iyi değil...

• evt atacam hepsini çöpe ama ruj eyeliner hariç.

• içinde ne yağı var bilmem ama avon çok basit ve uyduruk ürünlerden oluşuyor yves var lancome var mac var yapmayın o kadar basit ürünler kullanmayın

• hepsi kattkısal madde içerir. rujda zaten hepsinde domuzyağı var avon olsun oriflame olsun.ama ityi bir marka istiyosan amway kullan çok iyi

• bu ürünleri pek fazla önermiyorlar.Sağlık açısından da zararlı olduğunu düşünüyorum.

• domuz iyidir,severim domuzları.hayvansal yağlar heryerde kullanılıyor arkadaşım,kaçış yok.

• avonun ürünleri çok dandik ama

• Ahahahha , cola'da alkol içeriyor zaar. Bütün oruçlar iptal oldu aqeqweqeqwe

• :p çok gül kola alkol içeriyorsa napim mideme zarar:d yüzüme değil

• Öncekileri Göster
    • çakma rahibe gibime geldin bu arada haberin olsun

• çakma değilim ben

• ahmet marankinin otlarından kullan bırak gavur şeylerini ne ... koydukları belli değil :D

Yükleniyor...