Avon ürünlerini kullanan var mı?

avonun ürünlerini kullananlar varmı domz yağı içeriyormu.?

katkısal maddeler varmış doğrumu.

Güncellemeler:
örflaym en iyisiymiş bitkisel ürünler varmış içinde. alkolsuz galibaaa.s

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• avon nikon herkes paris hilton :/

2|0
    0|0
  • Laa kullanmayın su avonu yaaaa

2|0
    0|0
  • Domuz yağı içeriyor tabi.Haram o haram.

1|0
    0|0
  • Avon domuz yağı kullanıyor. Sevgilim olacak olursa ve bu ürünlerden kullanıyor olursa ayrılık sebebimiz olur şimdiden söyleyim.

0|0
    0|0
  • bu avon kimin? çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • forever linivg ürünleri kullan

0|0
    0|0
  • avona mal demişşşşş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• avonun urunlerinin bazisini kullaniyorum ama icersinde domuz yag icerdigini ilk defa duydum ve inanisim gelmiyor su an , cunku her kullaniyor kucuk te olsa bir urununu ..

0|0
    0|0
  • Delinin biri kuyuya birr taş atmış herkes ona inanmış şua aklıma gelmiyor ama bir markanın kremide tüy yapıyor diyorlar birine bir şey oldu diye herkes olacak diye bir şey yok.İyi olanı, başarıyı başkaları çekemez.

1|0
    0|0
  • Avon iyi değil.

Oriflame'ın ürünleri çok küçük ve o da iyi değil.

0|0
    0|0
    • Lr aloe vera deneyin avonda ruj bile kullanmayın kurşun içeriyor kanserojen her şey var doğal dermatolojik testler onaylı tercih edin

• iyi değil avon

0|0
    0|0
  • bu ürünleri pek fazla önermiyorlar.Sağlık açısından da zararlı olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Ahahahha , cola'da alkol içeriyor zaar. Bütün oruçlar iptal oldu aqeqweqeqwe

1|0
    1|1
  • içinde ne yağı var bilmem ama avon çok basit ve uyduruk ürünlerden oluşuyor yves var lancome var mac var yapmayın o kadar basit ürünler kullanmayın

0|0
    0|0
  • domuz yağı var mı yok mu bilmiyorum ama verdiğin paraya değecek kadar kaliteli değil.

0|0
    0|0
  • hepsi kattkısal madde içerir. rujda zaten hepsinde domuzyağı var avon olsun oriflame olsun.ama ityi bir marka istiyosan amway kullan çok iyi

0|0
    0|0
  • Hepsinde herşey var boşver kullan gitsin :)

0|0
    0|0
    • yüzü tahriş etme olanağı varmışş aldığım bitonşey çöpe gidecek.(

• Hee sen kremlerinden bahsediyorsan eğer kullanma... Çünkü cidden iyi değil...

• evt atacam hepsini çöpe ama ruj eyeliner hariç.

• avon'un sadece parfüm deodorantını kullanırım, gerisi vasat.

0|0
    0|0
  • avonun ürünleri çok dandik ama

0|0
    0|0
  • domuz iyidir,severim domuzları.

hayvansal yağlar heryerde kullanılıyor arkadaşım,kaçış yok.

0|0
    1|0
  • ahmet marankinin otlarından kullan bırak gavur şeylerini ne ... koydukları belli değil :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...