• Sor
  • Bence

Doğal duracak lens önerileriniz?

Arkadaşlar ben aslında doğallıktan yanayım ama değişiklik yapmak . hoşuma gidiyor bu yüzden farklı olmak için bazen lens takmayı düşünüyorum ama... Daha Fazla

Güncellemeler:
Cevaplarınız için TŞK ederim arkadaşlar ama bazı arkadaşların dediklerine göre lens zarar veriyormuş gözlerim çok hassas oldugu için kullanmaktan vazgeçtim kullanırsamda turkuaz'ı düşündüm tekrar TŞK

En İyi Görüş

• sadece keyfi lens kullanmanı önermem kornea zedelenmesine, alerjiye ,enfeksiyona neden olabilir. durduk yere sağlık problemi yaşarsın . benm arkadaşım sabah mavi lensle çıkıyor akşam gelince diğer arkadaşın gözünde oluyor lens . sanki toka değiştiriyorlar :) sonra ne oldu biliyor musun ? kıpkırmızı alerji olmuş gözlerle dolaştı birisi güneş gözlüğünü çıkaramadı. hocalar bu duruma kızdı falan . dertsiz başına dert alma yani . hele birde onunla uyursan... sürekli tetikte olmalısın . senin göz rengi çok güzel ayrıca

Erkekler Ne Diyor 6

• Seni görseydin tam olarak yakışacak rengi söylerdim yinede göz rengin benimle aynı. En güzel olanı doğal olanı gibi geliyor, eminim ki doğal ve sağlıklı halin lensli halinden çok daha güzeldir. :))

• yeşil gözlerinden bile vazgeçtiğine göre alacağına eminim :D

• açık mavi lens bnce hoş durur mavi yeşil karışımı gbi hoş bi görüntü oluşur

• hayır hiç güzel olmuyo benim gözlerim ela bi kere mavi lens aldım ölü gözü gibi oldu ve gözler ela oldugu için lens resmen ben burdaym diye bağırıyor

• Benim gözümün renginden babadan ela anneden yeşil gelmiş.. haki rengini andırıyor... benimfaworim lacivert lensler tercihim bu yönde olurdu.. ama bunu değişiklik için yapma sonra gözdende olursun.

• freeshlook turkuaz rengi oldukça doğal ve belirgin fiyatıda ucuz 25 lira turkuaz ( mavi-yeşil karışık ) süper bir renk

• evet bu güzel çünkü ela göze de uygun

• bu konuda ben de merak ediyorum..insanlar farkediyo mu öyle lens olduğunu..saydam değil mi ?

• Hiç denemedim maalesef komşumuz takmıştı çok dikkat edilmedikçe belli olmudordu ama bazı lensleri görüyorum şıp denilince anlaşılıyor lens oldugu özelliklede kahverengi göze mavi lens takıldıgında burdayım diyor sanki

• Öncekileri Göster
    • Uygun lensi bulursan anlaşılmayabilirde kahverengide güzel göz rengi bence ben bir ara kahverengiyide çok düşünmüştüm

• sen blrsn

Kızlar Ne Diyor 13

• dnemeden alma.. sıyah al bende alcam bu sıyah lense

• hareli olmayan lensler çok sırıtmıyo ben lensim diye biraz daha doğal duruyo bende gri lens kullanıyorum bazen iyi oluyo kendimi iyi hissetmemi sağlıyo bu tür değişiklikler insanı her anlamda motive ediyo. yani bence.

• freshlook yeşil

• lens zaten fazlasıyla yapay bişey ... doğalı olamaz ki...

• bal rengi..benim göz rengim ve lensi ben bile ayırt edemiyorum yakışıyor da

• bal rengi nası olur ya...

• çok açık kahve

• zarar veriyo doğru.

• canım ela göz çok avantajlıdır. ben mesela kendimi bu yüzden bukalemun gibi hissediyorm. :))siyah göz kalemi sürsem yeşil - kahverengi karışıkyeşil göz kalemi sürsem bazen yeşil bazen kahverengigri sürdüğümde kahverengi oluyor... bi de eşşek gözlü olup kirpikler uzun olunca dahaa hiiiç gerek duymuyorum :D tabiki bulunduğun yere göre de değişebiliyor. spot ışıklar kahverengi yapıyor. lensi çok isteme ama illa ki denicm diyosan turkuaz dene

• Ne güzel gözlerin var.Durduk yerde problem olmasın sakın sana allahın gücüne gidip :)

• Doktora gidip alerjin mi var kullanmaya uygun musun bunları öğrenmeden kullanma yoksa örneğiyim...Gözlerini de bozma.Kullanımı hiç kolay değil.Çok uğraştım ama bi tutturamadım

• ben kullandım . belli bile olmuyordu lakin 6 aylık süresi olmasına rağmen 4 ay kullanabildim. bozuldu yani.

• Sendeki göz bende olacakti heyyyt be daha ne isterim ben! illa siyah göz istiyorsan gel degiselim :-)

• Olur :D.inan bana benim yerimde olsaydın bu seferde siyah göz isterdin göz rengimize çok alıştıgımız için farklı renkleri denemek istiyoruz yada özeniyoruz

• Öncekileri Göster
    • Maalesef öyle =)

• arkadasim turkuaz almisti... cok yapmacik duruyor :-) ama markadan markaya degisiyor iste...

• değişikliği saçınla falan yap. hem lens kullanmak ihtiyacın yoksa normalde tehlikeli olabilir hem de ne yaparsan yap sahte görünümden kurtulamazsın. hem senin mavi gözden bile nadir bulunan bir göz rengin var kıymetini bil...

Yükleniyor...