Kızlar neden dar pantolon giyerler?

Kızlar neden dar pantolon giyerler, geniş pantolon ya da uzun etek giymezler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dar pantolon cidden sacma sapan duruyor kızlarda. cidden berbat duruyor.

Bir sürü kıyafet varken vucudunu gösteren o dar pantolonları giymenin anlamı ne? neyin yakısıtıgını sanıyorsunuz ?

Sevgilisi olmayan zaten bunları giyenlerin cogu. bu tipte dar pantolon veya bir yerleri acık olarka gezenleri ya sevgilileri yoktur. ya da sevgilisi vardır ama eglencesine takılıyordur. Hemen hemen hicbir erkek sevgilisini o heryanını gösteren kıyafetlerle istemez. giydirmez de. sevgilisini gözle bile paylaşabilen erkeklerden suphe etmek lazım.

Ha istisnalar vardır evet. . Ama onların da icin de giydirmemek gibi tercihleri olsa giydirmezler emin olun.

kimi kapanalım mı der kimi bilmemne mi der. kardeşim milyonlarca kıyafet var. heryanı gösteren acık sacık giysileri neden giyiyorsunuz ki?

Ters olsa ne güzel olurdu. kesin kızlar kıskanclıklarından kudururdu. Erkekler vucutlarını gösteren ve altında da şort-mayo gibi seyler giyse ne olacak acaba. ee erkegi biyer biyerdedir diye bir söz var di mi. Acaba kız arkadaşı o erkegi öylegiydirir miydi?

Kızlar Ne Diyor 15

• anlamadımki ? soru sormuşsun ?! be kuş beyinli ! DAR PANTOLON DİYENE BASMIŞSIN EKSİYİ SENİN BEN O SORUYU YAZAN ELLERİNİ S...

• bende senin eline vereyiö mini etek mini beyinleri etkiler

• Senin aklında sorun var herhalde. Ben herkese eksiyi basmadım. Hatta bazı dar pantolon diyen verdiği cevaplarındaki samimiyetine inandığım için artı bile bastım. ASıl kuş beyinli sen oluyorsun bu durumda. Bilmeden yargılıyorsun. Konuşmandan da nasıl biri olduğun belli oluyor zaten.

• açılabilecek bir sürü konu varken bu boş konuyu neden açtınız bilmiyorum.şunu da söleyim bir kız dar pantalonda giyse bol pantalonda giyse erkekler yine bakar yine bakar bunu değiştiremeyiz erkeklerin zihniyeti hep cinsellikteyse biz napalımm kara çarşafamı bürünelim ya

• Evet de uzun giymedi sevgilim tişörtü taytın üzerine, ben de sinir oldum :(

• tayt kısa bir tişörtle giyilmez zaten uzun bişiyle giyilir onun için sorun yok

• Peki teşekkür ederim değerli düşüncen için. Kızların dar giysiler giymesinden bütün erkeklerin gözleri onlarda kalmasından dolayı sordum. Ya bir de tayt sorunu var :S

• Öncekileri Göster
  • ne giysek sorun zaten.

• Niye ne giyseniz sorun olsun ki? Uzun etek ve abiye gibi giysiler hiç de sorun olmaz.

Güzel bir abiyeler linki verecektim burada bir arkadaşa ama seviyem yetmediği için link veremedim.

• sence hangisi daha güzel

link

link

:D yanii...

• İlk linkteki 1-3. ve 6. olanlar iyi sayılır. İkinci linkte ise ilk ikisi çok kötü, diğer bol paçalı pantolonlar ise gerçekten güzel. Hatta çok iyi o bol paçalı olanlar.

• Neden?

• ... bişey diyemicem .

• Öncekileri Göster
  • Çünkü dar daha güzel durur.

Yapı itibariyle zayıf olduğumuzdan bol pantolon hiçte şık durmaz.

Bazıları teşhir amacı ile giyiyormuş, oda onların kendine saygısı diyebiliyorum sadece.

• Toplum içinde yapılacak şeyler vardır yapılmayacak şeyler vardır. Eğer siz erkeklerin hepsinin size bakmasını istemiyorsanız yapmamalısınız.

• Yani siz de sexi buluyorsunuz.

• Erkekler cinsellik düşünmesin diye biz neden giymeyelim? Asıl saçma yorum sizinkiydi kusura bakma+iyi geceler..

• Öncekileri Göster
  • tüm pantolonlarım dar paça ve olabildiiince dar :D hoşuma gidiyo napim.geniş pantolonlar yakışmıyo sanki öyle hissediyorum

• Burda saygı dediğim hiçbir erkeğin gözü başka şekilde bakmamak oluyor.

• saygı pantolonla mı oluyomuş.bence sen git kendini as :)

• Geniş pantolon giyenler daha çok yakışıyor bence. Ayrıca öylelerine daha çok saygı duyarım.

• Öncekileri Göster
  • herkese göre değişir bence

bazısı kendini göstermek için giyer, bazısı rahat eder veya hoşuna gider

• Teşekkür ederim.

• tabiki erkeklerin ilgisini çekmek için.

yakıştığı içinmiş üzerine oturduğu içinmiş geçin bunları.

amaç dikkat çekmek.

göğüslerini kalçasını dudağını sergiye çıkarır ötesi var mı?

• en ii cevap bu olması lazım dı

• sayın kızlar,

sizlerin kız yurtlarındaki halleriini de biliyoruz meraklanmayın. ;)

sizsizeyken özenmiş süsmüş... geçin.

• Evet dürüst olduğun için ve bize anlayışlı olduğun için teşekkür ederim :)

• Öncekileri Göster
  • tarz meselesi ayrıca dar daha zayıf gösterir her zaman için

• Neden örümcek kafalıymışım :/ doğru olanı söylediğim için mi?

• örümcek kafalısın ya

• Daha zayıf gösterir yanlış bence. Dar daha çok erkeklerin gözüne her zaman çarpıyor. Geniş giysiler giymek daha doğru bence.

• uzun etekte giyerler... geniş pantolonda arkadaşım =D ama dar pantalon daha iyidir ,candır kışın çamura dalmaz... botun ,çizmenin içine kolayca sokulur.

• Sen değil alttaki demiş. Yorumlar karışmış. Üzgünüm:(:S

• len ben modamı demişim ?!

• Geniş pantolon acayip durmuyor, bana göre daha çok yakışıyor dar pantolona göre. Moda da her zaman geçicidir. Modaya uymaktansa uzun etek giymeniz en güzeli.

• ben sahsen sevmıyorum genıs pant bı acayıp duruyor. etekde gıyerm ama modaya uyumlu olmalı kapalı olmadgm ıcın pek gıydıgım soylenemez

• Salaşı bilmiyorum ama kısa ve dar olanı giyenleri hiç sevmiyorum. Uzun giyenlere asla rahibe olarak görmüyorum hatta daha çok saygı duyuyorum.

• salaş giysek salaş dersiniz,dar giysek sorarsınız,kısa giysek kaşar oluruz,uzun giysek rahibe anlamadım ki ben sizi:)

• Salaşı bilmiyorum ama dar ve kısa giyimler hiç güzel değil. Geniş ve uzun giydiğiniz için de rahibe demiyoruz ya da öyle olduğunuza bakmıyoruz, bilakis daha çok saygı duyar erkekler.

• :))

• Üste oturan şeyler bayanlara daha çok yakışır. Bol t-shirt ve bol pantolon hiçbir kıza yakışmıyor bence.

• Her bayana daha çok yakışmıyor ama. Hatta bazıları sinir bozucu oluyor. Bol t-shirt ve bol pantolon her kıza daha çok yakışıyor.

• yakıştığı için..

• Bazılarına yakışıyor. Bazılarınasa (çoğu kıza ise) hiç yakışmıyor.

• cnku daima ustme tam oturan seyleri terch ederim.buda bi tercih yani

• :)

• Güzel olur... Ama kimse kapanmaz bu devirde. O yüzden geniş pantolon, uzun etek giyseler de olur.

• ozaman herkes kpansın

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• dar giymedikleri zaman popoları öyle dışa vurmaz, sexsi olmaz, insanlar bakmaz

onun için erkekler baksın diye giyerler, bakıncada sapık oluruz, eee bide giyene bak acaba o ne ?

• zevk meselesi.

• yakışıyor ama fizigi düzgünse kilolu birine yakısacagını sanmıyorum

• özgüven meselesi olsa gerek. "taş gibi hatunum aha bu da malzeme anasını satim zoruna gidenin borusuna gitsin ooooooooh sefam olsun" falan belki de :)

• şişmanlar basın eksiye. canlarım benim :)

• Yeeee !

:D

• benim için dar pantalon kadar bi kadını sexsi yapan yoktur.

• Evet bazı kızları sexi yapıyor. Ben de kızların sırf bunun için giydiklerini düşünüyorum. Ama bu yüzden de erkeklere karşı sapıkmış muamelesi yapmasını haksızlık buluyorum.

Yükleniyor...