• Sor
  • Bence

En iyi gömlek markası hangisi?

Dün bir gömlek aldım fabrika marka. Bugüne kadar almış olduğum sanırım en iyi gömlek kendileri. Kesim olsun vücuda oturuş olsun kalite olsun dikiş olsun her bakımdan harika bir gömlek. İşte bu diyeceğim gömlek yani :) Sizin var mı bir mağazaya girip işte bu diyeceğiniz bir gömlek ? Varsa hangi marka ? Gizli sana tişört daha çok yakışıyor.

Güncellemeler:
Herkese 3-4 eksi veren ve bana da tek yıldızı çakan bir çete mevcut hastayım lan size ! :)

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Ben hiç fabrikadan gömlek almadım.- Net Work- D'S Damat- Ramsey- CacharelGömleklerim bu marka ve gayet hoş duruyor.

• İnanılmaz bir gömlek kesimi. Vucütla birebir adeta. Mutlaka üzerinde görmelisin gömleği :)

• Öncekileri Göster
    • Güle güle kullan. :)

• teşekkür ederim fitne arkadaşım -_-

Kızlar Ne Diyor 4

• Polo lakosta guzel ama gomleklerini cok begenmiyorum :)

• Yok yok bende beğenmiyorum o dediklerini :)

• tommy hilfiger... erkeklerde bu marka gömleklerin hastasıyım

• Tommy de fena değil ama genelde regular gömlekler

• Dufynin gömleklerini beğeniyorum erkek için..

• Dufy denemedim bile çok pahalı :)

• Öncekileri Göster
    • Hiç kesimi bilmiyorum bile düşün yani :)

• Olsun belli olmuyor bu tarz şeylere :))

• Kip,ramsey ve damatı da dene.İpekyol ve herry o konuda çok başarılı kadın markaları olarak:)

• Damat değil de TWN 'in slim fit hoş gömlekleri var erkek. Ordan da gömleklerim vardır ama bu gömlek gerçekten farklı :)

• Ramsey'in ceketleri,damatla twn zaten aynı onun da kot pantolon kesimleri çok güzel,Kip'in de gömlekleri harika.

Erkekler Ne Diyor 10

• Diesel gömlekler çok harika oluyor. Çuk diye oturuyor adamın üstüne.Mudo'dan güzel gömlekler çıkıyor. Plusninety'nin çok güzel keten gömlekleri var. İstediğim tarzda keten gömlekleri sadece bu adamlar üretiyor. Tommy Hilfiger ve Polo Garage gömleklerini beğenmiyorum.Günlük hayatta giymelik değil ama biraz resmi yerlerde giymek için Banana Republic'in güzel gömlekleri var.Calvin Klein'da çok şık şeyler var. Güzel çalışıyor adamlar.Dockers fena değil. Arada güzel şeyler bulabiliyorum.

• Dockers da arada bi güzel ürünler çıkıyor çok doğru :) Diesel pahalı hiç girmiyorum. Mudo hiç beğenemedim. Çekim var kullanamıyorum düşün yani :) Tommy de slim fitleri iyi.

• Öncekileri Göster
    • Para dediğin nedir hocam? Çok beğendiğim gömlek olursa biriktirip alıyorum vallahi. Parayı verirken bi' için gidiyor, sonra mutlu oluyorsun güzel bir şey aldım diye.

• Fabrika da öyle gel ki pahalı birşey aldım verirken acıydı ama şuan mutluyum üzerimde seksi duruşu mutlu etti beni -_- Ama Diesel haddini aşıyo biraz :)

• Centone,Kiğılı,Polo garage,mudo

• beni eksileyen arkadaşlar hayatlarında bu mağazalara mı girmediler,yoksa bana gıcık olukları için mi?

• Öncekileri Göster
    • ben bu sitede birden fazla hesabı olan kullanıcıların oldğuna inanıyorum.Yoksa bu kadar hızlı eksilenemez.Yöneticileri göreve çağırıyorum

• Boşver eksilesinler keyfine bak sen :)

• zara tween 2 sinin üstüne tanımıyorum ;) tabi slim fit seviyorsan

• benimde gömleklerimin %90 ı zara ve tween den oluşuyor ilk defa fabrika aldım ve çok beğendim.

• Öncekileri Göster
    • giymeden önce beğenmeyeceğimi düşünüyodum giydim ve ayna karşısına geçtim şoke etti beni :)

• denerim kardeşim .. ayrıca o beğenmeme butonuna basan arkadaşlaraa selam olsn ;)

• Morven giy hacı..iyidir

• Morven ne yaa

• Collezione - Cobalt - Dıcapro

• beverly hills'in gömlekleri işte tam tanımladığın gibi. Benim gömlek için gittiğim bir mağaza var italianoutletcenter adında armani, bevery hills, calvin klein gibi gibi markaların tüm ürünleri mevcut. Gömleklerimi de oradan alıyorum

• İlk defa duydum beverly hills.

• massimo dutti erkek giyimde çok iyidir özellikle gömlekleri harikadır...ayrıca lacoste ve beymen'de tercih edebilirsin. ama ilk tercih massimo dutti..

• duffy...

• Gömlekten nefret ettiğim ve hayatım boyunca kullanmadığımdan bir fikrim yok şahsen..

• Leke...

Yükleniyor...