• Sor
  • Bence

Sarışın kızlar esmer erkeklerden mi hoşlanır?

Sarışın bir kız esmer bir erkekden hoşlanır mi veya ten kızlar için söz konusu mudur?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Herkes kendisinde zıt olan şeyi beğenir bunu unutma :)

• Ben söylecektim erken davranmışsın. En canlı örneği: iskandinav asıllı beyaz ötesi bayanların esmer erkeklere karşı olan tutumları :)

• Öncekileri Göster
    • aslında çok haklısın

• teşekkür :)

Kızlar Ne Diyor 13

• bence öyle :) sarısınlar beni hiç cekmemiştir su zamana kadar..esmer güzeli bir adamla da evlendim :)

• genel de zıt tenler birbirini daha çok çekiyor sarışınlar esmerden , esmerler sarışından hoşlanıyor ama %100 böyledir diye bir şey yok

• harbiden öyle ben sarışın kızlardan hoşlanıyorum sarışın kızlarda hep bende gözleri =) doğru bi açıklama

• ben sarışınım ve sarışınlardan daha çok hoşlanıyorum ama esmer olup hoşlandıklarımda var

• ben sarışınım esmer erkeklerden den bende hoşlanmıyorum bence erkeğim kumralı makbul

• yani hemen hemen evet.ben mesela sarışınım ve hep esmerlerden hoşlanmışımdır.evleneceğim adamda esmer olsun taştan olsun demişimdir.Allahıma şükür eşimde esmer :)

• ben kumralım esmerleri beğeniorum

• Erkeğin her anlamda esmeri makbuldur.

• hadi canım sende

• sarısınlara sormak lazım

• esmerim esmer ve kumralları beğeniyorum bence kadınlar genel anlamda esmer yada kumral beğenir ama sarışınlarlada çıkar evlenir nişanlanır yani sarışınlar sevilmez diye bişey yok,nişanlım sarışın:)

• genelleme yapılırsa sarışınlar esmerlerden esmerler de sarışınlardan hoşlanıyor :p

• tercih meselesi. ten rengi kimine sorun kimine değil. mesela sarışın ve bayağı beyaz tenli bir arkadaşım var, esmerlerden resmen nefret ediyor sırf esmer oldukları için. konuşası onlara bakası bile gelmez. ama dediğim gibi herkes için geçerli değil. bir genelleme yapılamaz.

• hoşlanabilir bu tecih meselesi,yani ten rengi aynı olmak zorunda değil

• ben sarışınım ama kumral erkeklerden hoşlanıyorum.sadce bi kere esmer bir erkek arkadaşım olmuştu.neden bilmiyorum ama kumral erkeklerden hoşlanıyorum .

Erkekler Ne Diyor 7

• Sarışını bilmem de Türk kızları genelde esmer erkeklerden hoşlaıyorlar.

• evet bnde esmerim ama beyaz tenli bayanlara bayiliyorum...

• esmerleri severim esmerlerde beni sever:) hafif sarışınım..sanırım kendisi nasılsa tam aksini sevme eğilimi var kadınlarda...

• Kumrallardan hepsi hoşlanıyor, evet.

• Esmerim ama hayatımda sarisin bır kadın olmasını istemiyorum. Beyaz ten olabilir ama sarisinlar beyaz tenlilere yakışıyor.

• Sarışın esmere , esmer kumrala , kumral kızıla . kızıl zenciye... Maşallah Böyle Devam :D

• genel anlamda yakisikli isen esmer beyaz fark etmiyor kadinlar icin

Yükleniyor...