• Sor
  • Bence

Siyah mini bir elbise altına nasıl ayakkabı almam gerekiyor?

Kızlar ekim ayında düğünümüz var elbise aldım siyah mini bir elbise ama altına nasıl ayakkabı almam gerekiyor bilmiorum ve hangi renk terch etmem... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 10

• mevsim sonbahar olduğuna göre tabiki siyah çizme çok güzel durur.

• bence siyah uzun cizme ve siyah çoraplar harika durur..

• yüksek ökçeli siyah rugan bir ayakkabı...

• Gümüş rengi ince bağcıklar ince yüksek topuk kırmızı ojeler bileğe bir hal hal Ve güzel bir çorap harika olur

• çantada siyahsa siyah yüksek topuklu

• uzun topuklu parlak ve kırmızı

• katılıyorum hoca kırmızı cok hoş durur

• uzun topuklu ve siyah...

• bu ayakkabı ne alaka onu anlamadım?

• Öncekileri Göster
    • -1 hahah canima degsin :-)

• Senin canına değecekse kendimi eksileyeyim ben ;)...

• her türlü uzun topuk

Kızlar Ne Diyor 19

• Çantanla uyumlu olması gerekli . ne renk çanta o renk ayakkabı

• Siyahın altına kırmızı, gri,füme,beyaz renkte topuklu ayakkabılar olabilir.

• hımmm kırmızı olabilirr...:) nar çiçeği peki nasıl

• evet oda güzel.

• Bak ayakkabının rengi kesinlikle kırmızı.. Ancak, çantan da aynı renk olmalı.. Farklı ise, kırmızının yanındaki renk çantanın renginden olmalı..Ayakkabın ile etek aynı renk asla olmamalı.. Düğünde görünmek mi istiyorsun, yoksa görünmemek mi.. Görünmemek istersen siyah ayakkabı, görünmek istiyorsan kırmızı..Bir de topukların yüksekliği önemli.. Topukların yüksekliği mini eteğinin boyu ile ters orantılı olmalı.. Yani eteğin boyu kısaldıkça topukların yüksekliği artmalı..Yardımcı olabilmişsem ne mutlu.. :)

• çok yardımcı oldunnnnn :):) yüksek topuk istiyorummm ve kırmızı ama çanta kullanmayacağım peki bir şey daha sorabılırmıyımm

• Öncekileri Göster
    • Mükemmel... +1

• tamam canım zaten düğün salonunun kuaförüne gitmycem kendı kuaförüme gdcem artık bakıcaz bişiler

• altın ve gümüş renkli taşlı bi ayakkabı almada ne alırsan al

• kırmızı ya da nar çiçeği bence platform topuklu al

• bence simsiyah takılma.düğüne gidiyosun çantanı ve ayakkabı kırmızı seçebilirsin.ekim ayında olacagına göre ayakkabı platform sadece ucu açık olanlardan olmalı.elbisen satense rugan,taftaysa mat deri,nubuk,yada yılan derisi tercih etmelisin.yılan derisi daha iyi bi seçim olur. link link

• link link kısacası simli olsun :)

• leoparda cok hos olur bende siyah mini etek giyinmistim. Altına leopar topuklu giydim. Cokta Begenildi

link

link

• kıyafeti bir görseydik neyse bence renk kat biraz canlandır kırmızı siyah topuklu olabilir ya da mor

• ayakkabın siyah olmasın bence. parlak olabilir yada pembe,kırmızı, narcıcegı gibi canlı renkler cok hos durur.

• siyah topuklu

• kırmızı topuklu al bence kırmızı kolye ve çantaylada kombine et

• platform al

• Siyah elbisenin altına kırmızı veya siyah bir ayakkabı edinebilirsin..Çok güzel olur.

• Siyah siyah boğar canım ya. platform taban kırmızı mavi mad düz renklerden de alabilirsin aslında. Altın sarısıda güzel durur : ) hem takılarınıda ona göre seçersin : ) Karalara bürünmemiş olursun.

• Bu link

• link siyah veya pudra pembesi

• çok güzel ayakkabılar vra burda :) teşekkür ederim

• üstü siyah rugan ,topuk kısmı kırmızı bir ayakkabı çok şık olur

• topuklu uzun topuklu ve mutlaka siyah

• Siyahtan şaşma bence topuklu bi ayakkabı elbisene uygun rugan önermem ama dantel işlemeli ayakkabılar çok moda onların siyahına bakabilirsin.

• teşekkür ederim ama siyah düşünmüyorum farklı bir renk olsun canlı

• Elbisede renkli bişeyler varsa onun renginde al yada takılarına görede alabilirsin gayette hoş olur ama sen bilirsin tabi :)

Yükleniyor...