• Sor
  • Bence

Siyah elbiseyle bu ayakkabı güzel kombin mi sizce?

Arkadaşlar siyah bir elbise ile bu ayakkabıyı kombinleyebilir miyim? Elbise mini sayılır . link

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ayakkabıları tek basına degerlendırırsek guzeller ama sıyah bır elbıseyle uyum ıcınde olacagını pek dusunmuyorum.kemerle veya buyuk ıhtımalle cantayla uyduracaksın o zamnda gozu yorucu ve alakasız bır uyum olacak.bence daha sade bır renk sec

• Teşekkür ederim

• rıca ederım umarım yardımcı olaıbılmısımdır

• :)

Erkekler Ne Diyor 22

• link burdaki modellerden de secebilin yada link

• güzel bence

• GÜZEL AMA SANA GİTMEZ...

• Tamam .

• guzel gider...

• siyah dar bi elbise ile bu ayakkabıları giyersen yolda yürürken insanların dik dik bakışından rahatsız olursun...

• kullanışlı değil

• Kesinlikle berbat

• ben güzele benim demem güzel arkadasım olmazsa

• :( Tamam artık yeter :D

• iki günde adını öğrendiğime göre seni tanımam 35 yıl evlenmek 90 yıl eder :((( biraz daha acele etsek 40 yıla fitim

• Sende güzel durur ; )

• Sağ ol :)

• Ayakkabı boyası ile bir güzel siyaha boya bunu :)

• hahah :D tamam. Güzel fikir

• bu ayakkabının siyahı hoş olur. :)

• evet ama bulamadım malesef :(

• siyahını bulamadıysan kırmızıyı bence düşünme. başka model siyah bir ayakkabı bak bence. :)

• Peki :D

• Açık ayakkabı olduğu için içinde olacak ayak güzel değilse beş para etmez

• Enteresan model. Kırmızı broş çanta saç vs. ile kombinlenir sanırsam siyah kıyafetle.

• siyahla gitmez

• değil mi

• hayır aksine çok kötü

• kırmızı resmi bir çanta ve röfleli uzun siyah saçlar güzel olacaktır..

• Teşekkür ederim :)

• Öncekileri Göster
    • Bitmedi mi o ya :D :D

• valla bilmiyorumki bir ara izliyordum özellikle o esmer acaip tipli bir adam vardı onun için izliyordum gerci adama gıcık oluyordum ama neyse :D beyaz saçlı olan degil öteki çok gıcık bir adamdı onu oraya kim koyduysa artık bazen mavi çorap giyip geliyordu dallama :D

• Ayakta görmek lazım.

• Ben bayıldım ;) kombinleyebilirsin evet kısmında ayakkabının renginden bir parça olmalı ;)))

• *Ben bayıldım ;) kombinleyebilirsin evet, üst kısmında ayakkabının renginden bir parça olmalı ;)))

• Öncekileri Göster
    • Siyah, .komple siyahın ciddiyetini bir nebze kırabilecek her her renk ile kombinlenebilir bence, sorun olmaz özellikle yeşil ve tonları. gönül rahatlığıyla giyebilirsin ;)))))

• Sağol :)

• ayakkabı güzel fakat rengi siyah olmalı, elbise ile, siyah elbisenin altında pempe ayakkabı kötü manada sırıtır

• Haklısın sanırım :/

• çok güzel

• Hoş :)

Kızlar Ne Diyor 16

• evet cok hos olur.siyahla iiyi kombin olur

• Ayakkabıları çok beğendim, düzgün kombinlersen siyah elbisenin altınada hoş durur.

• güzel elbiseni kırmızı bi kemerle kullan ancak ojelerini kırmızı kullanma kırmızı ayakkabı ile boğar. french oje kullan. sakın kırmızı oje deneme.

• Teşekkürler

• süet mi o... mat deri mat deriii kesinlikle daha hoş durur

• Teşekkür ederim

• sadeayakkabılardan daha çok hoşlanıyorum beğendiysen ve ayağın düzgünse giyama sen bilirsin...

• Ayakkabiya bayildim ve evet bence siyah elbiseye uydurabilirsin tirnaklarinla dudaklarini kirmizi boyarsan veyahutta kirmizi akessuvar ile.. Ama iste hersey ayakkabinin kirmizisindan olmasi lazim..

• daha acik renk olsa daha iyi olur bence

• beğenmedim..

• Bu tarz ayakkabılarda süet sevmiyorum, ayrıca elbiseyi de görmek lazım. Siyahla mavi tonları daha güzel ama sanki.

• degil.

• illa her şekilde çok iddalı olcaksınız demi.sevdiysen giy tabi.

• siyah elbiseyle hos olmaz bence. beyaz olsa ok. ya da siyah beyaz. en iyi cevaptaki gibi yaparsan rukus otesi olursun onu da belirteyim. sen en iyisi siyah elbisenin altina sari ayakkabi giy. bir de elbise sade olsun mumkunse.

• Elbise sade zaten .
      Çantam da pembe olacak . Oje olarak da pembe seçmeyi düşünüyorum

• bu yıl giyersin.süet iyi gidiyor.ama alacaksan anilin işlentili tercih edersen daha uzun süre kullanırsın.

• Teşekkür ederim.

• bu yılmı?servet düşmanları...

• ayakkabılar çok güzelmiş. ama siyah bir elbise altında pek uyumlu durmayabilir. ama elbiseye kırmızı bir kemer kullanır, ya da eline kırmızı bir portföy çanta alır, veya ojelerle rujun kırmızı olursa belki uyumlu durabilir.

• Ayakkabıyla aynı renk çanta kullanacağım ve o renk oje süreceğim .

• o zaman olur :)

• :))

• guzel

• ayakkabı çok güzel şahsen. ama siyah elbise altına bilemicem

Yükleniyor...