Kadına yakışan renk ve desen hangisidir?

erkekler, kadında iç giyim olarak hangi rengi ve kumaşı beğenirsiniz?kadınlar, siz hangi renk ve kumaş ile kendinizi daha şuh hissedersiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• renkli olmayı seviyorum... ama çoğu zaman iççamaşırında siyah tercihimdir gizemli ve asil bir renk oldugundan fakat babydoll seçimimse kesinlikle kırmızı veya beyaz! ayrıca çok abartılı olmayan bi şekilde transparan olması hoş oluyor

• ben de haklı olduğunu düşünüyorum :)))

• babydoll sadece yatak odası için kullandığım bir içgiyim, gecelik &pijama ve içine iççamaşırı giymekten daha rahat ve şık oldugunu düşünüyorum

• elbise içine babydoll giyer misin peki, yoksa sadece yatak odasında mı giyersin.

Kızlar Ne Diyor 6

• siyah tek rengim ;)

• Kırmızı ve siyah.

• işte şehvetin renkleri :)))

• beyaz siyah kırmızı dantel

• bütün renkleri söylemişsin zaten. iç çamaşırı deyince akla bir tek bu üç renk geliyor zaten: ))))
      tartışmasız herkes için de dantel geçerlidir.

• siyah-dantel

• bayılırımmmmm :)

• basma pazen tarzı kumaşları tercih ediyorum :D:D

• tam hayalimde ki avratsın yaa : D :D sizde zaten südyen derdi de olmaz. kullanmıyonuz dimii:)))
      yazın pişik yapmıyomu gız paçalı don :))

• favorim lastikli olanlar
      hele birde paçalı don olacak abovvvv elbisenin eteğin altına birebir dizlerimi de sıcak tutuyo biliyon mu :D

birde beyaz üzerine çiçek desenlileri çohhh beğeniyom :D:D

• şalvarın içinde mi :D :D la köyü karıları bile tanga giyiyor sen basmadan bahsediyon::)))))
      güldürdün beni harbiden yaaa:))) iyiydi iyiydi::)

• Kizdan kiza degisir. ten rengine sac rengine yuzune makyaja vs. =)

• senin tercihin nedir? hangisi ile kendini şuh hissediyorsun.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...