• Sor
  • Bence

Giyim tarzı nasıl olmalı? "Kundura ayakkabı, kumaş pantolon" mu; "blue jean, spor ayakkabısı" mı?

Bu ikisinin üstüne de "gömlek, ceket, (belki bir de) kravat"...Hangisi daha şık durur?Cevap verip yönlendirmiş gibi olmak istemem ama; tercihim ikincisi, "blue jean, spor ayakkabısı"... bu tarzı değiştirmeli miyim?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Belli bir tarzın varsa bunu değiştirmek istiyorsun diye giidp kumaş pantolon gömlek ceket giymek zorunda değilsin mesela siyah kot pantolon giyip tek renkli ya da çirft renkli sewwtler giyebilirsin gömlek giyip yelek giyebilrsin ben bu tarzı erkeklere çok yakıştırıyorum bence farklı hava veriyor ve kravat takablrsin yelek içerisine ince kravtlardan ve farklı kesimleri olanlardan düz aşağıya doğru tek çizgi inenler var siyah üzeri gri ya da beyaz giydiğin kıyafete göre değişir bu renk.

• dediği dogru kot tshirt takılıyorsan, bisiklet yakadan polo yaka tshirte geçmek bile tarz değişikliğidir dene:)

Kızlar Ne Diyor 10

• Spor giyim her zaman idaeldir unutma ;) jean spor ayakkabı ;)

• biraz daha ikisinin ortası takılabilirsin, erkek modası için blog yazarları var bi sürü, yada mango ve zara gibi markaların erkek reyonlarına bir göz atabilirsin.. ama kendin ol nolursa olsun

• kaliteli koyu renk kot pantolon altına spor şık karışımı (italyan tarzı) ayakkabı.inci de kemaltancada bolca çeşit bulunmakta.

• sen sakin değiştirme böyle devam et blue jean spor ayakkabı en iyisi . hem daha cool. ayrıca biz kızlar kundura giyen erkeklere genelde ayyy kıroyaa bakkk diyoruz yanıı :D:D

• blue jean tabiki ama uydurmasını bilirsen

• Tartışmasız blue jean spor ayakkabıyerine göre takım elbise (Düğün, davet)

• tabıkı blue jean ve spor ayakkabı

• blue jean, spor ayakkabısı tabikide! kundura ıyy!

• kumaş altına spor görünümlü kundura süperr:)))

• "spor görünümlü kundura" yada "kundura görünümlü spor"... artık neyse; o tip ayakkabıları bir türlü sevemiyorum.. :(((

• ama hoş oluyo.çok klasik durmayan ayakkabılar özellikle taba rengi çok hoş oluyo,kahve tonlarıda şık oluyo

• sıradan bir gün için de klasik mi giyineceksin sürekli? gömlek sevmem. tshirt ceket jean spor ayakkabı idealdir gözümde.

Erkekler Ne Diyor 12

• rahat olanı tabiki de :)

• Davetlerde özel günlerde 1.şık günlük hayatta 2. şık derim.

• Ben de kumaş ve kundura'nın daha çok yakıştığı söylenmekte ama özel günler dışında giymiyorum.

• Şimdi kundura var bide kundura var.Bunun o kadar çok çeşidi var ki; düzü,sivri burunlu olanı,tokalısı..vb.Ben ömrümde hiç kundura giymedim.Ha mesela düğüne falan gidecem o zaman keten ayakkabıları tercih ederdim.Benim fikrim 2.şıktan yana fakat kıyafet kombinlemek zor iştir; her adam yapamaz.

• ikisinin ortası; gömlek ceket, blue jean, spor ayakkabısı. :)

• Hiçbiri... Ben kot gibi sıkan pantolonlar ile, kumaş gibi yakan pantolonları sevmem, sevmemişimdir. Bu yüzden gabardin, keten gibi ferah tutan ve rahat pantolonları tercih etmişimdir. Altına da güzel bir spor ayakkabı ile modern ve şık bir görüntü oluşturabiliyoruz.

• bencede keten pantolon ideal.. hem yaz hem kış için

• Kumaş ve kunduradan nefret ediyorum ! stajda zorunluydu. Yemin ederim çoğu zaman işe konsantre olamadım.

• işe geleceğim zaman tarz 1 işten çıkınca tarz 2

• hayır günlük hayatında diğer milyonlarca insan gibi ikinci seçeneği kullan resmi durumlardada ilk seçeneği

• kundura giy kundura böyle parlak sivri uçlu , ucu Allah'a bakanlardan :)) :))tabiki gömlek ve ceketin altına kot pantolon spor ayakkabı değil SPOR-KLASİK ayakkabı giymelisin. Tarz olarak bunu seçebilirsin. Ayakkabı olarak Kemal Tanca, Lucci, Damat & Tween, İnci ye bakabilirsin

• vucut ve durus iyiyse ne giysen iyi gorunursun :) tarzin da sana bagli nasil rahatsan oyle ol bosver

• Yaşına göre giyin.

Yükleniyor...