Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Saçları parlak güzel gösteren şampuan markaları neler?

arkadaşlar sampuan önerisine ihtiyacım var ne kullandıysam memnun kalmadım saçları parlak güzel gösteren kullanıp memnun kaldığınız bir ürün var mı?

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• kepek varmı yağlımı kuru mu

0|0
    • mat duruyor ya sorun bu

• link ben kullanıyorun iyi geliyor bayan erkek kullanabiliyor şaç dökülmesine de iyi

• Arapsabunu vardı eskiden ama artık bulmak çok zor, hem yumuşacık olur hemde pırıl pırıl parlardı saçlar.. ahh eski günler..

0|0
  • önce o istediğin şeyin şampuan olduğuna kanaat getir, sonra elbet buluruz sana uygun bir şampuan

0|0
  • Hacı şakir saçların ilk günkü gibi taptaze :)

0|0
  • Keşke kullandığın ürünleri yazsaydın

0|0
  • dökülme kepek varsa, kesinlikle gojiberyy dene.

1|0
  • sanpuan mı,? :D "şampuan" olmasın

0|0
  • Ben Head & S. Kullanıyorum ama bayanlar için ideal Elidor diye biliyorum? Arkadaşımın Elidoru kullanmıştım güzeldi

0|0
    • elidor kullandım ama memnun kalmadım

• Yaaa bu sene kellik moda diyorum kimse duymuyor beni yahu = (

0|0
  • pantene pro vitamin B-5 ince ve cansız saçLar için

0|0
  • Bioblas'ı şiddetle tavsiye ederim çok iyi şampuan bence...

0|0
  • elidor un pembe renkli bi şampuanı var.hem parlak hem yumuşak yapıyo.fakat saç kremi ile kullanmalısın.

krem+şampuan 7.95 filan bi de uygun

0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Elidor Co-Creations kullaniyorum cok ta memnunum . Denemediysen tavsiye ederim denemen icin :) Ve ya da Avonun Advance techniques .

0|0
  • varsa biri banada söylesin :)

0|0
  • Loreal-elseve kullanıyorum güzel :)

0|0
  • hiçbiri memnun etmez doğal yolara başvur fön vs uzak dur şampuanına sarımsak koy farkı göreceksin

0|0
  • Loreal paris elsevee komple onarıcı 5.. gayet güzel bence =)

0|0
  • elıdor ve clear hıc bıseye dgısmem

0|0
  • şanpuan değil ama şampuan önerebilirim :)elseve argenine şampuan krem ve bakım kremi

0|0
  • Loreal elseve iyidir ;)

0|0
  • wella proseries harika bana göre

1|0
  • dove

0|0
  • bioblasdan cok memnunun durlama suyunu soguk yaptıgın zaman ve ıcınede azcık sırke koydugun zaman sacının parlamaması ımkansız denemenı onerırım ;)

1|0
  • sayos

0|0
Yükleniyor...