Saçları uzatan şampuanlar var mı? Ya da bioblas kullananlar var mı?

Şimdi saçı uzatmak için badem yağı,yılan yağı onları biliyorum da onlar benım saçlarımı kabarttığı için sürmüyorum.Şampuan markası olarak işe yarayan bir şey var mı ? Bioblas nasıldır uzatır mı saçı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bioblas kullandim bi ara tüy seklinde baya sacim cikti sevindirik oldum falan ama neyse dokuldu sonra yani ise yaradi mi yaramadi mi cozemedim ben de.

• Bioblas için herkes senın gıbı dıyor..Uzamasında etkısı oldu mu pekı :)

• Ciks olmadi.. Ben 1,5 ayda bir sacimi uclarindan aldiriyorum onun baya faydasi oldu uzamasinda sadece. Bi de isirgan otlu sampuan varmis onu deneyecegim o uzatiyor diye duydum

• Evet bi de sarımsaklı şampuan işe yarıyomuş bi kullanıyım bakıyım.

Erkekler Ne Diyor 4

• allah aşkına bırak şunları kalıp sabun kullanıyom ben istemesem de uzuyo. hacı şakir sabun kullan

• Saçlarının çabuk uzaması için hergün saçını yıka ve fön makinesi ile kurutma çünkü yıpranır havalar sıcak olduğu için bu konuda sıkıntı çekmezsin. Saçlarını düzenli olarak ayda bir veya 3 haftada bir kırıklarını aldır bu saçlarındaki uzamayı 2-3 katı kadar artıracaktır kırık saçlar çok yavaş uzar.

• bak saçların ucunu kestir bir de marka ya ne gerek var arap sabun neyine yetmiyor

• zeytinyağı sür :D

Kızlar Ne Diyor 4

• bıoblas kllanıyorm cok guzel sac dokulmesını azaltıyor ama uzatma gbı bırsey farketmedım

• Ben bıoblastan çok memnunum. Biotanın neredeyse tüm ürünlerini kullandım hepsi birbirinden etkili. Ama en etkili şampuanı sorarsanız kesinlikle Bıoblas ve özellikle sarmaşık özlü şampuan formu derim.

• Bioblas'ın işe yaradığını düşünmüyorum.

• sarımsak şampuanı dene benim çok uzattı parfümlü oldugu için çok güzel kokuyor

• Bunu ben de görmüştüm , cidden o kadar işe yarıyo mu , bi de linkini bulur musun şampuanın zahmet olmazsa başkasıyla karıştırmıyım :)

• evet saçlarımın arkası enseme gelmiyor acaip kısaydı ve bunu kullandım şmdi arkadası omuzlarıma geliyor saç modelim böyleydi link

link

• Benım de saçım bu modelden :) Çok teşekkürler:)

Yükleniyor...