Traştan sonra cildin tahriş olmaması için hangi ürünleri kullanmalıyım?

Arkadaşlar traştan sonra cildim aşırı şekilde tahriş oluyor.Nemlendirici,after shave ve çeşitli ürünler denedim ama faydalı olmadı.Takdir edersiniz ki hoş bir görüntü olmuyor bu bayanların kullandığı beyaz simsiz pudralar oluyor cildi yumuşacık yapıyor.Acaba onda kullansam geçer mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sakal traşnı genelde duştan sonra olması daha iyidir. Bana gelince; ben traş kolonyası sonrasında biomen after shave kullanıyorum ve ürünle ilgili 2 yıldır hiçbir sıkıntı da yaşamadım link

Kızlar Ne Diyor 12

• Cildiye doktorlarına gidip isteğini belirtebilirsin. Uygun bir şey vereceklerine inanabilirsn. :)

• Bir Cildiye doktoruna gideceksin o zaman.Yoksa sağlık güvencen yok mu?

• föndöten sür birader biraz da pudra . :)) ne alaka burada traş muhabbeti . 6 aylık cocuk tezegi sür deseler yapacanmı ?

• Nitrik asit e Tuzruhu

• cilt tipine göre kremler değişir ama seninki nedir

• tamam işte

• yağlı cilt

• link bunu kullan sonra bana allah razı olsun senden diceksin

• salyongoz kremi diyorlar her derde iyiymiş.pamuk gibi oluyormuş cildin.

• öghhh içim kalktı.. onu alıp yüzüme sürcem bide ben haa :S

• traş kolonyası sür

• dalgamı geçiyorsun o yakıyor

• akşamları yatmadan önce be panten sürün sabah daha rahat traş olursunuz..

• yuppuuuu sana kulisten eşlik edicimm baby

• festival gibisin katılmak istiyorum önler yer kapıp :)

• evet bepanten onarıcıdır cilt yenileyicidir katıldım kuzuya

• Öncekileri Göster
  • sür limon kolonyasını geç artist..

• sana güller fırlatıcam sahneden :D

• he hee :D sana locayı ayırdım turtam seni ayakta bekletemem :D

• katıl bana kuzu :D

• Öncekileri Göster
  • pudra cildi nemlendirmez, aksine kadınlar yüzdeki yagı alsın yüz matlaştırsın diye kullanır pudrayı. vazelin kullan bir de yag oranı fazla yada şu var. link lipo olan.

• kaşıntı için link

• sakata gelmezsin, doktor yaslıların elleri için veriyor o kremi. hassas ciltler icin. eczaneden alırsın. ben de kullandım.

• üre yazıyo üstünde sakata gelmeyelim:)ne var içinde üre asidi olarak?ya da neyden yapılmış:)))

• Öncekileri Göster
  • kardeşim kullanıyodu mac3 o fena değil. kardeşiminde cildi hassas ve kurudur. yüzünü her yıkadığında mutlaka nemlendirici kullan.

• her türlüsünü kullandım birde cildim yağlı fazla sürünce acaip duruyor :D

• traş ederken çok dikkat et ve kullan yanii iyi gelir.. sivilceye falan iyi geliyor zaten cilde yenilik kazandırıyor benm bildiğim.. ben kullandm yani...

• avonunkini tavsiye etmem.. ama tam olarak bilmiyorum şu an..

• Tamam teşekkür ederim. :) Marka olarak iyisi hangisidir ben pek anlamamda

• Bilemedim ki :D

• bildin bildin :D

Erkekler Ne Diyor 26

• Yapman gerekenler belli,Gilette Fusion Pro Glide alıyorsun tercihen power olan modelindenNivea Silver Protect Aftershave losyon alıyorsunNivea Silver Protect Aftershave balsam alıyorsunve de sırasıyla kullanıyorsun mutlu sona ulaşıyorsun.

• NIVEA FOR MEN After Shave Balsam tavsiye ederim birader. Farklı markalarında var tabi. "After Shave Balsam" olarak arat internette, eminim çok memnun kalacaksın.

• traştan sonra değil de traştan önce sıcak suyla iyice yıka.bol köpük kullan hatta elinle de iyice ov tahriş olan bölgeyi.sonra traş ol

• pardonda ters mi alıyorsun hocam jiletle?

• yok hocam ter almıyorum

• Selam ilk Sorum Sen Erkekmisin ? Eger öyleyse Eczanelerde Kil Dökücü Krem var fazla Para degil hem daga Rahat hem dagaa iyi.Bide Erkeksen sana Süper Tavsiye Sac Kesim Makinalarin Kücügü var ondan ol hem Rahat hemde saglikli böyle sorunlarla karsilasmazsin. Cevabini bekliyorum.

• Yahuu arkadas nerenin Kilini alacaksin Sen :)
      Dinimizde nediyor Pirinc kadar serbest yani alacagin yeri tras makinasinlada alabilirsin aaa yok isdemem dersen sana 100 % Kesin rahat bir Cevap Kadinlar gibi Ada yap olmadi git yapisdirmak icin ada türünde bisey var onu al yapisdir yapisdir al Kilariniii aaaaa Sende Arkadas

• cevap1- Soruyu soran vatandaş erkek

cevap2- Tüy dökücü krem hassas bölgeler için zararlıdır ne yüze nede kıça sürülmez hem daha fazla çıkartır hem daha fazla tahriş eder.

cevap3- Makinalarla olduğun traşla jilet bıçağıyla olduğun traş bir değildir hiçmi traş olmadın.

• evvela sıcak duşdan sonra hemen traş olursan minimum tahriş olur. doğrudan traş olayına girişme bence. 3 5 bıçaklı sağlam bişiler kullan bide. inan kreme losyona gerek kalmayacak

• oğlum ergenliğe yeni mi girdin bu ne ? ? =)

• lımon kolonyası:D

• :D:D:D 2 3 dk zıpla zıpla acısı gecer :D:D:D

• ondan sonra yandım anamm :))

• cildine göre değişir ama ama gilettenin balzamları var küçük beyaz kutuda olanlar biraz pahalı ama bende işe yarıyorlar tavsite ederim

• arko krem kullan yumuşatır :)

• jilet le yada tras bicagi ile oluyorsan cildine fazla bastirma , sakallarin falan uzunsa once bi makasla kisalt ki karmaşa ortadan kalksin . mumkun oldugunca traş oldugun yerin ustunden az gec , kopuk bol olsun ki surtunme olabildigince az olsun bicagi olabildigince cok bicakli al en az 3 olsun bence /// surekli traş oluyorsan onemli olan sonrasi ve cildin kendini onarabilmesi ona gore kremler alirsan cozum gelir ,yoksa en onemli sey traş anidir bence

• link bunlardan cildine uygun olanını kullanmanı tavsiye ederim.Ben COOL kullanıyorum memnunum

• etmus olsaydı tüm kozmetik dünyasının önde gelen firmalarını sıralamıştı şimdi :(((

• cildini traştan önce iyice yumuşat yağlı kremlerle dove arko falan sonra köpürt traş ol tahriş olmaz yadabak ben bi philipsin traş makinesini aldım ne tahriş ne o küçük sivilcemsi şeyler kaldı öneririn..

• Zeytinyağı ile masaj yaptıktan sonra traş ol moruk. Ardından da nemlendirici az yağlı dove falan olur işte o tarz takıl.

• Avon clear skin bunu kullan iidir cildi temizler ..

• kANKA köseyim ben be :) az olan traş deneyimim sonucunda ıslak traş makinesi az tahriş yapıyor

• link :)

• hayır pudra kullan ;)

• dostum sana sıcacık duştan sonra traş ol. Cilt yumuşadığı için daha rahat oluyor.

• Nivea formen kullan bir de... bana iyi gelmişti

• eyv

• Erkek adam traştan sonra sadece kolonya kullanır, o kadar.İz miz acı macı oluyorsa da katlanacaksın

• Estetiğni sallıyacaksın be hoca seni beğenen her haline beğenecek

• Birader orasına katlanıyorum orda sorun yok :)estetik açısından pek hoş durmuyor

• Ürünlerin hangi versiyonlarını kullanıyorsun önemli olanı o.

• Traş sabunu yerine DOWE nemlendirici sabun kullan...Çok faydasını göeceksin..

• Yok her şey sabunu...Kullanıma göre değişiyor..

• Traş sabunu mu!?!

• sadece arko tranş kolonyası kullanıyorum. gerçi tahriş te olmuyor ki.

• kaç günde bir traş oluyorsun

Yükleniyor...