Babet mi topuklu ayakkabı mı?

Sizce topuklu giyip çekici mi olmalı bi kız babet giyip şirin mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şahsen babet kızlara yakışmıyo bence hiç düzgn durmuo ayakları ördek gibi oluo. Topuklu giy boyunu bilmiorum ama kısa gibiysen ve yürümede bi problem yaşamıosan ama ben daha çok link gibi ayakkabıları kızlara yakıştırıyorum daha hoş daha düzgün duruyo ..

• link gibisi kötü

• babet sevmiyorum demişsin ama linkini vermişsin?

Erkekler Ne Diyor 64

• bu da sorumu tabiki yerine göre

• kundura giyin:))sivri burun yumurta topuk filan:))yakışır

• link misal kötü

• dostum bunlrın altı kalın olanları kötü demek istedm ince olsun böle manasında ..

• Topuklu giysin, ama giydiği zaman da kendini birşey zannetmesin:)

• Babet igrencccc giymeyin artk

• Topuklu bence:)

• Babet çok hoştur bana göre (:

• Uzun süreli kullanımlarda ayak sağlığına zararlı bunlar :D

• babet :))

• Babet çok itici geliyo şahsen

• çıplak olsun.,insan olsun

• Yazın babet, bahar aylarında topuklu ayakkabı, kışın da çizme.

• babet bazı şeylere iyi gidiyor... bazı şeylere de topuklu gidiyor... yani hangi kıyafetlerle giyeceğini görmem lazım ezbere konuşamıyorum...

• Babetten nefret ediyorum nolur giymeyin. :D

• topuklu - sexi

babetli şirine

• eğer resimdeki gerçekten sensen bu tatlı yüzü gören ayaklara bakıcağını zannetmem:))

• kadınların giydikleri ayakkabıya hiç dikkat etmedim. Ama topuklu çıkardığı sesten dolayı dikkat çeker o kadar...

Ayrıca "aa kadının ayakkabısına bak ne kadar şık" diyen bir erkek de görmedim ama babet kadar bana itici gelen başka bir kadın aksesuarı yoktur sanırım...

Ayaklarınızı çok büyük ve çirkin gösteriyor babet dediğiniz o iğrenç şey haberiniz olsun...

kadınların ayakkabısı ile ilgili başka bir sorum var şimdi aklıma geldi hemen sorayım...

• önleri açık olmadığı sürece ikiside olabilir...

• eksiliyen kişi çirkin ayak görmek istemiyorum ondan önü açık ayağa giyilen şeylerden nefret ederim...

• aBloş sen direk yalınayak takıl

• senin tipine topuk çok aşırı kaçar işi ciddiye götürür, zaten sempatiksin patik giy sen daha tatlı olur Yani babet :)

• sana topuklu gitmez babet giy sen

• babet <3

• Topuklu diyorum son kararım ve çok eminim

• Açıkçası topuklu giyinmesi en başta seksi gibi gözükse de hemen sonra aklıma şu soru geliyor:"Demek ki boyu kısa.Boyunu uzatmak için böyle birşeye gerek duyuyor.".Bence pabuç daha iyi bunun için.Daha doğal.Buarada ulan 40 yıllık pabucu babet babet diye siz dişilere yutturuyorlar ya kaç senedir ona çok gülüyorum :D

• Açıkçası kısa boyu seven erkekler için sorun olmayabilir.Ama ben yanımda uzun hatun isterim.Keşfedebileceğim alan miktarı fazla olsun :D Bunun için Anti-Topukçular Derneğinin fahri başkanlık ünvanını seve seve alabilirim :)

• İkisi

• babet bana çok itici geliyor.

• Yer ve zamana göre değişir bence. Tabi kıyafetine göre de

• Spor ayakkabı candır,

hadi olmadı dolgu topuk olsun

• babet giyen şirinler daha fazla dikkat çeker bana göre. ama amaç zati çekici olmaksa topuklu giyilir. seksapel açıdan bir çağrışım oluyor erkeklerde. en iyisin sen yine de babet tercih et.

• ikiside çok yakışıyor bayanlara ... siyah taytın altına babet kot pantolonun altına topuklu giysene bi

• Eğer bayan zayıfsa topuklu ayakkabı mükemmel olur; ama hafif balık etli ve kilolu bir bayana ise babet mükemmel olur diye düşünüyorum:)

• yaşın eger 18 in altındaysa topuklu gıymeni tavsiye etmem ben babet giyen kızları daha cok begenıyorum boyun cok kısa degılse hıc gıymene gerek yok her zaman babet giyen kızlar daha şirindir :)

• giydikleri elbiseye göre değişir ikiside güzel bence ama kötü bir kombinizansyonla ikiside igrençleşebiliyor

• Topuklu kesinlikle

• babet çok yakışıyo narin ayaklara :D ama arada topuklu da giymesi lazım

• Sustuumm :D

• oofffff tamam kes şunu ! :D

• Bak unutmusum bileklerim de incedir bu arada :D

• topuklu tabi ki

• LV'nun ve CK'in babettleri haric gerisini at cope.

Topuklu ayakkabi candir ama yurumeyi bilmiyorsan sakin sakin giyme...

• Tesekkurler o zaman :)

• Supersin o zaman =)

• Yok yuruyusle ilgili sorunlarim yok carpik bacakli da degilim babet kullanmiyorum o yuzden cope atacak biseyim yok :)

• yerine göre gündeliğe topuklu giyerse görmemiş der aşağılarım e düğüne derneğe bir toplantıyada babetle gelirse yine aynı şey herşey yerinde güzel.

• valla ben zaymoya katılıyorum

• bi kıl gibi ince olan topuklular var ben onları kastettim geniş topuklular biraz daha günlük kullanıma uygun tabi.

• Günlük hayatta giymek icin topuklularda var canim :)

• yerine göre değğişir ikisininde seksi duracağı zamanlar vardır :) bazen bir babette sempatikliğiyle cekicilik katabiliyor :) ama genelde erkeklerin topuklu ayakkabılı kadınlara ayrı bir zaafı oluyor :)

• Babet nedir ya acaip itici gösteriyo bayanları bence converse giy tiki ol :D

• herşeyin altına gidiyor ben 2 ayda bir converse alıorum makinaya atmakdan yırtılıyor :D makina sıkıldı ben sıkılmadım :D

• Zaten converse giyiyorum da biktim ya :/

• yerine görel ve amaca göre :)

• bana göre babette topuklu da güzel ve çekici hangisini tercih edeceğin ise giyim tarzın la da ilgili yakıştığı sürece topuklu da olur babette...

• canı yakmasın yeterli.. Spor ayakkabı giyinip cekici olan da var sonucunda.. Şahsen 15 lik topuk giyen bir kız zaten yürüyemiyeceği için bana cekici gelmez ..

• Bence topuklu giy (: zaten şirinsin üstüne birde çekiciliği ekle (:

• Bencede daha çok yakışıyordur (:

• Tesekkurler genelde tercihim topuklu oluyor zaten :)

• babet

• şirin olmak en güzeli ama yerine gore çekicide olmalısın

• pampaa topuklu gıyen kızlar ne bılım bana cekıcı gelmıyor :D böyle babet gıyen uzun boylu kızlarr cokk fenaaa :D

• babet

• bence dizlere kadar çizme giy yakışıklı ol...

• hangisinin daha çok yakıştığna bağlı tabi.bence sana daha çok babet giyip şirin olmak yakışır.

• Genelde oyle dediler de ben pek kendime yakistiramiyorum converseden de biktim :/

• yamuk yuruyen topuklu kızlarımız gorunce içim acıyor

• babet

• İskarpin forewer

• Senin yanına gelicem hayır sivri burun ayakkabılar ile :)

• babanın evine mi gitcen o zaman hacı :(

• Yok o kadar da uzun boylu değil bana el kaldırıyor ise evi terkedirim birdaha yüzümü göremez c(:

• Öncekileri Göster
  • üzerine giyecegin kıyafete bağlı ama ben topuklu derim yinede

• kadın dediğin topuklu giyer ve bu tartışılmaz bana göre...

• keten pantalon yazlık elbiseler kesinlikle babet ile olmalı

• Topuklu bana bakın uleyn.Ben geliyorum diyerek tak tuk eder.Ama babet fark edilmeyi bekler.Babet giyip şirin olmak diyorum.

• :)Teşekkürler

• hımm hoş yorum :D

• topuklu çekici, babet bana şirin bile gelmiyo, hiç de yakıştıramıyorum kızlara, topuklu çekiciden ziyade zarif gösteriyo bayanı, e bayan dediğin zarif olur, babet ne ki :)

• ahaha :D babet hoş da durabiliyor bazen ben pek sevmem de bazen yakıştırıyorum aslında :)

• oluuur niye olmasın, babet zarif göstermekten uzakta sadece o kadar

• topuksuz ınsan zarıf olamaz mı nasıl bı dusuncedır la bu

• şirin ol

• Bence o anda kendine ne yakıştırıyorsa bir kız onu giymeli.

• topuklu daha seksi ve hoştur.

• o tamam da erkek neyi tercih eder?

• babet şirin gösterir, topuklu ise çekici.

• haha :)) vermen için söylemedim zaten :)) bu detaylara dikkat ederim diye dedim.

• Simdi ben bu detaylari versem hos olmaz peki diyip geciyorum :D

• :))) hayır illa uzun bacak şart değil ki. Benim de kısa boylu olup topuklu giyen bisürü arkadaşım var. Önemli olan düzgün fizik, yürümesini bilme ve kıyafete uygun bir model giyme ;)

• Öncekileri Göster
  • çekicilik, kadının bakışlarındadır.

şirinlik, çıkardığı seslerde.

• kişiye göre değişir, yine de sen ilişki yaşadığın kişiye sor:)

• bunları bilmiyordum işte :D

• topuklu: kalçaları daha yuvarlak gösterdiği için.

topuklu bir arkadan sarılma fantazisi, daha çok temas.

• Öncekileri Göster
  • topukluyla tabiki çekici olunur hem uzmanlar babet giymeyin en azından 3 cm topuk olsun diyor ayak sağlığı için

• Ortaya karışık bile alınabilir. link

• Ne yalan söyliyim ben de beğenmedim :D Şahsen topuklu sevmiyorum ama babet giymiş pıtırcık bi kızı daha hoş bulurum.

• sevmedim :D

• babet giy cana gel :D

Kızlar Ne Diyor 40

• topuklu tabikide

• kıyafetıne gore topuklu hiç kaçarı yok ama gunluk ozellıkle işte babet türü ve ortapedık ayakkabı severım

• topuklu tabi

• kıyafetıne göre...babet masum kız topuklu seksi kız...taytın altına tabikide babet yada tapuksuz zeynebim

• topuklu bnce

• Topuklu <3

• topuklu ayakabilara bayiliyorum ama maalesef her ortamda giyemiyorum cunku boyum +190 oluyor

• 180 zannediyordum gecenlerde 182 cikti :S

• Normalde boy kaç cm ?

• babet.

• babetı bayanlarda sevıyorum...bazı markaların babet tarzı topuksuz ayakkabılarıda var..bazı kıyafette mutlaka topuklu..

• topuklu tabiki

• boyum biraz uzun olduğu için topuklu ayakkabı giymesini pek sevmiyorum babet yada sandelet giyerim

• Yasa gorw dgisir gunluk kullqnimdq babet daha iyidir ama ben topuklu twrcij edwrim boyla bir alakasi yok bence bem topuklu dqhq cok seviyorum

• babey giy kuzum napcan şimdiden topukluyu ilerde çok giyersin zaten

• babet giy şirin ol ;topuklu giyip kaşar havasıda verebilirsin

• bu sorulur mu yahu.. tabiki topuklu

• ikisini de giymezsen ne olur?

• topuklu ayakkabılarrr... gösterişlii ve sexsi:D

• hangi rahatsa o giy. ;)

• Babeti tercih ederim hem daha rahat hem de daha şirin.

• babet

• İkisii de.Seviyorumm babetide topuklu ayakkabıyıdaaa.

• Topuklu

• Her ikisinin de kullanıldığı yerler var. Topukluyla gideceğim yere babet giyip gitmem. :)

• topuklu

• Topuklu en güzeli:)

• kolay bir soru.topuklu giymiş bir kızın zerafeti babet giymiş şirin bir kıza tercih edilir erkekler tarafından.topuklu ayakkabıyla hem şirin,hem zarif,hem şık,hemde göz alıcı olabilirsin.babet giyince insanın basışı bile ofsayt oluyor.hem selvi boylulukta önemli bence kadınlar uzun bile olsa topuklu giysinler

• nereye gidiceğine bağlı

• Kadını gösteren saçları ve topuklu ayakkabılarıdır.

Çok kadınsı duruyor babet de neymiş. Sonradan çıkma.

• yerine göre babet yerine göre tpuklu

• Yerine göre ama babet daha rahat oh mis :D

• Topuklu

• Topuklu

• Hangısıyle daha rahat yuruyorsan onu gıy bence :)

• Babeti pek yakistiramiyorum kendime ama tabi daha rahat :)

• Her iksinide kullanıyorum

topukluyu giymeyi beceremeyenler giymesinler komik oluyosunuz kamburu çıkan charlie chaplin yürüyüşü

• yerine göre

• walla hangi ayakkabı rahatsa onu giyerim ama genelde düğünlerde topuklu giyerim.bana kalsa düğünlerdede spor giyeceğim ama dikat çekmemek için giymiyorum .kendi düğünümdede pisipisi giyeceğim:)

• :D

• Hahah iyi fikir :)))

• Babet.

• Babet.

• her ikisi de yerine göre giyinmeli..

• Converse

• topuklu tabi :D

• kadın dediğin kendini bilir +1

• EĞER FOTODAKİ SENSEN BABET GİYMELİSİN

• xper seviyem yetmiyor :/

• o nasıl ki link atsana

• evet benim, aslında şu düz yeni moda bağcıklı ayakkabılar varya onlardan aldım çok da sevdim ama hangisi olur pek karar veremiyorum bazen :)

Yükleniyor...