Babet mi topuklu ayakkabı mı?

Sizce topuklu giyip çekici mi olmalı bi kız babet giyip şirin mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şahsen babet kızlara yakışmıyo bence hiç düzgn durmuo ayakları ördek gibi oluo. Topuklu giy boyunu bilmiorum ama kısa gibiysen ve yürümede bi problem yaşamıosan ama ben daha çok link gibi ayakkabıları kızlara yakıştırıyorum daha hoş daha düzgün duruyo ..

• babet sevmiyorum demişsin ama linkini vermişsin?

• link gibisi kötü

Erkekler Ne Diyor 64

• topukluyla tabiki çekici olunur hem uzmanlar babet giymeyin en azından 3 cm topuk olsun diyor ayak sağlığı için

• yamuk yuruyen topuklu kızlarımız gorunce içim acıyor

• Bence topuklu giy (: zaten şirinsin üstüne birde çekiciliği ekle (:

• Tesekkurler genelde tercihim topuklu oluyor zaten :)

• Bencede daha çok yakışıyordur (:

• keten pantalon yazlık elbiseler kesinlikle babet ile olmalı

• babet bazı şeylere iyi gidiyor... bazı şeylere de topuklu gidiyor... yani hangi kıyafetlerle giyeceğini görmem lazım ezbere konuşamıyorum...

• babet

• üzerine giyecegin kıyafete bağlı ama ben topuklu derim yinede

• yerine göre gündeliğe topuklu giyerse görmemiş der aşağılarım e düğüne derneğe bir toplantıyada babetle gelirse yine aynı şey herşey yerinde güzel.

• Günlük hayatta giymek icin topuklularda var canim :)

• bi kıl gibi ince olan topuklular var ben onları kastettim geniş topuklular biraz daha günlük kullanıma uygun tabi.

• valla ben zaymoya katılıyorum

• eğer resimdeki gerçekten sensen bu tatlı yüzü gören ayaklara bakıcağını zannetmem:))

• Ortaya karışık bile alınabilir. link

• sevmedim :D

• Ne yalan söyliyim ben de beğenmedim :D Şahsen topuklu sevmiyorum ama babet giymiş pıtırcık bi kızı daha hoş bulurum.

• bana göre babette topuklu da güzel ve çekici hangisini tercih edeceğin ise giyim tarzın la da ilgili yakıştığı sürece topuklu da olur babette...

• Uzun süreli kullanımlarda ayak sağlığına zararlı bunlar :D

• babet

• kadınların giydikleri ayakkabıya hiç dikkat etmedim. Ama topuklu çıkardığı sesten dolayı dikkat çeker o kadar...Ayrıca "aa kadının ayakkabısına bak ne kadar şık" diyen bir erkek de görmedim ama babet kadar bana itici gelen başka bir kadın aksesuarı yoktur sanırım...Ayaklarınızı çok büyük ve çirkin gösteriyor babet dediğiniz o iğrenç şey haberiniz olsun... kadınların ayakkabısı ile ilgili başka bir sorum var şimdi aklıma geldi hemen sorayım...

• giydikleri elbiseye göre değişir ikiside güzel bence ama kötü bir kombinizansyonla ikiside igrençleşebiliyor

• Yazın babet, bahar aylarında topuklu ayakkabı, kışın da çizme.

• babet

• İkisi

• Topuklu giysin, ama giydiği zaman da kendini birşey zannetmesin:)

• şirin olmak en güzeli ama yerine gore çekicide olmalısın

• Babet igrencccc giymeyin artk

• Topuklu bence:)

• Babet nedir ya acaip itici gösteriyo bayanları bence converse giy tiki ol :D

• Zaten converse giyiyorum da biktim ya :/

• herşeyin altına gidiyor ben 2 ayda bir converse alıorum makinaya atmakdan yırtılıyor :D makina sıkıldı ben sıkılmadım :D

• Babetten nefret ediyorum nolur giymeyin. :D

• Babet çok itici geliyo şahsen

• Babet çok hoştur bana göre (:

• çekicilik, kadının bakışlarındadır.şirinlik, çıkardığı seslerde.

• orası tamam da yani iki seçeneğin olsa hangisini isterdin gibisinden sordum

• Öncekileri Göster
    • bunları bilmiyordum işte :D

• kişiye göre değişir, yine de sen ilişki yaşadığın kişiye sor:)

• babet :))

• senin tipine topuk çok aşırı kaçar işi ciddiye götürür, zaten sempatiksin patik giy sen daha tatlı olur Yani babet :)

• babet <3

• Topuklu diyorum son kararım ve çok eminim

• Açıkçası topuklu giyinmesi en başta seksi gibi gözükse de hemen sonra aklıma şu soru geliyor:"Demek ki boyu kısa.Boyunu uzatmak için böyle birşeye gerek duyuyor.".Bence pabuç daha iyi bunun için.Daha doğal.Buarada ulan 40 yıllık pabucu babet babet diye siz dişilere yutturuyorlar ya kaç senedir ona çok gülüyorum :D

• Açıkçası kısa boyu seven erkekler için sorun olmayabilir.Ama ben yanımda uzun hatun isterim.Keşfedebileceğim alan miktarı fazla olsun :D Bunun için Anti-Topukçular Derneğinin fahri başkanlık ünvanını seve seve alabilirim :)

• babet giyen şirinler daha fazla dikkat çeker bana göre. ama amaç zati çekici olmaksa topuklu giyilir. seksapel açıdan bir çağrışım oluyor erkeklerde. en iyisin sen yine de babet tercih et.

• ikiside çok yakışıyor bayanlara ... siyah taytın altına babet kot pantolonun altına topuklu giysene bi

• yaşın eger 18 in altındaysa topuklu gıymeni tavsiye etmem ben babet giyen kızları daha cok begenıyorum boyun cok kısa degılse hıc gıymene gerek yok her zaman babet giyen kızlar daha şirindir :)

• canı yakmasın yeterli.. Spor ayakkabı giyinip cekici olan da var sonucunda.. Şahsen 15 lik topuk giyen bir kız zaten yürüyemiyeceği için bana cekici gelmez ..

• Topuklu bana bakın uleyn.Ben geliyorum diyerek tak tuk eder.Ama babet fark edilmeyi bekler.Babet giyip şirin olmak diyorum.

• hımm hoş yorum :D

• :)Teşekkürler

• topuklu çekici, babet bana şirin bile gelmiyo, hiç de yakıştıramıyorum kızlara, topuklu çekiciden ziyade zarif gösteriyo bayanı, e bayan dediğin zarif olur, babet ne ki :)

• topuksuz ınsan zarıf olamaz mı nasıl bı dusuncedır la bu

• oluuur niye olmasın, babet zarif göstermekten uzakta sadece o kadar

• ahaha :D babet hoş da durabiliyor bazen ben pek sevmem de bazen yakıştırıyorum aslında :)

• Bence o anda kendine ne yakıştırıyorsa bir kız onu giymeli.

• o tamam da erkek neyi tercih eder?

• topuklu daha seksi ve hoştur.

• babet giy cana gel :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 40

• Babet.

• Her iksinide kullanıyorumtopukluyu giymeyi beceremeyenler giymesinler komik oluyosunuz kamburu çıkan charlie chaplin yürüyüşü

• Babet.

• Topuklu

• yerine göre babet yerine göre tpuklu

• topuklu tabi :D

• kadın dediğin kendini bilir +1

• topuklu

• Hangısıyle daha rahat yuruyorsan onu gıy bence :)

• Babeti pek yakistiramiyorum kendime ama tabi daha rahat :)

• Topuklu

• İkisii de.Seviyorumm babetide topuklu ayakkabıyıdaaa.

• Babeti tercih ederim hem daha rahat hem de daha şirin.

• kıyafetıne gore topuklu hiç kaçarı yok ama gunluk ozellıkle işte babet türü ve ortapedık ayakkabı severım

• yerine göre

• babet

• topuklu ayakabilara bayiliyorum ama maalesef her ortamda giyemiyorum cunku boyum +190 oluyor

• Normalde boy kaç cm ?

• 180 zannediyordum gecenlerde 182 cikti :S

• Yerine göre ama babet daha rahat oh mis :D

• Her ikisinin de kullanıldığı yerler var. Topukluyla gideceğim yere babet giyip gitmem. :)

• topuklu tabi

• kıyafetıne göre...babet masum kız topuklu seksi kız...taytın altına tabikide babet yada tapuksuz zeynebim

• topuklu tabikide

• Topuklu <3

• boyum biraz uzun olduğu için topuklu ayakkabı giymesini pek sevmiyorum babet yada sandelet giyerim

• bu sorulur mu yahu.. tabiki topuklu

• topuklu ayakkabılarrr... gösterişlii ve sexsi:D

• hangi rahatsa o giy. ;)

• Kadını gösteren saçları ve topuklu ayakkabılarıdır.Çok kadınsı duruyor babet de neymiş. Sonradan çıkma.

• her ikisi de yerine göre giyinmeli..

• EĞER FOTODAKİ SENSEN BABET GİYMELİSİN

• evet benim, aslında şu düz yeni moda bağcıklı ayakkabılar varya onlardan aldım çok da sevdim ama hangisi olur pek karar veremiyorum bazen :)

• o nasıl ki link atsana

• xper seviyem yetmiyor :/

• Topuklu en güzeli:)

• topuklu bnce

• babet.

• babetı bayanlarda sevıyorum...bazı markaların babet tarzı topuksuz ayakkabılarıda var..bazı kıyafette mutlaka topuklu..

• topuklu tabiki

• Yasa gorw dgisir gunluk kullqnimdq babet daha iyidir ama ben topuklu twrcij edwrim boyla bir alakasi yok bence bem topuklu dqhq cok seviyorum

• babey giy kuzum napcan şimdiden topukluyu ilerde çok giyersin zaten

• babet giy şirin ol ;topuklu giyip kaşar havasıda verebilirsin

• ikisini de giymezsen ne olur?

• kolay bir soru.topuklu giymiş bir kızın zerafeti babet giymiş şirin bir kıza tercih edilir erkekler tarafından.topuklu ayakkabıyla hem şirin,hem zarif,hem şık,hemde göz alıcı olabilirsin.babet giyince insanın basışı bile ofsayt oluyor.hem selvi boylulukta önemli bence kadınlar uzun bile olsa topuklu giysinler

• nereye gidiceğine bağlı

• Topuklu

• walla hangi ayakkabı rahatsa onu giyerim ama genelde düğünlerde topuklu giyerim.bana kalsa düğünlerdede spor giyeceğim ama dikat çekmemek için giymiyorum .kendi düğünümdede pisipisi giyeceğim:)

• Hahah iyi fikir :)))

• :D

• Converse

Yükleniyor...