• Sor
  • Bence

Babet mi topuklu ayakkabı mı?

Sizce topuklu giyip çekici mi olmalı bi kız babet giyip şirin mi?

En İyi Görüş

• Şahsen babet kızlara yakışmıyo bence hiç düzgn durmuo ayakları ördek gibi oluo. Topuklu giy boyunu bilmiorum ama kısa gibiysen ve yürümede bi problem yaşamıosan ama ben daha çok link gibi ayakkabıları kızlara yakıştırıyorum daha hoş daha düzgün duruyo ..

• babet sevmiyorum demişsin ama linkini vermişsin?

• link gibisi kötü

Erkekler Ne Diyor 65

• Bence topuklu giy (: zaten şirinsin üstüne birde çekiciliği ekle (:

• Tesekkurler genelde tercihim topuklu oluyor zaten :)

• Bencede daha çok yakışıyordur (:

• yamuk yuruyen topuklu kızlarımız gorunce içim acıyor

• topukluyla tabiki çekici olunur hem uzmanlar babet giymeyin en azından 3 cm topuk olsun diyor ayak sağlığı için

• keten pantalon yazlık elbiseler kesinlikle babet ile olmalı

• babet bazı şeylere iyi gidiyor... bazı şeylere de topuklu gidiyor... yani hangi kıyafetlerle giyeceğini görmem lazım ezbere konuşamıyorum...

• babet

• Uzun süreli kullanımlarda ayak sağlığına zararlı bunlar :D

• eğer resimdeki gerçekten sensen bu tatlı yüzü gören ayaklara bakıcağını zannetmem:))

• kadınların giydikleri ayakkabıya hiç dikkat etmedim. Ama topuklu çıkardığı sesten dolayı dikkat çeker o kadar...Ayrıca "aa kadının ayakkabısına bak ne kadar şık" diyen bir erkek de görmedim ama babet kadar bana itici gelen başka bir kadın aksesuarı yoktur sanırım...Ayaklarınızı çok büyük ve çirkin gösteriyor babet dediğiniz o iğrenç şey haberiniz olsun... kadınların ayakkabısı ile ilgili başka bir sorum var şimdi aklıma geldi hemen sorayım...

• yerine göre gündeliğe topuklu giyerse görmemiş der aşağılarım e düğüne derneğe bir toplantıyada babetle gelirse yine aynı şey herşey yerinde güzel.

• Günlük hayatta giymek icin topuklularda var canim :)

• bi kıl gibi ince olan topuklular var ben onları kastettim geniş topuklular biraz daha günlük kullanıma uygun tabi.

• valla ben zaymoya katılıyorum

• bana göre babette topuklu da güzel ve çekici hangisini tercih edeceğin ise giyim tarzın la da ilgili yakıştığı sürece topuklu da olur babette...

• babet

• üzerine giyecegin kıyafete bağlı ama ben topuklu derim yinede

• Ortaya karışık bile alınabilir. link

• sevmedim :D

• Ne yalan söyliyim ben de beğenmedim :D Şahsen topuklu sevmiyorum ama babet giymiş pıtırcık bi kızı daha hoş bulurum.

• Topuklu giysin, ama giydiği zaman da kendini birşey zannetmesin:)

• Yazın babet, bahar aylarında topuklu ayakkabı, kışın da çizme.

• İkisi

• giydikleri elbiseye göre değişir ikiside güzel bence ama kötü bir kombinizansyonla ikiside igrençleşebiliyor

• şirin olmak en güzeli ama yerine gore çekicide olmalısın

• babet

• Babet igrencccc giymeyin artk

• Topuklu bence:)

• Babetten nefret ediyorum nolur giymeyin. :D

• Babet nedir ya acaip itici gösteriyo bayanları bence converse giy tiki ol :D

• Zaten converse giyiyorum da biktim ya :/

• herşeyin altına gidiyor ben 2 ayda bir converse alıorum makinaya atmakdan yırtılıyor :D makina sıkıldı ben sıkılmadım :D

• Babet çok hoştur bana göre (:

• Babet çok itici geliyo şahsen

• çekicilik, kadının bakışlarındadır.şirinlik, çıkardığı seslerde.

• orası tamam da yani iki seçeneğin olsa hangisini isterdin gibisinden sordum

• Öncekileri Göster
    • bunları bilmiyordum işte :D

• kişiye göre değişir, yine de sen ilişki yaşadığın kişiye sor:)

• bu da sorumu tabiki yerine göre

• kundura giyin:))sivri burun yumurta topuk filan:))yakışır

• dostum bunlrın altı kalın olanları kötü demek istedm ince olsun böle manasında ..

• link misal kötü

• babet :))

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 40

Yükleniyor...