Yıllık kalıcı perma saça zarar veriyor mu?

Ben yaptırdım, çok yakıştı ama saçlarım çok yandı. Ve eskisi gibi yumuşak değiller acaba geçici bişey mi? Yaptıranların fikirlerine ihtiyacım var...

En İyi Görüş

• naptın canım sen ya :( bende inanmazdım kimselere yıpranır yanar dolaşır taranmaz derlerdi ...aşırı kalın telli gür ve sağlıklı saçlarım vardı hayatımda bakım nedir bilmezdim o kadar güzeldiki saçlarım birde dümdüzdü herkes hergün fön çekip geliyorum sanardı...herkes peruk felan sanardı hatta şimdi eski fotolarımı görenler çıt çıt mı diyor...belime kadar uzundu saçlarım...siyahtan sarıya 4 kez açtırmıştım en ufak bir yıpranma olmamıştı...ta ki permaya kadar...eski saçlarımı aradım...gittim başka bir kuaföre düzelt dedim ama yanık tabi bu saç bitmiş yanmış dedi kulak hizamda kesildi ve düzleştirildi.sonra ne de olsa yanıklar gitti dedim saçımın rengini açtırdım üstüne 2 kez de boyadım evde fazla bekletmeden...ama tekrar yandı saçlarım...şimdi omzuma doğru ama yanık...yine aynı oldu ıslakken lastik gibi sünüyor kopuyor taranmıyor...kremle anca tarıyorum...kuruduğunda ise kazık gibi sep sert yine çekince kopuyor...eski saçlarımı mumla arıyorum...ne kadar işlem görürse görsün hiç bir şey olmazdı benim saçlara ama perma etti saçlarımın içine...bir kez yandımı saç düzeni bozuluyor düzen tutmuyor...sağlıklıyken kıymetini anlamıyoruz...inanmazdım saçımın yanacağına güler geçerdim ama sonuç ortada...birde kuaför o kadar övmüştü ki hiç bir şey olmaz diye...daha sonra gittiğimde ise orda çalışan şişman bir kadının arkasına saklanmıştı...bildiğin şerfszlik yapıyorlar sırf 5 kuruş para için insanların sağlığıyla psikolojisiyle oynuyorlar...

• saçın kopuyo mu benim de kopuyo tarıyamıyom bazen yaa

• Öncekileri Göster
    • anam bir hızla yazmışım farketmeden yorum yazan soran arkadaş değilmiş sorry :)

meltemcim sendemi perma yaptırmıştın ben bilmeden direk yazmışım ama :) ne olur mazur görün hiç uyumadım gece kafam gitmiş :)

• canim ya benimkide aynen dediklerin gibi oldular.kadina hergun bir yigin kufur ediyorum, gercekten para icin yapmamalilar, ben hayatimda ilkkez yaptirdim saclarim zaten boyaliydilar soylemeleri gerekiyordu simdi surekli kremler, yaglar suruyorum ama yok olmuyor, kazik ibi oluyorlar, bakimla tamam cok guzle duruyor ama yumusaklik filan yok.