Dişlek kadınlar güzel midir?

Dişlek kadınlardan oldum olası hoşlaşmam. Erkeklerden de öyle. Ama son yıllarda bir sürü "tavşan dış" operasyonu yaptırılmış. Ünlülerden de böyle gözükmeğe can atanlar çok. Sizin düşünceniz neler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Güzeldir. Hafif dişlek kadınlar oldukça sempatik ve güzel geliyor bana.

Erkekler Ne Diyor 20

• sevimli bence

• Dişlek olması veya olmaması önemli değil. Asıl mesele gülümsemesini bilmekte...Dişlek olsun olmasın, biri güzel gülümseme ile çok daha güzel görünebilir. Tabi bu kişi yankış bir gülümseme ile kendini heba da edebilir.Yani bence (her fiziksel özellik için geçerli) taşımasını bilirsen her fiziksel özelliğini bir avantaja çevirebilirsin :)

• yüzüne, ağzına yakışıyorsa güzeldir.

• bazılarına çok yakışıyor

• güzeldir tabi

• çok tatlı görünüyo eğer büyük değilse dişleri;)

• bayılırım . öpüşmesi daha tatlı oluyor

• EWET KESINLIKLE AZ OLMAK SARTIYLA

• o moda çok seneler önce vardı sanki... :)

• kişiye göre değişir herkeste hoş durmaz bazı insanlarada çok yakşır.

• değişiyor bazı kızların yüzünü güzel gösteriyor bazılarında kötü duruyor

• onlarında kendine göre güzelliği vardır değişik bir hava katıyordur dişlek olması kendisine.

• hayatımın rolü dizinde su kutlu adlı oyuncuya çok yakışıyor.patlama yapması yakındır

• bu moda denen şey insanı maymuna çeviriyo

• Dişlek kadın sevmem ama çilli kadın candır

• Hafif dişlek olanlar çok sempatik geliyo bana.

• kişiye göre değişio

• Hafif dişlek kızları hoş ve güzel bulurum ama hiç bir zaman bana çekici gelmemiştir!

• hayır asla

• Dişlek değil de, ön iki dişi arasında böyle biraz boşluk olan bazı kızlar çok tatlı geliyor bana. Şuna aşığım bi de; link

Kızlar Ne Diyor 19

• Sevımlıler bence

• kendi dişleri öleyse sevimli ama yaptırdıysa hoş değil, doğal kalsın ya.

• ben de sevmıyorum

• Bende de hafif var dişleklik ben de pek hoşlanmıyorum ya

• Bazılarına yaakısıyo meselaa türkan sorayy..

• dişleri öne doğru çıkık değil de ön iki dişi uzun olan insanları sempatik buluyorum

• tavşan diş modası geçeli çok oldu..yakışanı çok nadir var binde bir olasılık o da. tavşan dişli çok az ünlü var ayrıca yaptırmak isteselerdi yaptırırlardı :)

• ben de hafif dişleklik var. ben sevmiyorum ama genelde insanlara hoş geliyor.

• bence çok şirinler

• itici geliyor bana.

• Özellikle yaptırmak gereksiz ama doğallıktan yanayım öyleyse kişi kendine yakıştırıyorsa önemli olan bu.

• bende bir tavşanım..ama bana çok yakıştığı söylenir..bende çok seviyorum,gülüşümü daha etkileyici yapıyor..

• dalga geçmem tabi herkesin bir kusuru olabilir ama hoşlanmam açıkçası

• bugs bunny yim :D

• İirençsiniz iiiirenç yaa

• benimde tavsan diş ama yakısıyo cok abartılı değil yani

• ılgıncmıs :)

• benim çok azcık öne doğru

• o sorun degilki. abartilari göz çikartiyo.

• Hoşlanmayabilirsinde kendinde varsa ne yapabilirki bendede var ve tel tedavisi görmeye başladım düzeldiği kadar artık

Yükleniyor...