Çekici bayan parfümü önerebilecek olan var mı?

Şu an Black XS kullanıyorum. Ama değiştirmeyi ve artık kendi kokumu bulmayı planlıyorum. Bayanlar, kullanıp beğendiğiniz bir parfüm var mı? Ya da baylar, yakınlarınızda duyduğunuz, çekici gelen bir koku var mı bana önerebileceğiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 14

• osuruk kokusu

• hiç anlamam ki

• Givenchy Pi tartışmasız en güzeli

• Euphoria her zaman iyi durur. Diger yandan pudramsı olarak poison iyidir

• Chanel No. 5Chanel Coco Mademoiselle

• Hafif bir vanilya kokusu ve CK For Women'ların hepsi...

• bir arkadaşım demişti ki: her kadın güzel kokarburberry classic derim ben. klasik.body shopun vanila'sıda güzel imiş.

• Bayanın kendi kokusu çekici olmaya yeter.

• Bulgari "BLV Woman" Kesinlikle çok şık bir koku. Aşkımın böyle kokmasına bayılıyorum. Erkeğe kadının asil ve özel olduğunu hissettiriyor. Kalıcılığı ise ayrı bir avantaj. Ortalama olarak 150 TL civarında. Ama daha ziyade kazıkçı yerlerde satıldığından 200 TL üstü fiyata rastlanabilir. En son Paris'ten almıştım eşime (39 Avroya)

• poeison

• cerruti 1881 teninle uyarsa süper...

• amor amor

• Hot Couture... bi ara üretimi durdu diye duymuştum ama açık parfüm satan yerlerden de tedarik etmek mümkünmüş bi deneyin derim

• rare pearls avondan hafif bayan parfümü kokusu cok hoş

Kızlar Ne Diyor 6

• Narciso Rodriguez For Her Black

• amour amour,channel chance.ayrica elinin altinda birden cok parfum olmasina ozen goster cunku insan burnu bi sure sonra ayni kokuya tepki vermemeye basliyor ki zevk alamaz hale geliyorsun.

• escada sexy ve candy şekerli . bunu önerebilirim ama favori parfümüm avondan : celebre müthiş bi kokusu vardır.

• chanel chance erkeler tarafından en saksi parfüm seçilmiş..bence güzelde kokuyor

• Match den Cecile e kadar hepsini denedim ama en kalıcısı ve hoşu Oriflame dan aldığım Volare

• Encel diye bi parfüm var onu kullanabilirsin cok tatlı kokuyor

Yükleniyor...