Erkeklerin saçları nasıl olmalı?

Bayan arkadaşlar sizce bir erkegin saçları düz mü olmalı, yoksa şekil vermeli mi? Hangisi daha iyi? Erkekler de cevap verebilir :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saçını düzleştirip sonra vıcık vıcık jöleyle dik dik yapanlara gıcık oluyorum .. (Niye bu kadar ikileme kullandım bilemiyorum O.o ) Onun dışında rahat olun bence beyler ^_^

• :))

Kızlar Ne Diyor 7

• çok kısada olmamalı çok uzunda hele sakın gidip önünüze biraz ve havaya jöleyle dikmeyin berbat oluyor erkekler çok yakıştığını düşünüyor ama bence iğrenç bir hava katıyorlar dünyaya :D bide saçın yapısına göre değişiyor benim favorim saçların dağınık olması yani dağınık saç bence çok şirin bi görüntü katıyo

• kısa olmalı uzun saç sevmem... jölesiz olmalı

• yakışıosa 3 numara bence çok sexsi duruyor

• çok kısa olmamalı bence ele gelicek kadar uzun olmalı. ve kendi haline bırakmalı karışık karışık :) öyle saçlar çok hoşuma gidiyor bıraksalar bütün gün oynarım

• istediğim heryerle

• başka neylerle oynarsın ?

• kimlerine kısa saç ikimine uzun saç yakışır ama genel olarak bakılırsa ben dalgalı omuza kadar olan koyu saçları sevrimerkeklerde kısa olacaksa 15-24 yaşlarındaysa üçgen saç, eskiden saçına jöle sürüp kirpiyapana bayılırdım ama artık gördükçe kıl oluyorum

• bence uzun saç yerine kısa saçlar olması lazım :) kısa saç daha hoş duruyor :)

• et bence :):)

• bende öyleyim zaten o zamn aynı şekil devam hayata :D

• örneğin buradaki erkeklerin saç modelleri çok hoş :)
      link

• Öncekileri Göster
  • erkeklerin saçları bence kısa olmalı bakımlı olmalı biraz jöleyle şekil verilebilir:))

• evet aynen öyle diyorum:))

• abartmadan kısa bir şekil verilmeli diyosun :))

• %97 ye girdiniz tebrikler :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim ben bi araştırma yaptım %97 kısa olmalı diyolar 3 numara yani...%3 de diğer işte :)

• eyv sağol buna sevindim :DD

Yükleniyor...