Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Erkeklerin saçları nasıl olmalı?

Bayan arkadaşlar sizce bir erkegin saçları düz mü olmalı, yoksa şekil vermeli mi? Hangisi daha iyi? Erkekler de cevap verebilir :))

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Saçını düzleştirip sonra vıcık vıcık jöleyle dik dik yapanlara gıcık oluyorum .. (Niye bu kadar ikileme kullandım bilemiyorum O.o ) Onun dışında rahat olun bence beyler ^_^

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• çok kısada olmamalı çok uzunda hele sakın gidip önünüze biraz ve havaya jöleyle dikmeyin berbat oluyor erkekler çok yakıştığını düşünüyor ama bence iğrenç bir hava katıyorlar dünyaya :D bide saçın yapısına göre değişiyor benim favorim saçların dağınık olması yani dağınık saç bence çok şirin bi görüntü katıyo

0|0
    0|1
  • bence uzun saç yerine kısa saçlar olması lazım :) kısa saç daha hoş duruyor :)

0|0
    0|0
    • senin gibi düşünenler çıkmadı karşıma ya :D

• bende öyleyim zaten o zamn aynı şekil devam hayata :D

• et bence :):)

• erkeklerin saçları bence kısa olmalı bakımlı olmalı biraz jöleyle şekil verilebilir:))

0|0
    0|0
  • kısa olmalı uzun saç sevmem... jölesiz olmalı

0|0
    0|0
  • çok kısa olmamalı bence ele gelicek kadar uzun olmalı. ve kendi haline bırakmalı karışık karışık :) öyle saçlar çok hoşuma gidiyor bıraksalar bütün gün oynarım

0|0
    0|1
  • kimlerine kısa saç ikimine uzun saç yakışır ama genel olarak bakılırsa ben dalgalı omuza kadar olan koyu saçları sevrimerkeklerde kısa olacaksa 15-24 yaşlarındaysa üçgen saç, eskiden saçına jöle sürüp kirpiyapana bayılırdım ama artık gördükçe kıl oluyorum

0|0
    0|0
  • yakışıosa 3 numara bence çok sexsi duruyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim ben bi araştırma yaptım %97 kısa olmalı diyolar 3 numara yani...%3 de diğer işte :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...