Tipsiz erkek mi yakışıklı erkek mi?

tipsizim denebilir birde üstüne giyinmeyi bilmiyorum nasıl halledebiliirz bu durumu

Güncellemeler:
ağızın laf yapması olayı ne ne konuşucaz ki ben konuşmayı ve gülmeyi seven biri değilim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hiçkimse tipsiz felan değil cildine ve giyimine bakmayı bil.Öncelikle dolabında en az bir dar jean bulunsun.Ama havalı bir şey.Ondan sonra yazın herhangi bir baskılı tişört al çık.Beyaz düz bir tişört üzerine mavi bir ceketi kombinle , bu görünümle her yere gidersin, sevgilinle düğüne, akşam dışarıya.Eğer dışarı çıkarken daha tarz olmak istiyorsan, dar jeanla son moda renkli ayakkabılar var.Yazın için kısa şortlarla dar tişörtler kombinleyebilirsin.Kareli şort al, üzerine baskılı güzel bir tişört geçir.Erkekler için güzel kolyeler ve çantalar var.Ayrıca kendine güvenlede alakalı kendine güvnirsen herkese güzel görünürsün.Cildinede yağlımı kurumu ona göre bakım yap.Kuruysa nemlendirici sür yağlıysa ve sivilceliyse daha uygun bakım yap.Uzun oldu biraz ama durumunu anlayarak yazma gereği duydum.

Kızlar Ne Diyor 3

• beğendiğin bi arkadaşından yardım al, onunla alışverişe çık sana yakışan kıyafetler konusunda yardımcı olsun. tipine gelince iyi bi berberin ellerine bırak kendini :)

• tipsiz diye bişey olamaz herkezin zevki farklı düşüncesi farklı sendende hoşlanabilecek birileri vardır mutlaka öyle düşünme giyim konusunda bişeyler yapabilirsin tabi

• ben marjinal kızlardan hoşlanıyorum onların yanındada tipsiz kalıyorum

• insan olsun yeter kalbi olsun onu seveyim başka bişey istemiyorum

• sana göre o herkese göre o değil ama yaklaşımın takdir edilecek bişey

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim

• önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 6

• çenen laf yapıyo gibi...bu kafi

• camdan atla

• Takma kafana bu kadar tip dediğin olay kişiye göre değişir sana göre tipsizsindir ama karşıdan gelen bir kıza göre tiplisindir.Gerçi tip kavramı ne o da bir soru işareti aslında.

• Of be keşke senin gibi olabilsem . Ne canlar yakacan kim bilir.

• he öyle

• kesinlikle tipsiz erkek. yakışıklıyı kim napsın?

• fotodaki sensen camdan atla

• atlıyorum hemen.

• Bak sana küçük bi taktik giytinmeyi bilmiyorsan girdigin magazalarda mankenlerin üzerine bak ona göre ufkun acılabilir :D

• aynen olmadı abi bana bunlardan ver diyebilirim :)

Yükleniyor...