• Sor
  • Bence

Erkekler niye balık etli kızlardan hoşlanıyorlar?

Ben 20 yasindayim isvecede yasiyorum, gayet guzel ve cekici bir kadinim, bide oldukca zayifim fakat isvece benim bi turk arkadasim var, kizin boyu 165 ve biraz fazla kilolari var, fakat yuzu cok tatl ve hata ozun kalin ve luley saclari var ve hata yuzu okadar guzelki makyaj bile yapmayi ihtac bulmiyor yani cok dogal bi guzeli var ve hatta ne acik neden kapali giymiyor, bense acik giyniyorum burda normal oldu diye, fakat nereye gitsek mesela dugun yada birlikte carsiya insek, surekli butun erkeklerin guzu arkadasimda, hata gecen haffta bi kaffeye gittik, orda bir oglan gördum eskiden cok hoslandim ama bana hitc yuz vermedi ama arkadasimi görur görmez hemen kapildi...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• balık etli hatunlar daha güzel hatta daha sexy diyebilirizz :)) ++++ bisey giydiklerimizde tasıyoruz ben erkek olsam eşim zayıf olsa atsam elimi ne o öyle kemikk ya ıyyyyy şükür Allah'ımm :))

Erkekler Ne Diyor 31

• Mümkünse zayıf olsun, genelleme dışıyım.

• bir link atsaydın kimin güzel olduğuna karar verseydik daha iyi olurdu

• kendim resmimi gösteririm fakat arkadasimin ancak izin almaliyim...

• mecbur değilsin benimki sadece öneriydi

• Balık etliler, daha gerçekcidir :)

• sadece fiziksel olarak bakıp bu kız zayıf bundan hoşlanmalıyım bu kız kilolu bundan hoşlanmalıyım diyen erkek olduğunu sanmıyorum..bence bu biraz sempatiklikle ilgili onun yaydığı enerji daha fazla olabilir

• Soru değil bu sadece ufak özet geçmişsin :D Mesela ben balık etli kızları hiç sevmem. Kafama silah dayasalarda. İnce, sutun gibi bacakları olan, belirgin hatlara sahip kızları begenirim VE ayrıca hoşandıgın erkek balık etli seven biriymiş en azından gerçeği öğrendin :)

• Balık etliler candır :)) güzelsen biraz kilo almaya bak

• kızlı erkekli arkadaş ortamında bunun muhabbeti geçmişti. balık etli bayan arkadaşlardan birisi "vurdun mu çat çat kemiğe değil, löp löp ete değcek" diyerek noktayı koymuştu.

• neden herkesle bir tutuyortsunki kendini. görüyorsunki (sizin inancınıza göre tanrı) herkese farklı yaratmış. onun güzel olması günahsız olduğu anlamına gelmez.senin normal güzel olman kendini kötü hissettirmez. tanrı herkese kader çzimiştir istesekte istemesekte iyi yada kötü o kaderle yüzleşeceğiz.obez olmadığına dua edeceğine zayıflıktan şikayet ediyorsun. eğer zayıflığın seni hasta edecek kadar değilse hiç dert etme kendi kendine problem meydana getirme derim.

• sen bunu takıntı haline getirmişşin, cunku tanıdıgım kızların yuzde doksanı zayıflamaya calısıyo, erkeklerin balık etli sevdiği konusu ise biraz saibelidir yani duruma göre degısebılır. bizim ülkemizde bunun bıraz kabaca atasözü dahi vardır, "yemegin salçalısı, kadının kalcalısı" gibi, =))

• normalde ince kız severim ama bazen bi balık etli çıkar herşeyi siler süpürür kafamdan, bazı baliketliler güzelse başka bişey oluuyor.

• balıketi kızlardan hoşlanırız çünkü erkekler kadınlarda dolgun kalca ve iri göğüs isterler buda balıketi kadınlarda var :)))

• sende kompleks oluşmuş. herkesin bir beğeneni vardır. her erkek balıketli sever diye bir şey yok. eminim seni beğenenleri sen görmüyorsundur

• Yok fakat, ben özelikle böyle 185 boylarda ve genic umuzlari kasli erklerden hoslaniyorum bunlarda bi turlu bana denk gelmiyor sadece arkadasima...

• ben balık etli sevmez çıtı pıtı tercihimdir

• Hani bi söz vardırya yemeğin salçalısı kadının kalçalısı diye, ondan arkadaşın erkeklere daha bi çekici ve hoş geliyordur. Ben balık etli kızlardan hoşlanırım, Yanımda gezerken olsun, elini beline doladıgımda elime kemik degilde et gelsin isterim. Bence balık etli kızlar her zaman 0 beden denilen kızlardan öndedir...

• yapacak bişey yok yüz güzelliği önemli sen manken gibi olmaya çalışıyon*yüzün çekici değil ne yapsan boş nekadar açsanda zor bulursun

• öyle bişey yok

• ne yok?

• yani bütün erkekler balık etli kızlardan hoşlanır diye bişey yok.

• mümkün değil ya sana bakmaları lazım balık etliyi hiçbir erkek beğenmez yüzü ne kadar güzel olursa olsun! neden beğenmediğimize gelince yatakta nasıl olcağını düşünürüz en iyisi 90 60 90 işte

• bide avrupadaki erkekler turkiydeki erkeler gibi ac gözluler degiler, ne yani bi kiza bakmak icin, onu sadece yatakta nasil olur diye mi dusuniyorsunuz, yani bu kadinla evlensem hitc mi akliniza gelmezmi =

• Öncekileri Göster
    • tammam peki siz erkekler cok mi cekici siniz? yani ozun boylumusunuz, kaslariniz varmi yada genis omuzlariniz?

• ben harika olduğumu sölemedim orta boyluyum ama sen boydan bahsetmedin her kız kendi boyunda vücudu iyi olmalı eğer onu soruyosan

• kızdan anlıyor kapan eleman

• ve hatta ... ve hatta ... ve hatta... diye gelip geçiyordu bir ömür...

• bizim standardizasyon dersimiz vardı. kaliteyi sordu hoca cocuğun biri cevapladı..."hocam mala vurdun mu ses getiriyorsa, kalitelidir.":D

• şap şap sesi ni duymalıyız dion yani :D

• hahahahahahahahahah, sap sap sesi gelince kesin kalitelidir diyorsu?

• ben demiyorum arkadaş diyor:P

• arkadaşın boşta mı :)

• cevabı verilmiş bi soru gördüm. sen sormuşsun sen cevaplamışsın napıcaz şimdi

• kız dedigin balık etli olur

• balık sevdiiğimiz için !?!?!

• mesela Sibel can gibi kadinlar hosuna gidermi?

• ondan az daha balık etli olanlar hoşuma gidebilir

• Ben +178 liklerden hoşlanıyorum ama bulamıyorum :S kız arkadaşım 173 :(

• neeey boymu kilomu 173

• Öncekileri Göster
    • Senin boy kilo?

• 167kiloda 55

• resmini görseydik daha dogru cevap bulabilirdik :) balik etlilerin tutulacak yani varda diyebilirik yüzüde hossa misal ben önce yüze bakarim tatlilik payi varsa bir tutulma olur :)

• sebebini açıkça söyleyeyim, kalça kısmı çok büyük oluyor :D

• balık etli diye tabir edilen bayanlar genellikle kendileri ile barışıktırlar kendilerini beğendirme gibi bir amaçları yoktur..hememn hemen hepsi doğuştan sempatiktir..sanıyorum bu yüzden bir adımda olsa öndelerdir...

• sen şu kızın resmini koy bururaya bir karar verelim güzelim gerçekten halk oyuna sınmak lazım :-)

• balık etliler yatakta daha bi ele gelir,daha bi dişe dokunurr..

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 10

• Zayıfım ve mutluyum.

• Bencede, zayif en guzeli...

• Bence de her giydigim yakısıyo daha ne :)

• zevk meselesi

• link Bak boyle balik guzel degilmi

• göremedik linkin açılmadı balık et güzel canım

• oo süper tanıdık geldi bu bana

• Çünki o kız senden daha güzel , üzgünüm acımasız gerçekler...

• balık etli veya zayıflık ıle ilgisi yoktur onun kımı insan şeytan tüylü olur .. ben de balık etlıyım ama hiç bir erkegın gözünü üzerımde hissetmedım :)

• genelde bakarlar yanlışın var

• balik etli kizlar daha guzelde ondan, daha kadinsi, hani derler ya, REAL WOMAN HAVE CURVES

• Öyledir kesinlikle, yani bakiyorum baliketli kadinlar daha cok dikat cekiyorlar...

• onlar klasık ordaki kızlara alısmıslardır cunku ve acık kız hep goruyorlr arkadasın onlara degısık gelıyordur mesela turk erkeklerı de yabancıları begenır cunku degısık gelır anladın mı (:

• Helal olsun güzel söyledin gerçekten bunu :))

• :)

• E cevabını kendin vermişsin.

• Çok zayıfım (rie rasmussenin vücuduna çok benziyor vücudum) kimi ayy çok zayıfsn diyor acıyarak bakıyorlar belki de ama ben beğeniyorum kendimi cunki zayıflasam da kemiklerim çok ince hep bi kıvrımım var uzun düzgün bacaklarım zayıf olmama rağmen dik yuvarlak iyi göğüslerim var iyiki türk kızlarına benzemiyorum ^ ^ boşver canım takma defilelere o arkadaşın gibileri değil bizim gibileri çıkarıyorlar :)

• cevap açık prçayı tekrar dikkatli bir şekilde okuyun lütfen :D

Yükleniyor...