Erkekler hangi kadınlara aşık olurlar?

Evet arkadaşlar erkekler hangi kadınlara aşık olurlar, vazgeçemezler, evlenmek isterler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kariyerli, leb demeden nohutu anlayabilen dikkat et bak leblebi demedim nohut dedim o derece yani, 1.70-1.80 boylarında mümkünse çikolata olsun ten rengi ama sarışınsada olsa olur yada kumral... full sexi olsun... gerçi evlenince başıboşluyo çoğu nasılsa birine kakaladım kendimi diye sonrada aldatıldık diye çığırıyolar ALLAH aşkına aldattım ama neden aldattım gelde seni aldattığımı bi gör sende beni onla aldatırsın diye haykırası geliyo insanın bide sana bak ne hale geldin :)))) bilmem anlatabldim mi;)

• sağol selen iiki varsın...

• arkdaşm çok dgru yazmşsın

Erkekler Ne Diyor 21

• En büyük Aşk ın ömrü bile 4 sene sürüyorbu yüzden her 4 senede bir Aşk Tazelenmelidir :)))))

• bunun belli bir kalıbı şablonu yok aşk şanstır.

• '''aha şu kadın''' denecek standart bir tipleme yok...güzelde olabilir çirkinde esmerde, kumralda veya sarışında...zayıfta olabilir,balık etlide...sonuçta erkekler bulabildiğine ve erişebildiğine aşık olurlar...

• aşk otada konar ... a da diye boşuna dememişler her insanın bir ruh eşi vardır

• yeterki onu bulabilelim ;)

• Dostum biraz daha seks yaparak kendi cevabını bulabilirsin. Saygılar.

• Herkes marangoz ustası gibi kalıp dökmüş. Bu sorunun cevabı yok, şöyle olsun böyle olsun onu yapan bunu yapmayan dersin, bir gün biri çıkar karşına tüm kalıplarını yıkar darma duman eder seni, evlenirsin. Sen bile şaşarsın. Hayat süprizlerle doludur.

• böyle saçma bir genelleme yaparsam eşe dosta karşı ne derim.mazallah zekamdan şüphe ederler valla

• Gözlerinde her zaman bi gülümseme olmalı,Tatlı dilli olmalı,En önemliside iyi bir insan olmalı,

• Dışarda utangaç yatakta hırçın kadınlardan :D

• ... Zor kadınlar.

• saçma bir soru.. aşkı bilen biri bu soruyu sormaz .. çünkü cevabının olmayacağını bilir.

• Beğendikleri kadınlara :)

• Hiç kimse vazgeçilmez değildir. Aşk konusu ise çok uzak bir ihtimal.

• eglenceli ,deli oldu, konusmasini bilen, SADE!

• zeki,sempatik,zarif,güzel kadınlara aşık oluruz.

• aynen öyle :D

• kısacası emma watson gibi :D

• önemsemiyorum zaten.
      bakımlı olmak kast ettiğim şey.

• Öncekileri Göster
  • tek kelime "zor"

• neşeli eglenceli deli dolu tutkulu

• işveli cilveli, tuttuğunu koparan, sevimli, kendini sevdiren, sıcakkanlı ve konuşmayı bilen

• evett

• Sen bize ne bakıyon herkeze aşık olma gibi bir potansiyel var erkeklerde :))

• Nefes alan deme ya işin içine at eşek inek tar tavukta giriyo o zaman:)

• malesef ööle :) nefes alsın yeter gibi bişey mi oluyo bu?

• Hangi kadınlara derken ? birkac isim ver secelim

• erkekler saf saf asik olurlar, ama o aslinda ask mesk değil goturme cabasidir... sonra o gecer, adam buyur, ask yok anlar, sevecek ve anlastigi bir kadin bulur hem kalbine hem mantigina uygunsa da evlenir. olay bu...

Kızlar Ne Diyor 5

• bana göre kendine güzel ama çok fazla güzel olmayan.. sadık gerçkten ilgi gösteren herzaman iyimser affeden kadınlarla evlenmek isterler bnce :)

• Bence belli bir kıstasınız yok sizin.Kiminiz zeki kadın dersiniz sonra zekasından dem vurursunuz,seksi dersiniz hatun seksidir sadece bana seksi ol dışarıya böyle olma dersiniz,bakımlı olur ne bu süs düğüne mi gidiyorsun dersiniz,ev kızıdır sıkıcısın dersiniz,bakire değildir vericisin dersiniz.Allasen kuzum siz neyi,kimi,neye göre seçersiniz?

• oturup kalkmasını bilen düzgün konusan hoş bayanlar..

• herkese asık olabılırler bence ama evleneceklerını secerler yanılıyor muyum ?

• Haklısıınnn!

• arkadaşım kadınları bir kalıba sokma bence herkezin farklı beğenisi vardır ha:)

• tabikii herkezin düşüncesi farklı olduğu için sordum bende :)

Yükleniyor...