Fahrenheit parfümünü nasıl buluyorsunuz kızlar?

kizlar Fahrenheit adli parfumu bilen varmi varsa nasil ? yorumlarinizi bekliyorum :)

Güncellemeler:
peki "one million" a ne derdiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eski Fahrenheit, yeni soyulmuş salatalık gibi koksa da, garip bir biçimde çekiciydi kadınlar için. Şu an bir de Absolute versiyonu var artık.. Aslında bir parfüm değil bu. Sıkınca ten kokusunu abartıyor.. Yakıştırabiliyorsanız teninize, gerçekten garip bir çekiciliği var bu parfümün.. ''aa hımsf hıms ne kadar güzel'' diyip geçemiyorlar..Aksine ''hımsf bu nasıl bir koku ya hımsf hımsf'' diye diye yaklaşıyorlar çatık kaşlarla.. Sonra biraz daha biraz daha biraz daha.. :))

Kızlar Ne Diyor 12

• Ağır ama güzel ferah bir kokusu var , JPG dene , minim beğenirsin ya da bvulgari aqua

• bu parfumler baya karmasik aslinda mevsimine gore kullanilanlari var mesela

• Öncekileri Göster
    • hmm.. tesekkurler peki one million icin oneein nedir

• Evett o da çok güzel , hatta pörfekt

• Her ikisi de popüler ve özgün olmayan kokular. Etkilenmem.

• Beğenmiyorum ben

• buluyoruz bir şekilde :/

• one million muhtesem ötesiiiii bir koku :) benimkide lady million :D

• birtane almak farz oldu :)

• bence agir ve itici kokuyor :S

• bence en kötü koku. her duyduğumda hep bi ıykkk demişimdir...

• eskiyen koku.eski sevgililer fahrenheit kokar.

• ilk defa duydum adını ama kokusunu tanıyor olabilirim

• biraz eski moda ve ağır bi koku

• ac kaldiginda mideni bulandiracak kadarmi :)

• Öncekileri Göster
    • cilt kimyasi diye bisi var, ayni koku X ve Y kişilerinde farkli durabiliyor. şişedekiyle tendeki aynı olmayabiliyo ondan deneyip beklemek sonra almak gerek

• fahrenheit 90li yillarda kokusunu degistirmisler sonra kotu yapmislar iste :)

• uzun süre babam kullandı babam dediğime bakma bakımlıdır. ama çok hoş bir koku değildi bence buruk garip bir kokuydu. ama tarz meselesi çok beğenende vardır belki.

• soyle bir durum var ilk siktiginda salatalik gibi kokuyormus :)

• çok net hatırlamıyorum parfümeriye gidip deneyebilirsin bilindik bi kokudur bulunur sanırım

• ben kullanırdım abim salatalık derdi hakkaten ben salatalık kokusunu farketmiyodum burda okuyunca şaşırdım

• ben bir lacos bilirim o da iyidir

• fullspeedi unutma ama

Erkekler Ne Diyor 6

• 1ay

Ben birisinin tavsiyesi üzerine koklamadan aldım freeshoptan şimdi dolu şişe evde yatıyor. Kullanamıyorum Çok spesifik bir koku ya seversin ya sevmezsin..

• Babam annemle sevgiliyken kullanıyormuş galiba.

• Dede parfümü tavsiye etmem.Hermes nil al bu havalara uygun farkli ve kaliteli.

• güzel

• çok ağır bi koku bence

• one million candır canandır ben kullanıyorum beğenmeyen bir kız bulamassın :)

• Benim kullandığım bir kokudur Fahrenheit kırmızı şişe. Ofiste iki bayan var bunu sıkmazsan seviniriz diyorlar. Ağır bir koku salatalık ve baharatımsı bir koku. Ben beğeniyorum beğenen hatunlar da var ama olumsuz tepkiler de var. Karar senin.

Yükleniyor...