Kızlar neden paçalı don giymezler?

Evet bayanlar soru anlaşılır sanırsam. Neden biz erkekler gibi paçalı don giymezsiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 15

• paçalı iççamaşırı gıyen erkek var mı gerçekten:?tayt gıyoruz ya o sayılmaz mı

• ben rahatlık olduğu için paçalı giyorum ama pudralamayıda unutmuyorum pacalı gercekten hava akımını alıyor askerde hep paçalı giyerdik

• güle güle giy :))))

• pacali don ne yaa :D pacali pantolon demek istedin galiba...yoo ben giyerim bazen :D

• paçalı don u bilmıon mu sen uzun saç. off sen cok uzaklasmıssın türkiyeden :D

• neymis? alone

• Kadınların seksi olmasını istersiniz sonra da paçalı don giymesini beklersiniz yada böyle sorarsınız. Sence de bi çelişki var değil mi? :)

• ben kadınların seksi olmasını istemem. iyi insan olsun yeter:))

• O zaman sende ironik bir durum var :)

• şu zamandaki erkekler paçalı don mu giyiorlar :D ala alaa bnmi bilmiorum yoksa :D eskide kaldı ya oo :D

• zamanında babaannelerimiz bizim yerimize de giymiş de ondan :)

• kızlar genelde dar giyindikleri için, kıyafetinin üstünde kat kat bi çamaşır izi hoş durmaz sanırım :))

• paçalı don pek kadın anatomisine uymuyor.

• Tanga mı uyuyor yani (:

• o tanga belası insan anatomisine aykırı.o ne öyle

• daha biraz once aldim koton'dan... cok da guzelll :))) tabi onun adina asla 'pacali don' demem :D

• acaba ben yanlis mi biliyorum 'pacali don neydi ya' diye bi dusundum yazdiktan sonra :D:D alala :S

• Bende Google amcaya bir sorayım dedim, sağlama yapmak için :D

• giymeyiz çünkü pantolondan yada mini etekten görünüyor belli oluyor oyuzden her kıyafetın altına giyecegımız seyler alırız genelde sizde tanga giymiyorsunuz ayrıca neden:? :D

• paçalı don nerde satılıyo? özendim şimdi (:

• giyicekmsin heryerde pazarda

• kızız cunku ondan

• Victoria's Secret çıkardı da biz mi giymedik?

• süper...

• haha

• paçalı don :D baya güldüm

• neden giyelim :D

• erkekler neden tanga giymazse kızlarda ondan paçalı don giymezz :) tanga giyen bir kızı mı yoksa paçalı don giyen bir kızı mı tercih edersinn?

Erkekler Ne Diyor 14

• Askerde 15 ay k*çımdan çıkarmadığım donu karşımdaki kadında görmek istemem kesinliklee :))

• Çok iyi ya :D Evde giyinilebilir aslında ferah ferah :D

• paçalı donda neyin nesi ne gerek var şimdi durup dururken :D

• :))) Kafanmı güzel dostum :))))Soru on numara :))

• muhaha durduk yere beni güldürdün yha allahta seni güldürsün :) :D paçalı don askerde giyerdik ama mecburduk yani askerlik bitti bi daha ömrümce giymem onu yaw sen nasıl rahat ediyorsun :)

• Pacali don ne ya? Hangi cagda yasiyorsun sen :) yine de sorunun mantikli cevabi olarak kulotlu corab denen teknolojik icat olabilir mi acaba? Pacali don giymenin maksadi isi kaybini onlemek zannedersem. Kulotlu corab bunu pacali dondan daha da iyi yaptigina gore, pacali don diye bir sey yok. Askerde giyindim ama o ayri. Gotum donuyordu mecburen giyiyordum :) askere termal elbise goturmek de gelmedi aklima...Bu arada usudugun icin pacali don giyiyorsan biraz paraya kiy termal iclikler var, hem ince hem rahat hemde yakiyor kisin ortasinda :) bence bir arastir... Avcilik/Dag sporlari magazalarinda ve internette bulabilirsin...

• Moda olsun giyilir. Şalvar moda olmadı mı :)

• kötü buldukları köylü işi oldugundan nene işi oldugundan bide türk kızları avrupalaşıyor

• neden giysinler ki..kadınların iç çamaşırı yelpazaesi erkeklerinkinden on kat daha fazla geniş paçalı dona mı kaldı? hijyen...hiyjen...

• sen pacali don mu giyiyorsun?

• Erkekler neden genellikle tanga giymezler?

• içinde ekstardan bişey saklayamayacağı için, kadınlara fazla gelir.

• çünkü o paçalı don.

• Giyseler ne güzel olur dişilik yönleri öne çıkar.Daha çekiçi olurlar.

Yükleniyor...