Çizme giyen hatun seksi midir ?

sorum kızlara çizme giyince kendinizi seksi hissedermirsiniz tesettürlüler yazmasın

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• niye tesettürlüler yazmasın ?

• yazmasın tesetturlulerı goruyoruz rezalet ustu mekke altı paris hadı kapak

• iyi de çizme ne alaka ?
      katılıyorum sana üstü minare altı kerane vs çok doğru dediklerin de,
      eğer çizme giyerse uzun bi hrkayla bacak hatlarını da belli etmezse sorun olmaz diye düşünüyorum ben

Kızlar Ne Diyor 6

• çizme giyen hatun o çizmeyi bu havda giyiyorsa tabi seksilk değil aa sorunları var demektir hyatımda hiç çizme giymedim ben seksii değimym hmm hiç düşünmedm bilmem insan kıştan korunayım derde giyer herhalde yada nebilm kardeş bu hvada sormuşun bu soruyu iyice sıcak bastı ya

• st petersburgda kar var ama ben de oradayım normalde

• Öncekileri Göster
    • ya bırıyle bırsey tartıstım bu konuda amac fıkır alısverısı

• hm anladım haır katmaz şimdi düşün bakmsız bir kız var çizme giymiş böle saçı başı dağınık falan bölehiç bakmamış ama ayağındaçizme var sence seksi mi

• bu hava da :)))) kısın soguktan gıymısıtım usumesın ayaklarım dıye bottaq gıymıssımdır seksılık katsın dıye degıl yanı :D:D

• kış için zaten gulsah insan evladı cevap yazmısın genede

• cızmelı kedıyı ızlemelısın :)))))))))))

• tesettürlüler çizme giyince kendilerini çok seksi hissediyormuş haberin olsun.

• hadı ya

• neden her kapalının adını kirletipp hakkına giriyosun ki seenn ! cahil insan senin gibilere diyolar iştee...hakkıyla kapanan var kapanamayan var hepsi hakkında kötü söyleyemezsin..

• tarzli cizme severim link link

• acıkla

• süpper

• alakaya domat dogra

• ne alaka ya

Erkekler Ne Diyor 5

• nerde benim kırbacım? atımı da getirin!

• evet çizme son derece çekici ve seksi bir aksesuar.. ortalama hoşlukta bir hatunu bile muhteşem bir film yıldızına çevirir.

• Kadın mutlaka ve mutlak çizmelerinden vazgeçmemeli.. Kendi yaptığım çizme tasarımlarını hep bunu düşünerek dizayn ediyorum:Çünkü çizme gücün ve dişiliğin simgesi

• bende redkit çizmesi gidiyorum nasıldır sence hoşuna gider mi :)

• seksi hatun çuval giyse seksi olur. şunu bi öğrenin önce arkadaşım

Yükleniyor...