Güzel ucuz abiye elbiseler nerden alınır?

Ben 18 yaşındayım, yakında amcamın düğünü var. Abiyemi giymek istemiyorum, başka bir düğünde giymiştim. Değişik bir abiye giymek istiyorum ama nerede sorsam çok pahalı, alamıyorum. Hem ucuz, hem güzel abiye elbiseler nereden alınır, lütfen yardım edin :((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• istanbul'da isen osmanbey tarafında uygun fiyata abiyeler satan dükkanlar mevcut.

• taksim ile şişli arasında kalır osmanbey..metroyu kullanırsan osmanbey çıkışı var.

• ara sokaklara dalıver, harika dükkanlar var:) evet osmanbey ilk tavsiyem çünkü benim uğrak yerlerimden biri. ama tam olarak tarif isteme ben karşının taksisiyim, avrupa yakası'nda el yordamıyla buluyorum yolumu:)

• herkese aynı yeri tavsiye ediyorsun:) bir de bu osmanbey tarafı nerede, yani o taraftayım da, hiç abiyeci görmedim veya abiyeyle işim olmadı.

Erkekler Ne Diyor 3

• İstanbulda oturuyorsan Merter ve Zeytinburnunda uygun fiyata abiyeler bulman mümkündür.

• bomonti (şişli) merter, zeytinburnu, mahmutpaşa

• eyüp sultana bak fatih pahalıdır

Kızlar Ne Diyor 5

• Codentry'de çok güzel elbiseler var.Oralara bakabilirsin.Ben akraba düğününe giderken oradan almıştım çok memnun kaldım.Şimdi sürekli oradan alıyorum.

• bakırköy de güzel abiye mağazaları var ama fiyatlarını bilmiyorum

• pendik merkezde caminin üst tarafında marina hizasında sağlık ocağının ilerisinde bir dükkan var geçen bir abiye aldım 40 lira.

• Ümraniye'ye yakınsan şiddetle tavsiye ederim :)Ben oradan çok uygun diyata bir elbise aldım. hem de uzun abiye:)Klorlu suya bile girdi çıktı halen sağlam :)

• Şimdi heryerde indirim var dun bende alışveriş için dolaştım..ayakkakbılar elbıseler herşey ucuzlamış..

Yükleniyor...