Diskoya giderken ne giyilir? Bu konuya açıklık getirelim?

Ne zaman arkadaşlarımla disko,bar,clup gibi ortamlara gitsek şaşırıp kalıyoruz... Herkes ayrı telden çalıyor.Kimisi şort-body takımı yapıyor.Kimisi saten,kumaş elbise giyiyor.Kimisi plaja gider gibi uzun ince elbiseler giyip parmak arası terlik giyiyor. Kimisi eşofmanla geliyor. Buna bir açıklık getirelim. Diskoya giderken bir kadın nasıl giyinmelidir?

Güncellemeler:
Bence linkteki elbiselerin tümü uygundur en alttaki hariç. O biraz abiyeye kaçıyor.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• giyinmeyenler gördüm.cidden kız sutyenle gelmişti.neyse.ortam zaten kalabalık ucus ucus gıyınmenın anlamı yok.basacaklar etegıne yırtılacak filan.geç miniyi yada sortu miss.allahını seven tayt giyenleri ve pullu bişeyler yazan tshirtle gelen kızları iççeri almasın

Erkekler Ne Diyor 21

• biraz daha dekolteli birşeyler ne bu morukların giydi gibi.

• nefes, sen patates çuvalı giy marjinal takıl, giy işte bişiler önemli olan 40 dakika adamı kapıda ağaç etmemek :D

• " Kimisi saten,kumaş elbise giyiyor."mümkünse böyle birşeyle karşılaşmıyım :/

• o tür yerlere gitmem bu yüzden bir bilgim yok ama rahatlıktan yanayım.

• Ilki en iyisi.

• Kadını bilmem ama ben takım tercih ediyorum barda. Diskoya eşofmanla gidilir ama.

• seksi elbiseler mini body şort body

• -- numralı mınıler super ;)

• Eöö hiç farketmez ya. Rahat bir şeyler alın gelin, kafi :)

• bence hepsi giyilir :)

• En uygun cevabı verecek kişi --- > link

• haha :)

• haha :D

• Mini etek

• link diğer link olmadı sanki...

• evet güzel bu

• olmaz bu. yemege gidilir bunla.

• Keyjıl.

• tshirt , kot

• Ben rahat adamım valla eşofman sweat yapıyorum ya da kot-gömlek.Kadınlar için siyah kapalı topuklu (nubuk tercih sebebi)dar kotBeyaz askılı (göğüs kısmınun üzerinde dantel işleme olursa daha iyi olur. Işık vurunca o dantellerin gölgesi gerdanına vuruyor sexy bi' hava oluyor)Siyah belden oturtmalı ceket. (Ceketin boyu kalçayı kapatacak şekilde olsun. Topuklu ve dar pantolon giyince kalça çok meydana çıkıyor, kapatılmazsa bu görüntü kadını çok basitleştiriyor.)ve bunun gibi kombinler. Şimdi başka kombin yazmaya üşendim.

• Bu anlattığın şekilde çok terler insan ve rahat dans edemez :) ceket falan:)

• Öncekileri Göster
    • Anlasanda bir şey değişmeş ki bence ortama gereğinden fazla bir ciddi bir hava katar :)

• Tercih meselesi. Zor kadını oynarsın. Psikolojik olarak bu tarz kendini ağırdan sattırır. Fazla erkek yaklaşamaz.

Rahat olmak istiyorsan eşofmanla git, ben öyle yapıyorum.

• mını altı ınce renklı corap ustunu de sen ayarlayıver :)) askılı modeller olabılır :)

• Şort-Body bence

• nasıl rahat edebilecekse öyle giyinir :)

• Süper mini olmayan bir elbise, altına topuklu, eline portföy tarzı bir çanta. Ama en önemlisi bistroların üzerinde dans etmeseler 10 numara olacak.

Kızlar Ne Diyor 11

• Bize discoya gitme orası kız bulma avcıları dolu dediler gitmiyorum o yuzden =(

• ben götürürüm seni :(

• götür nefesim ya soğuttular öyle ortamlardan .(

• hiç gitmedim ki

• bence abiye ile spor arası hoş mini bir elbise giymeli en çok bunu uygun buluyorum.

• Genelde bende böyle yapıyorum :)

• Öncekileri Göster
    • 1,4 ve 6 çok hoş bayıldım hatta :))

• Aynen aynennn :)

• Attığın linkteki elbiseyi giyebilirsin..Herkes aynı tarzda giyinecek diye bir şey yok ki.Kafana göre takılırsın, kimseyi bağlamaz.

• link bu hoş

• Disko mu kaldı ya

• Linktekilerden 2. ve 6. benim tercihim olur.

• O farklılığın nedeni iş çıkışında veya sıradan bir gün sonrasında yapılan etkinlik olduğu içindir bence.

• 4 iyi :)

• bir dusunelim. neden gidilir cluba veya bara? kafani bosaltmak icin. ruhunu dansa birakmak icin. insan nasil kendini yansitmak istiyorsa ruh haline gore davranir. bu bu giynilir diye birsey yok bence. moda da yok. ustunde guzel ise, mutluysan, ruhunu tasiyorsan. tamamdir.

• Okula da bir şeyler öğrenmek için gidilir ama bikini ile gitmeyiz :) Dediğin herşeyde haklısın ama her yerin belli bir tarzı vardır. Sen şimdi diskoya kara çarşafla git mutluyum böyle de olur mu? olmaz :)

• elbet kuralar vardir ama yani o kuralar yuzunden sikinti yapinca insanlar dha kotu giyniyor.

ben belki birgun boyle link

birgun ise link cok stil var

• çok şık olmamalı çok salaş da olmamalı askılı bir elbise ve babet yada yarasa kollu bir bluz uzun kolye ve kot pantolonda olabilir

Yükleniyor...