Kepek nasıl geçer, kepek sorunundan kurtulanlar yardımcı olur musunuz?

Gizli Üye
Saçlarım kepeklendi ve kabuklanmaya başladı. Saçlarım eski canlılığı gitti. Güzel önerileriniz var mı? Saçlarımı eski canlılığına döndürmek istiyorum. Kepek nasıl geçer ya yardımcı olun...
kepekten kurtulma yöntemleri
Karbonat ve limon kürünün kepeğe iyi geldiğini duydum, kullanan var mı? Kepek şampuanları işe yarar mı?
Güncellemeler
+1 yıl
Teşekkür ederim cevaplar için :)
Kepek nasıl geçer, kepek sorunundan kurtulanlar yardımcı olur musunuz?