Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Kepek sorunu nasıl hallolur...!

Arkadaşlar bende öyle çok ileri olmasa da kepek sorunu var.Hafta da en az 5 kez yıkıyorum saçlarıma özel bakım yapıyorum kepeklenmemesi için.Buna rağmen kepekleniyor.Bu konuda önerileriniz varsa alabilir miyim..?

Güncellemeler:
Cildiyeye gittim.Bana bi şampuan yazdı.Bunu biraz araştırdım bu şampuan bir müddet gideriyormuş.Ardından daha bi fazlalaştırıyormuş.Önerileriniz dikkate alacağım.Arkadaşlar.İlgilendiğiniz için teşekkürler.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Sebamed şampuan

0|0
    0|0
    • Sen deneyimledin mi acaba? Veya çevrende deneyen biri oldu mu..?

• Kardeşim kullandı

Kızlar Ne Diyor 7

• bıttım sabunu yada saf yeşil sabun

0|0
    0|0
  • sacını yıkadıktan sonra bir kabın icine biraz sirke dök ve ılık su ile karıstırıp sacını o karısım ile durula

0|0
    0|0
  • şampuanını değiştriyorsun hemen. Bitkisel bişiler alıyorsun ve saçlarını sadece bir kere şampuanlıyorsun

0|0
    0|0
  • Merhabalar..

Daha Önce Herhangi bir medikal şampuan tedavisi yaptınız mı?

0|0
    0|0
  • Merhabalar Sebamed Kepeğe Karşı Etkili Şampuan İle 3-4 Haftalık Bir Kullanımla Yaklaşık %70 e Varan Kepek Azalması Sağlayabilirsiniz...

0|0
    0|0
    • Bunca zaman aradan sonra kepek sorunumu hallettiğim halde reklam olarak bunu yazdığınız için ayrca tebrik ederim.

• syoss kulan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...