Saçlarımı artık boyatmak istemiyorum. Sarı saçı hangi renk komple kapatır?

Saçlarımın kendi rengi kestaneydi ve oriel kullanarak karamel yaptılar ama surekli akıyor ve artık 1 yılın sonunda bıktım artık boyatmak istemiorum.

Hangi renge boyarsam rengi akmaz ve koyu kalır? Mumkünse koyu bi renk olsun çnkü bir daha boyatmayı düşünmüyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• siyah siyah siyah

en asil renk

• daha önceden deneyimin varsa tabiki

ben yengemin saçlarını boyadım kendi elimle gayet güzel olmuştu

kolay gelsin

• tamam canım çok saol. ewde kndim boyasamda ii sonuç elde edebilirm demi?

• ben hiç boyatmadım ama en etkili siyahtır bence

birde parlak siyah olmasına dikkat et

yapay durmasın

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• Komple komple tikkyiz.Filli boya şampanya rengi

Sarı saçı çok sevmem.Çeşke herkes esmer olsa

Maalesef bu tarz konularda yetkinliğim yok,kendime en yakın gelen cevabı verdim.Bayan arkadaşların tavsiyeleri belki benim cevaptan iyi olur.Sarı saçı çok se

• Kara kına derim; sağlıklı hem...

• benim tavsiyem her zaman kumraldır...

• o zaman koyu siyah olsun...

• kumral yakışır fakat ben bida boyatmak istemiırum orjinal rengine dönsün istiorum. o yuzzden kapatan bi renk önerisi arıorum.. kumral yaparsam oda akar :(

Kızlar Ne Diyor 9

• 3 numara kestane

• geçen sene kızıldan kendi rengime dönmek istediğimde kuaförüm koyu kahverengiye boyamıştı; siyahın bir ton açığına da diyebiliriz hatta. bir daha boyatmak zorunda kalmadan kurtuldum bu sayede.

• 1ay

kinamacan, akar elbette ancak kuaförlerin boyalara nispeten daha dayanıklı oluyor.

• 1ay

Kuaförümde diyo ben boyuyum bidaha gerek kalmaz diye sizce güvenmeliyim yoksa akarmı her boya

• olabildiğince iyi bir boya alıp çokça bekletirsen belki. yani diğerleri 40 dakika bekliyor, senin 1 saat falan beklemen lazım. fakat en garantilisi kuaförde halletmek sanırım...

• Öncekileri Göster
  • karamel tonlarında boyatman sarıdan koyu renge yumuşak geçiş yapacaktır.. birden çok koyu renge geçme.. zaten ne renk yaparsan yap 3-4 boyamadan sonra tam tutacak.. bu süre zarfında hep alttan sarılr çıkacak..

• çikolata kahve deneyebilirsin o zaman hem çok açık bir renk değil hem de çok tatlı bir kahve tonu..

• canım onuda denedim 6ay boyunca karamel yaptım ama sonuç yine aktı yine aktı. 1 ayda çok kez boyamak zorunda kaldım :( daha koyu bi önerin avrmı?

• Mayıs ayında boyatmayı düşünüyordun, boyatmadın mı sen hala.

• Kına saçı kurutuyormuş, ama sen bilirsin. En temizi siyaha boya(t)mak.

• boyattım tabiki. bakır kahve yaptım bi süre durdu (1süreden kastım 4-5 yıkama) sonra yine sarardı :( ama artık boyamak istemiorum ya koyu renge boyayıp uzamasını beklicem. kına kapatır mı ki?

• filiz.

• Öncekileri Göster
  • simsiyah

• saclarım sarıydı dün koyu kestaneye boyattım kapattı hos oldu denemenı tavsıye ederım

• kendı saçının tonuna boyarsan aksa bıle bellı olmaz yanı açık kestaneyse bı ton koyusuna boyat koyu kestaneyse bı ton açığına

• Ya canim millet rengini acmak istiyor sen ise kapatmak :-) Ah ah sendeki renk bende olsaydi keske...

• Ben kendim hic denemedim ama annem kina akmaz diyo...ama kinanin üstüne boya yapamiyorsun haberin olsun tutmuyor o zaman...

• kına hç denemedim canım. ve ileride boyayı düşünmüorum orjinal rengine dönsün istiorum

• Kina hic denedin mi? Ama ilerde rengini acmak istersen sorun olur :-)

• Öncekileri Göster
  • altın kestane rengi aldım ben markasını hatırlamıyorum ama. kapattı.azcık aktı ama yine hoş bi rengi var şu an. akarsa bir ay fln sonra gidip aynı renge bidaha boyat hayatta akmaz:)

• saolasın ;)))

• kolestonmuş.5/73 aradım buldum yazdım eheh:)

• Canım :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...