Kızlar, ruj sürmeyi sever misiniz? favori ruj renginiz ve markanız nedir :) ?

İnegölonaltıbuçuk
bakimstore.com/.../...ection_ruj_renk_katalogu.jpg

Öncelikle hepinizin Ramazan bayramını tüm içtenliğimle kutluyorum :) Evet sorum bayan üyelerimize :) Sizin en çok sevdiğiniz favori ruj renginiz nedir? Ben bir bayanda Flormar pembe ruju çok seviyorum hele birde parlatıcı da olursa oofff offff :) ama tabi Avon'un ürünleri çok çok harika parlak parlak süzme bal dudaklarla yakıyorlar :) Benim buradaki favori rengim 06 diyorum :) bir de koyu kestane 47 numara da hoşuma gitti ayrıca :) Sizin fikirleriniz ve favorileriniz neler arkadaşlar :) Beyler sizin de bir bayanda beğendiğiniz ruj rengi nedir?

İyi Bayramlar :)
Kızlar, ruj sürmeyi sever misiniz? favori ruj renginiz ve markanız nedir :) ?