En iyi şampuan markası önerir misiniz?

Saçlarımla yine başım dertde :( 1 2 aydır bioxcin Kullanıyordum iyiydi bugün duş yaptım saçlarım keçe keçe oldu zor taradım birde üstüne saçlarım lastik gibi sünüyodu :(( hangi şampuan iyi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 27

• elidor mavi renk var onu kullan

• babe nin şampuanını önerimi iki adet 70 80 lira fiyatı bakımşampuanıdr sacların 1 hafta içinde saglıklı pamuk gibi olur kepekfalan kalmaz dökülme varsada azaltır güçendirr sacı

• kesinlikle wella. 3-4 ay öncesine kadar marketlerde yokken internetten kozmetik store lardan alıyordum.Şükür ki artık heryerde var:)

• vichy

• her şampuan bittikten sonra içine su doldurunca mükemmel kalite oluyo saçım çabuk uzuyor ahenkle dans ediyo arsenikli suyla birlikte=)

• hacışakir arap sabunu

• de shampoo

• yillardan beri pantene kullaniyorum hic yaniltmadi beni harika :)

• Head & Shoulders üzerine baska sampuan tanımam ... extra yumuşaklık yada dolgunluk al düzelir saçlarin

• benim bildiğim bi şampuan var ama bilmem söylesem mi :P

• pantene aqua light serisi güzel tavsiye ederim :)

• Elidor ile yıka tel tel tara...

• - Sebamed

- Kerastase

- Clear

• Sebamed

• Tabi ki dalin :D

• Clear men

• ne mutlu bana

• sesli güldüm :D

• wella parlaklık şampuanı ve

wella parlaklık kremi kullan

• bir kalıp hacı şakir:)))))

• loreal elseve ;)

• Head & Shoulders candır.

• kızlar ıcın dove iyidir

• Zeytinyağlı yeşil sabun. Doktor tavsiyesi.

• ben kadolin şanpuan kullanıyoru,yağlı ve kepekli saçlar için gerçketen çok etkili,eğer bu tarz sorunların varsa tavsiye ederim.

• hedenşoldırs kullanıyorum ben çohoş oluyor.

• Şampuandan değildir,kireçli su şaç düşmanı,bioksine devam et,değiştirmek istersen,clear,headan solders ı kullan,

• Clear men

• pantane

Kızlar Ne Diyor 27

• sebamed. Senin derdinden bir tek o anlar.

• elseve

• Elidor ve kremini dene..

• Head&shoulders ve elidor iyidir başka iyi şampuan yok .elidor saçları yumuşacık yapıyor o ayrı yıllardır elidor kullanıyorum.

• provost

• ben pantene kullanıyorum yumuşacık yapıyo hoş saçımın yapısındada var tabi de neyse :P ozoderm varya set halinde veriyorlar onun maskesi işe yarıyor bak gerçekten hoş öneririm :) bizimkiler almıştı denedim başarılı :D

• saclarım havalı olsun diyorsam blendax güzel koksun havalı olsun diyorsam pantane yumuşacık olsun güzel koksun diyorsam dove

• Elidoru tavsiye ederim

• Rene Furtererin Forticea serisini kullan

• heden sholder kullanıorm :)

• Loreal elvive

• sana ekstra bakım kremi lazım saöların hemen karışıyor ve zor taranıyorsa sadece şampuan değil yanında kremde kullanmalısın...

• gliss kullanıyorum memnunum

• Syoss

• öyle şampuan markası önerilmez her biri bir konuda uzmanlaşmış bir şampuana takılmayacaksın hatta her ay marka değiştir.Saç sorunlarına da gelince şampuanına çam terebentin ve sarımsak koy daha sonra yağlandırmayan durulanabilir saç kremi kullan geçer eminim

• elseve

• elidor kullan.

• bir o yumuşak yapıyor :D

• Evet elidor tavsiye ederim..Yıka ve çık...

• Schwarzkopf :)

• Ben kokusuna hastayim :)

• profesyonel kalite

• John frieda

Ducray

Ben bu ikisini kullanıyorum çok memnunum.

• komili komili komili turuncu ve sarı kapaklıları şahane yumuşacık yapıyorum benim saçlarımı vallahi :)

• loreal elseve çok yumuaşak yapıyo saçı

• wella yumusacık yapıyor

• link oldukça iyi

• kerastese

• Saçlarını boyattın mı yakın zamanda?

• 1 yıldır boyamıyorum :)

• Blendax iyi geliyor benim saçlarıma ama en iyisi head&shoulders

• wella / hacim kullan

Yükleniyor...