• Sor
  • Bence

En iyi şampuan markası önerir misiniz?

Saçlarımla yine başım dertde :( 1 2 aydır bioxcin Kullanıyordum iyiydi bugün duş yaptım saçlarım keçe keçe oldu zor taradım birde üstüne saçlarım... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 31

Kızlar Ne Diyor 38

• elidor kullan.

• Evet elidor tavsiye ederim..Yıka ve çık...

• bir o yumuşak yapıyor :D

• 1ay

Elidor acık sarı olan çok güzell

• wella / hacim kullan

• Gliss ultimate repair :)

• Syoss

• Elseve argan yağlı olanı

• heden sholder kullanıorm :)

• Blendax iyi geliyor benim saçlarıma ama en iyisi head&shoulders

• Aslında şampuanın saçı kepçelerime gibi şeyler olması iyi bişi bu içinde fazla deterjanlar yok ve o yumuşatıcı sağlayan silikon madde çok yok dmek oluyor

• Loreal elvive

• öyle şampuan markası önerilmez her biri bir konuda uzmanlaşmış bir şampuana takılmayacaksın hatta her ay marka değiştir.Saç sorunlarına da gelince şampuanına çam terebentin ve sarımsak koy daha sonra yağlandırmayan durulanabilir saç kremi kullan geçer eminim

• elseve

• sana ekstra bakım kremi lazım saöların hemen karışıyor ve zor taranıyorsa sadece şampuan değil yanında kremde kullanmalısın...

• link oldukça iyi

• Keronova. Cok pahalida değil 20 lira kesinlikle memnun kalirsn

• Schwarzkopf :)

• profesyonel kalite

• Ben kokusuna hastayim :)

• Canım ben Schwarzhkoph GLiss kullanıyorum ama siyah olanı çikolata kokulu yumuşacık yapıyor saçları Urban Collagen-Kerateninle maskeyle de destek uyguluyorum ama bu ara benim de inanılmaz saç dökülmesi başladı... İkisi ürün saçımı nemlendiriyor ve yumuşacık yapıyor beğeniyorum...

• pantene kullanıyodum yapıştırdı saçlarımı. blendax ince saclar ıcın olanını kullanıyorum hem vitaminli hemde hacim veriyo. blendax baya iyi

• sebamed. Senin derdinden bir tek o anlar.

• provost

• loreal paris elseve

• ben pantene kullanıyorum yumuşacık yapıyo hoş saçımın yapısındada var tabi de neyse :P ozoderm varya set halinde veriyorlar onun maskesi işe yarıyor bak gerçekten hoş öneririm :) bizimkiler almıştı denedim başarılı :D

• bioxin bende kullandım ama nafile , son olarak doktorumun önerdiği REMOLENT isimli bir ürün aldım çok başarılı memnun kaldım öneririm rahatlıkla...

• selam arkadaşım,

saç ürünleri içerisinde son 6 aydır dercos vichy ürününü kullandım fena değildi fakat genede tatmin olamadım saç diplerimde kepek de var ve dökülüyor sonra doktorumun önerdiği REMOLENT 3'lü saç bakım setini kullanmaya başladım , bir set bitirdim ikincisini yeni aldım rengi siyah biraz garip gelsede kullandığım en başarılı saç ürünü diyebilirim kepek kayboldu uçup gitti , dökülme konusunda ise daha önce kullandığım üründen daha iyi gibi ama biraz daha deneyerek kesin bir şey söyleyebilirim. fakat çok ilginç ve güzel bir ürün şampuan , serum sprey ve solüsyon sprey olmak üzere 3 ürün bir arada … sadece her eczanede bulunmuyor belli başlı eczanelerde bulabilirsin …
    umarım yardımcı olabilmişimdir…

• Elidor pembe renk. Kendmi bildim bileli ondan kullanyrm vede bakim kremiyle brlkte harika tavsiye ederm.

• ARKADAŞLAR ÇOK ONEMLI LUTFEN OKUYUN RICA EDIYORUM :)
    Arkadaşlar ben herşeyi deniyorum çok uğraşıyorum saçlarım benim her şeyim doğru şampuan benim için çok değerli ama etrafımdakiler çok şampuan değişiminin saça zarar verdiğini söylüyorlar siz bana tavsiye verirseniz ben de çok değiştirmek zorunda kalmam yumuşacık parlak saçlarım olsun istiyorum ve de güzel koksun kolay da uzasın tek parlaklık konusunda sıkıntım var doğru şampuanı bulmak çok zor cidden bütün istediğim özellikler bir arada olmuyor biri oluyor diğeri olmuyor saçımın uzamasını da istiyorum ama çok uzun sürede uzuyor upuzun örgüler at kuyrukları yapmak isterim ama saçlarım omuzumun hafif aşağısında ve bu modelde pek güzel saç modelleri yapamıyorum açık bırakmak favorim oluyor mecburen elidor, hobby, blendax.. bir çok şampuan kullandım ama beğenemedim hiçbirini içime sinmedi elidor saçlarımı sertleştirdi ve döktü (pembe olan) blendax ipeksi olan yumuşak yaptı ama parlak göstermedi off off kızlar tercihlerinize muhtacımm ühühühü :'( :'(

• Elidor ve kremini dene..

• Head&shoulders ve elidor iyidir başka iyi şampuan yok .elidor saçları yumuşacık yapıyor o ayrı yıllardır elidor kullanıyorum.

• saclarım havalı olsun diyorsam blendax güzel koksun havalı olsun diyorsam pantane yumuşacık olsun güzel koksun diyorsam dove

• Rene Furtererin Forticea serisini kullan

• gliss kullanıyorum memnunum

• Daha Fazla
Yükleniyor...